Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se splača kupovati v trgovinah v Zadru in okolici?

Ali se splača kupovati v trgovinah v Zadru in okolici?

Kot sem pisala že zgoraj:

V okolici Zadra – Biograd- Sukošani…. ali je kakšna ugodna trgovina? Ne vem namreč, ali naj nesemo vse hrano zraven ali kupimo spodaj…

Lepo prosim za vaša mnenja, izkušnje, nasvete…

Hvala

Kam pa greste?

Najvecje trgovine, ni da ni, so v Zadru. Mercator, Spar, Plodine, Konzum, pa Lidl in Hofer. Pred dvemi leti cca 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ceneje kot v malih trgovinah na Pasmanu. Sadje in zelenjava pa pri domacinih na trznici. Ni pa poceni.

Cene pa skoraj primerjive z nasimi. Na vasem mestu bi kupila tam na poti dol. Vsi jemljejo kartice.

Topsy, hvala ti za odgovor. Gremo v Biograd, natančneje Sv. Petar. Neka znanka mi je rekla, da je ena trgovina v Sukošanih, kjer je ful ful poceni. Zato sprašujem…

Hvala

Zal ne poznam. Odvisno pa tudi, kaj in koliko moras kupit. Mi smo bili na otoku, kjer se razlika v ceni res pozna. Smo nabavili vso pijaco in mesnine. Lepo se imejte.

Bili zadnji dve leti v Sukošanu, pa smo hodili v nabavo v Zadar (10 km). Je pa v Zadru ni da ni – dobro založen poleg živilskih trgovin še Bauhaus in Merkur. Ribarnica in tržnica v starem delu mesta sta zelo dobro založeni. V Sukošanu je nekaj majhnih trgovinic in pekarnic, večje trgovine ni.

Pa prijetno bivanje. Mi gremo letos spet.

Seveda kupi hrano tam, kaj boš to vse vozila s sabo. Trgovin je v Zadru ogromno, cene take kot pri nas, nekaj je dražje, nekaj cenejše. Tudi, če plačaš kakšen evro več, ne boš zato nič bolj revna.. Je pa veliko bolj sproščeno iti na pot brez skrbi, če si kaj pozabil .. saj se da vse kupit sproti, ko pač rabiš.

bogi , bogi slovenceljni ! in koliko boš prišparala , če boš hrano vlekla od doma ?? pa ne me basat !! a imajo v Zadru trgovine ?

Mama mia, a greš v neobljudene kraje, da moraš vse s sabo nosit?? Pa vse se tam dobi.

V Sukošajnu je KONZUM, mala trgovina z dobrim pirom 🙂

New Report

Close