Forum.Over.Net

Starševski čvek

ula furlan

Default avatar

anoreks

Ali se vam ne zdi Ula Furlan malce anoreksična? Suhcene roke, suhcene noge...
Default avatar

Junonis

Tudi meni, zelo luštna punca, brez treme, a žal anoreksična. Obleki sta kar viseli na njej. Škoda, ker je drugače prijetna.
Default avatar

sam prašam

To bodo menda podzravili vse tiste monovke, ki za vsako, ki ima tri grame mesa na sebi, vpijejo, da je debela?
Default avatar

suhcana je

Ula je super punca, jo osebno poznam, je pa res da je zelo suha. Pazi na vsak košček hrane, ki ga zaužije. Jo pa Nejc malce prisili, da kaj poje....
Default avatar

težko bi drugače

Veš kaj, pri taki materi je še dobro uspela, nekje se pa mora poznati obsedenost z zunanjim videzom.
Default avatar

karizma.

Žal ženska nima nobene karizme, nekaj ji manjka in resnično ne užge. Pametneje bi bilo, da dokonča študij in se najde nekje kjer bo bolj doma. Veze ji pač dovoljujejo, da poskuša in poskuša, pa nič od nje. Nekdo, ki ima več talenta pa ne pride zraven.
Default avatar

Lepo je

da se pazi na kilograme, saj res ni lepo gledati tolste debeluške...
A ženske so zadnje čase, leta, dobesedno obsedene s suhostjo....
Zadnjič je bila na TV igralka ....starejša,misli pa, da je mlada....suha, izžeta, prav vidi se, kako je imala za nastop pred TV orengi shujševalno....vratu ni mogla zgladiti in leta so kar vpila iz nje,,,
Pa takšne niso lepe! Tudi Ula misli, če je suhica, da je lepa.
Umirjeno prehranjevanje, en red se da narediti, pa tudi tako hujšati ni treba, Pa tudi izgovori,,,,vedno je imela težave s prehrano........radi žremo, se napokamo, se redimo, potem so pa težave s kilogrami.......Je pa res manija in tekmovanje vitkosti.........Poglejte samo Kati in Pipo in njunomamo. Edino ata je normalen,,,,,,,ha, ha, ha,
Default avatar

h

Ula je meni osebno zelo luštna ženska. Mogoče ima kakšen kg premalo, ampak marsikdo od nas ima prav tako kakšen kg ali še kaj več premalo ali preveč ... pa kaj ... saj je prav, da smo različni. Naj bo vsak takšen kot si želi biti. Če pa pogledamo svet mode, filma, zabave in glamurja, je žal takšna kot je bolj primerna kot s kakšnim kg preveč.

Meni npr. je Victoria Beckam videti veliko bolj suha kot Ula.

Konec koncev ravno ob ljudeh, ki niso po našem okusu vidimo, kaj je po našem mnenju standard za lepoto.
Default avatar

dostikrat res

težko bi drugače je napisal/a:
Malce groba verzija je tole zgornje napisano, ampak milejše bistvo:

Verjamem, da sta z mamo dobri prijateljici sedaj, ko sta obe že ženski - vprašanje, kako je hčerka sprejemala transformacijo svoje mame v pubertetniških letih, ko je sama odraščala in se spreminjala v žensko- verjetno ji ni bilo nikoli prijetno, ko je okoli sebe slišala toliko negativk na račun izgleda svoje mame, pa ji je morda želela kdaj pomagati z iskrenim nasvetom, pa ni šlo. To čustveno prizadene, taka oseba trpi v svoji notranjosti, in morda se je odnos do tega transformiral in pokazal negativno tudi z njenim odnosom do hrane. Morda....

Po študijah je dokazano, da sta anoreksija in bulimija stanji, ko oseba "kaznuje" s tem sebe zaradi čustvenih težav, stanj, razočaranj....

Obe sta osebi, ki sta medijsko izpostavljeni, morda s tem posledično tudi obremenjeni. Ena svoje telo "kaznuje" in transformira na način, kot ga, druga pa morda na drugačnega. To počne tudi velika večina svetovno znanih osebnosti, ko so "aktualni" - s svojim videzom si koneckoncev tudi služijo vsakdanji kruh, zato je toliko obsedenosti s pretirano suhostjo, plastičnimi operacijiami, raznoraznimi fillerji in pomlajevalci, odstranjevalci gub, ker si mislijo, če ne bodo izgledali kameram privlačno, da jih bodo kaj hitro nadomestili drugi, mlajši, sveži obrazi in telesca. Kruto, a resnično.
Default avatar

tumač

presuha, tudi jaz sem, pa zdaleč ne tako kot ona in tudi bohnedaj da bi kdaj bila, pri takih ženskah potem vidim, da je res neestetsko če si presuh, se trudim obdržat malo riti in jošk, ker tak okostnjak pa res ne bi rada zgledala za noben denar
Default avatar

menjepavsec

Meni je pa Ula Furlan zelo všeč. Je elegantna in graciozna dama in prava osvežitev na TVS. Tudi kot voditeljica se je odlično izkazala in mi je recimo veliko bolj všeč kot Bernarda Žarn ali pa Tjaša Železnik :)
Default avatar

estrada

Ula je žal na kokainu. Ko je igrala v APT-u (novomeški teater) in sem pri tem sodelovala, smo se vsi tresl, kaka bo prišla na vaje in ali bo zmogla vse to skupaj. Pol si jo pa vidu, da zgine, pa se prikaže čez 5 minut vsa polna energije. pa jo je kmal spet zmanjkal, pa si je koko podrgnla po dlesnih in zobeh, pa je spet skakala za ene par ur ... Žal.
Default avatar

ekola

Enako mi deluje ko Brangelina, sama glava jo je, okončine pa kot palice, nobenih mišic. Glede na to kako evforično deluje in poskakuje, je pa res morda kaj na tem. Škoda ženske...
Default avatar

res.je

težko bi drugače je napisal/a:
Točno to sem pomislila, ko sem prebrala prvi post.
Default avatar

Morski galeb

dostikrat res je napisal/a:
Kakšna filozofija! Njen pok. oče Silvano je bil vedno pri orng ta suhih.
Default avatar

dostikrat res

Morski galeb je napisal/a:
Nikakršna filozofija - pri ljudeh iz medijev in rumenega tiska dostikrat potrjena resnica.

Ja bil strasten kadilec, zato tako vitek.... v zadnjih nekaj letih pred smrtjo pa zelo zelo vitek tudi zaradi boja s hudo boleznijo.....

Kerkolikor vemo, delaš v zdravstvu, boš že vedela, kaj to pomeni...boj s hudo (neozdravljivo) boleznijo, ki ne da nobene želje po hrani.
Default avatar

Vsi ste ljubosumni

Najprej se nauči govoriti oz pisati slovensko, šele nato komentiraj normalne in uspešne ljudi. drugače pa vsi ki govorite čez KOGARKOLI, ste pač ljubosumna bitja, ki vas nekaj v notranjosti žre
Default avatar

UgankaOfUla

karizma. je napisal/a:
7 let kasneje, še zdaj na zaslonu nima karizme. Realno je pa krasna, čisto obratno. Kaj že 2011 si ti to videl, vsa čast. Komaj 2014 je malo bolj pokukala v mainstream, pristala pred ocmi vseh.

Mislim da kompenzira in nekaj išče, vso vero da v scenarij tudi če je zanič ker pač rabi nek guiding hand. Z veseljem 'pade' za svojega režiserja, ker vlogo režiserja in scenarista toliko povzdiguje, in osebo za to vlogo spoštuje. Je pa res da bi tudi pod dobrim reziserjem verjetno igrala sebe, hey look it's Ula.

Mislim da res en teden na leto razmisljam o tem, zakaj Ula kot TV voditeljica ne preprica. Edina razlaga je, da je res malo dumb. In vsaka ki se zdi malo dumb, s tem samo isce neko vzgojo. To je orozje. Weaponized Ula isce nekega resnično ono medvedjega karizmatičnega Eisensteinovskega larger then life režiserja. Kar mogoče več ne obstaja, a nekaterim so ti goals dani v zibelko, casi se pa medtem spremenijo. A vse se vrača, vse kar pade dela comeback, tako tudi sweet prijazni vibrantni analogni časi, ko se bo internetni trušč enkrat izpel.