Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek frizura-kodri, spredaj pa ravni na čelo????

frizura-kodri, spredaj pa ravni na čelo????

Lepo pozdravljeni.

Kaj menite…Že dolgo časa bi rada imela kodre, tak da sem razmišljala da si pustim lase, da mi malo zrastejo potem pa bi si dala ‘trajno’.

Problem pa je v tem, da imam spredaj lase na čelo, komaj sem jih po vseh letih pošlihtala, da je vrtinec skoraj izginil in mi bolj padejo na čelo,prej sem imela skoz na stran, ker sem mela močan vrtinec.

zdaj pa ne vem, kako bi imela, če bi imela kodre, a bi bilo fejst čudno, če bi imela te kao ravne, ostale pa skodrane, te na čelo spredaj pa ravne, ne vem kako naj, ker na stran mi zaradi čela ne pašejo glih najbolj.

Imate kak predlog ,idejo????

hvala,lp

Jaz imam tako frizuro, ampak spredaj imam ravne zato, ker jih likam – drugače bi mi štrleli na vse strani. Meni izgleda ok, je pa res odvisno od tega kako velike/močne kodre imaš in kako gost frfru. Jaz imam bolj velike kodre oz. nekaj med kodri in valovitimi lasmi… Se mi zdi da na drobne kodre raven frfru ne bi pasal. Mogoče bi se bilo dobro malo posvetovati s frizerko.

Drugače pa trajna zelo uniči lase. Poleg tega ko ti začnejo tvoji lasje preraščati imaš na glavi nekaj kar ni ne tič ne miš, ne vem kaj potem sploh lahko narediš s takimi lasmi – mogoče bo znala povedati kakšna ki si dela trajno.

Če imaš že po naravi bolj valovite lase, si lahko kupiš samo kakšen utrjevalec za kodre (lahko tudi pri frizerju), ga naneseš na mokre lase in jih med sušenjem mečkaš, da se ti posušijo v kodre. Tako imaš lahko enkrat skodrane, drugič ravne, pa še uničiš jih ne.

New Report

Close