Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se lažete, da se nočete poročit???

Zakaj se lažete, da se nočete poročit???

Berem tukaj, kako ene ženske lažete sebi in nam, da se nočete poročit. Moram povedati, da v to ne verjamem niti malo, ker VSAKA ženska že od malega sanja o poroki!!! Take neumnosti in laži po mojem pišete samo tiste, ki bi se rade poročile, ampak vas noben noče zaprosit za roko in potem same sebi mažete oči, da v bistvu se ve nočete poročit. Ampak mislim, da bi na vrat na nos letele v zakon samo če bi vas kdo zaprosil za roko. To je moje mnenje, vi pa kakor hočete, bodite poštene do sebe in drugih ali pa si še naprej lažite.

k da res vsak hoce bit zvezan s spago.

No, to pa ni res. Mene je bivši partner, skupaj več kot deset let, zaprosil stokrat in sem stokrat rekla ne. Res pa je, da sem danes poročena, z enim drugim, ki me je moral zaprosit samo enkrat. Po moje nimaš prav.

nova
Uredništvo priporoča

Da vsaka ženska sanja o poroki? Ti imaš pa nekoliko omejeno razumevanje, a ne? Nič hudega, že v redu. 🙂

No, ampak ti si takrat verjetno nakladala, da se nočeš poročit, v resnici si se pa hotela poročit, ampak ne z njim. Vidiš,. da imam prav!

Luštna tale……

Nikoli (kot otrok, najstnica nisem “sanjala” o poroki). Če bi bila o.k., če ne, tudi o.k. Na koruzi živim že skoraj 30 let;ne počutim se čisto nič drugače kot tiste poročene. Govora o poroki v teh letih je bilo parkrat , a ni bilo nobene potrebe in tako je ostalo.

No, ampak ti si takrat verjetno nakladala, da se nočeš poročit, v resnici si se pa hotela poročit, ampak ne z njim. Vidiš,. da imam prav![/quote]

To sploh ni važno. Važno je, da tvoja teorija o tem, da bi se na vrat na nos letele poročit, če bi nas samo kdo zaprosil, pade v vodo. In da tvoja teorija o tem, da ostanemo neporočene, ker nas nihče ne zaprosi, tudi pade v vodo.

A veš, da ni nek dosežek dobiti tipa za poroko? Jih poznam cel kup, ki se hočejo poročiti in sploh niso izbričnil.

Ti imaš pa res neke probleme

To ni res.. marsikatera ima slabe izkušnje že iz otroštva ker je videla da je zakon staršev propadel in ne verjame v poroko. Marsikatera verjame v vraže da gre po poroki samo še navzdol..

Je pa res da veliko žensk obsoja poročene samo zato ker same nikoli niso prišle niti blizu tega da bi jih tip zaprosil (so pa preponosne da bi same zaprosile njega)…

Najprej bom dobila popi…pa kaj so si izmislili neke pisne dolge odgovore..

drugo…jeba je, če ljubezni ni in jo je treba, da je močnejša (da imamo občutek, da ljubezen je), utrjevati z nekimi vezmi..poroko npr…

upam, da temu ni tako

da je poroka v primeru da ljubezen obstaja počastitev nečesa lepega, obred,…ki vsem dobro de…obljuba samemu sebi in drugemu, da boš priden..hehehe

Jaz sem že včeraj napisala, da nikoli nisem sanjala o poroki, niti ko sem bila majhna.

Sem poročena in sem imela tudi že prej 2 ponudbi za poroko, ki sem jih odbila.
Z mojim sva se poročila, ker sva se morala (različni državi)!!!

Od kje ti ideja, da se ženske želimo poročit? Jaz se zares nebi nikoli, če nebi bilo nujno potrebno – v mojem primeru!

Lezbike in tiste, ki imajo psa namesto moža in otrok naj ne odgovarjajo, ker itak ne pašejo v to temo. Jaz govorim o normalnih ženskah in vsaka punčka že od otroštva sanja, da se bo poročila in nehajte lagati, da to ni res, ker je res. To je nekaj čisto nagonskega vsajeno v našo podzavest in proti naravi se ne moremo borit. Saj ne pravim, da je kaj narobe, če se ne poročiš, )ampak če že živiš skupaj in imaš otroke skupaj kaj pa je potem problem se it poročit…???) ampak narobe je to, da ene tako lažete kot pes teče. Ne razumem zakaj je potrebno to laganje, pač napišeš, da te noben noče poročit, saj je to vse anonimno, noben ne ve kdo si. Zakaj je treba nekaj filozofirat in si neke zgodbice izmišljevat in se delat, da ti si pa nekaj drugačna od drugih žensk, če pa to ni res in se že iz aviona vidi, da nakladaš. Do sebe in do drugih je pač treba bit pošten pa je tebi in drugim lažje v življenju, pač tako jaz mislim, če pa kateri kaj ni prav pa je očitno, da resnica boli.

Mislim, da v zakonu le nisi tako srečna kot bi rada prikazala :-ppp

Nujno potrebno? V kakšnem primeru pa je to?

Aha,različni državi .ampak vseeno zakaj bi bilo nujno potrebno.Mi razložiš

klasično čredno razmišljanje, 100 žensk, 99 se jih poroči ker se jim zdi to fino 1 se ne poroči, konkretno zase ve da ji je to passe, pa ji pol množica očita, da si laže in da se noče poročit…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Mislim, da v zakonu le nisi tako srečna kot bi rada prikazala :-ppp[/quote]

tud jst tko mislm, ker preveč vsiljujse svoje mišljenje drugim…

Poznam preveč tipov, ki so šli na kolena svoji ženi, ji nataknili oba prstana in fejkajo svoj zakon (s svojo ženo vred), zraven se pa fukfehtarijo okol…. Le zakaj bi si kej tazga želela?

Vsak si želi srečnega partnerstva z ljubljeno osebo, TO JA (a si to mogoče pomešala?) Ni pa nujno, da si vsak želi obreda poroke. Ker povezava poroka-srečen zakon še zdaleč ni nujna v današnjem svetu.

Tako da, če bo šlo, probaj še ti malo razumet.

1. v tej državi kjer živimo (ni v EU) še pred 2 leti nebi mogla dobiti službe če nisem poročena, oz. delovne vize še takrat ne – sedaj bi se lahko zaposlila tudi brez poroke, dovolj je le urejeno začasno prebivališče
2. so me 2 leti, ko sem šla podaljševat gnjavili in strašili (na policiji), da naj se poročiva, ker se lahko zgodi, da mi ne bodo podaljšali začasnega prebivališča
3. tako da ja, potem sva se pač odločila, veliko manj nevšečnosti bo zame, če se poročiva in mir

In kaj naj ti še pošljem izjave kako je moj sedanji mož še prej ko nisva bila poročena moral non stop garantirati zame in da je to resnica, da živiva skupaj…

1. v tej državi kjer živimo (ni v EU) še pred 2 leti nebi mogla dobiti službe če nisem poročena, oz. delovne vize še takrat ne – sedaj bi se lahko zaposlila tudi brez poroke, dovolj je le urejeno začasno prebivališče
2. so me 2 leti, ko sem šla podaljševat gnjavili in strašili (na policiji), da naj se poročiva, ker se lahko zgodi, da mi ne bodo podaljšali začasnega prebivališča
3. tako da ja, potem sva se pač odločila, veliko manj nevšečnosti bo zame, če se poročiva in mir

In kaj naj ti še pošljem izjave kako je moj sedanji mož še prej ko nisva bila poročena moral non stop garantirati zame in da je to resnica, da živiva skupaj…[/quote]

Da se ti sploh da. Itak očitno ena bejba tule ve vse o tem, kaj druge razmišljamo. 🙂
Še dobro, da jo imamo. Mi lahko poveš še kaj o meni, razen tega, da sem ravnokar izvedela, da že vse življenje sanjam o poroki? 🙂

To preprosto ni res. NIKOLI, ampak NIKOLI si nisem predstavljala sebe v poročni obleki in ostalo sranje zraven. Seveda sem poročena, ker sem iz prejšnjega stoletja, ko ni bilo mogoče živeti na koruzi, oz. si bil preveč čuden, če si. Ampak sem se TEŽKO poročila (in nikakor ne v beli obleki in svatbi za 100 ljudi). Zelo težko. In če bi bila danes v letih za poroko, je ni sile, ki bi me prisilila v poroko. Če se imata dva rada, se ne rabita poročit.

Sicer pa tega očitno nikoli ne boš razumela. Ker misliš, da morajo vsi razmišljati tako, kot ti. Da si ti center vesolja. Ženska draga, ti si nam ženskam v sramoto.

No, saj imaš prav. Seveda so tudi pari, pri katerih se tudi moški ne želi poročit in mu je v redu bit koruznik. Torej v tem primeru ženske dejansko noče poročit (in ona njega tudi ne). In zdaj?

Tudi moje mnenje je, da je zelo redek primerek ženske, ki se ne želi poročiti. Pri moških to dejansko funkcionira nekoliko drugače, vendar mislim, da so izgovori v stilu: je samo papir, nič ne pomeni .. .samo beg od poguma, da pred sorodniki, prijatelji na glas rečemo: da, želim to žensko ljubiti do konca svojega življenja (včasih je enako pri ženskah). Saj v življenju nanese drugače, stvari se spremenijo, ampak če človek niti enkrat ni sposoben narediti tega, je po moje reva ali pa osebe ne ljubi dovolj ali ne misli resno, ali čuti, da dolgoročno s to osebo ne bo mogel živeti, je preveč svobodnjaški v pogledu eden za vedno itd.

Kar se mene tiče, se bo naslednji partner poročil z mano ali pa najinega odnosa ne bo. Kdor ne more sprejeti tega, ne more sprejeti mene. Tako preprosto je to zame! TUdi hčerki že sedaj večkrat povem, da partner, ki jo ni sposoben zasnubiti kot se spodobi in jo poročiti, da je tudi ni vreden!

Prvi post je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} provokacija, je pa res, da obstajajo taki primerki, ki razmišljajo tako kot je v prvem postu opisano.

New Report

Close