Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek take barve las bi imela

take barve las bi imela

Približno take barve las bi imela:
http://karneval-shop.si/?i=431/glamourama-lasulja-neon-vijolicna&s=130

Še lepša barva je na škatli za barvo od Subrine, Neon vijolična… ampak ko jo daš gor ni niti približno taka.. No, vse vijolične sem že sprobala in vse na rdeče vlečejo oz. so bolj rdeče kot vijolične…
Kje bi me lahko pobarvali na tako barvo? Bila pri znanih frizerjih, pa vsi, ko jim rečeš vijolična, barvajo na melancan, kar pa mi je pretemno.

Pa hvala ker se vzdržite nevmesnih komentarjev.

pozdravljena¨!

Jaz ti predlagam Evil hair salon na Trubarjevi. Tam se barvajo tele goth punce ipd.. Ja pobarvajo tudi na neon zeleno. Meni se sicer takšni lasje ne dopadejo ampak če so tebi všeč.. kar pogumno;>

Lp,

Lulu

men je pa koža bolj všeč

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj
nova
Uredništvo priporoča

Evo, hvala, ravno nekaj takega sem iskala!

Mojemu fantu tud… Pa še paše mu in je prav fejst.

v frizerski trgovini estela lahk kupš tako barvo…ubistvu to je preliu k taka barva ne obstaja…pa skos se ti bo spirala in čez neki časa bo ful čudn izpadl…

Zakaj bo čudno izgledala?

Pa saj se vsaka barva / preliv spira. Še nisem imela barve gor, da se ne bi spirala. Še bolje da je preliv, manj škode naredi lasem in večkrat si ga bom lahko dala. Bom šla pogledat v to trgovino.
Hvala.

Ne skrbi, bo kar kmalu koža… po tako agresivnem barvanju (najprej je treba lase pobelit, kar jih hudo razžre, šele potem pobarvat), bo punca kar hitro plešasta!

tud plešaste so seksi 🙂

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ne skrbi, bo kar kmalu koža… po tako agresivnem barvanju (najprej je treba lase pobelit, kar jih hudo razžre, šele potem pobarvat), bo punca kar hitro plešasta![/quote]

Ti si pa res butasta. A ne znaš brati, da je to PRELIV!
A pa sploh veš kaj je to – preliv?

Ne skrbi, bo kar kmalu koža… po tako agresivnem barvanju (najprej je treba lase pobelit, kar jih hudo razžre, šele potem pobarvat), bo punca kar hitro plešasta![/quote]

Ti si pa res butasta. A ne znaš brati, da je to PRELIV!
A pa sploh veš kaj je to – preliv?[/quote]

Draga Polipsmena!
Hvala, da si me opozorila na mojo pomanjkljivost! Vesela sem, če me nekdo, ki ima več izkušenj / znanja / talenta / pameti …. opozori na kakšno hudo napako; preliv? je to tisto za čez špagete? Aja, ne tisto je polivka….imaš prav, najbrž sem res butasta, a ne, Polipsmena!?
Pa še enkrat hvala za tvoje konstruktivno mnenje, Polipsmena!

Ti si pa res butasta. A ne znaš brati, da je to PRELIV!
A pa sploh veš kaj je to – preliv?[/quote]

Draga Polipsmena!
Hvala, da si me opozorila na mojo pomanjkljivost! Vesela sem, če me nekdo, ki ima več izkušenj / znanja / talenta / pameti …. opozori na kakšno hudo napako; preliv? je to tisto za čez špagete? Aja, ne tisto je polivka….imaš prav, najbrž sem res butasta, a ne, Polipsmena!?
Pa še enkrat hvala za tvoje konstruktivno mnenje, Polipsmena![/quote]

Psihiatrija ima ravno jutri dan odprtih vrat…

Groza, kako se ena xxx ženska vsaja, ker nekdo želi imeti take in take lase.
Pa kaj tebe briga, kaj te to tako zelo boli. Ljudje naj delajo, kar jim paše.
Si ti ne upaš? Najbrž. Zato pa dobiš ošpice vsakič, ko je nekdo drzen in si upa več…

Ne skrbi, bo kar kmalu koža… po tako agresivnem barvanju (najprej je treba lase pobelit, kar jih hudo razžre, šele potem pobarvat), bo punca kar hitro plešasta![/quote]

Ti si pa res butasta. A ne znaš brati, da je to PRELIV!
A pa sploh veš kaj je to – preliv?[/quote]

Phahaa… Jaz sem se zatipkala, ampak z menoj je vse ok,
tebi pa kljub temu, da si uspela opaziti mojo napako ni pomoči, ker
si butasta do konca. Revčka, ki nekaj brezveze kokodaka.

Ti si pa res butasta. A ne znaš brati, da je to PRELIV!
A pa sploh veš kaj je to – preliv?[/quote]

Phahaa… Jaz sem se zatipkala, ampak z menoj je vse ok,
tebi pa kljub temu, da si uspela opaziti mojo napako ni pomoči, ker
si butasta do konca. Revčka, ki nekaj brezveze kokodaka.[/quote]

lej, ni problema, glavno, da si ti polipsmena, predvsem pa….PAMETNA! A ni fino?

Phahaa… Jaz sem se zatipkala, ampak z menoj je vse ok,
tebi pa kljub temu, da si uspela opaziti mojo napako ni pomoči, ker
si butasta do konca. Revčka, ki nekaj brezveze kokodaka.[/quote]

lej, ni problema, glavno, da si ti polipsmena, predvsem pa….PAMETNA! A ni fino?[/quote]

O, ja, je… 😀 Bi še kaj dodala?

lej, ni problema, glavno, da si ti polipsmena, predvsem pa….PAMETNA! A ni fino?[/quote]

O, ja, je… 😀 Bi še kaj dodala?[/quote]

Ena izmed vaju je sigurno galebka?

O, ja, je… 😀 Bi še kaj dodala?[/quote]

Ena izmed vaju je sigurno galebka?[/quote]

Ja pa ja de. Jaz samo enkrat napišem in grem, baš me boli kdo je ne pismen al polpismen.
Sicer sem pa bila čisto na drugem bregu:-))

lej, ni problema, glavno, da si ti polipsmena, predvsem pa….PAMETNA! A ni fino?[/quote]

O, ja, je… 😀 Bi še kaj dodala?[/quote]

A preliv, a proliv? Proliv poznam, me včasih zaštaufa…

New Report

Close