Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Plac z muziko iz 80`tih

Plac z muziko iz 80`tih

Zdravo

Mogoče kdo pozna kje v Mariboru vrtijo takšno glasbo in ne samo štancanje do onemoglosti (saj rad slišim dober komad, samo ne preveč hud). Recimo nekaj v stilu A-ha – The sun will always shine on TV, Wilson Phillips, Toto, itd. Saj tisti, ki imate radi takšno glasbo veste kaj mislim. Meni se čisto odtrga ob takšnih komadih, pa sem drugačen kar umirjen. :))))

Je še kdo tukaj, ki je je za takšen stil?

Lp, Mišek

Za nas stare rockerske prdce ,je zakon muzika ,ki je bila narejena med leti 1970 do 1985.Tvoji komadi pridejo ravno na rob tega obdobja,pa s tem ne mislim nič slabega.
Sem čisto na drugem koncu SLO,tako,da ti ne morem svetovati.Keep rocking!
LP
Sp

Ja ja se strinjam. Moral bi res napisati tako kot si ti. Ampak saj “mi” vemo kaj sem mislil z tem.

Hvala vseeno.

Lp, Mišek

Čeprav mi je to glasba, ki je med glavnimi v mojem repertuarju, in četudi sem iz Mb – ja ti žal ne znam pomagat, ker ne vem, kje bi to vrteli…sorry.
Bi pa bila zanimiva informacija, ja če kdo ve.
LP Esy

Men je tud še zmerej všeč bolj stara muzika… ne ravno taki komadi kot tebi… pač pa npr. Doorsi, Floydi, ipd. Od naših sem se mal spet ogrela za Niete (čeprav nisem kej depresivna al kej takga) :)))
Drgač pa takih placov verjetno ni kej dosti. Boš moral kar doma nardit kako žurko in vrtet dobre stare znucane kasete. :)))

V končni fazi lahko vsi skupaj pridete k meni.HI-Fi se bo razletel vsak hip,deseta je še daleč,pastir spi(vsaj upam) in rockerskega streliva na tone!
Pr meni razsajajo trenutno AC-DC koncertna verzija,bom pa zdaj dal gor Queen(spet koncert – v Wembleyu-Zakon!!!!).
Škoda,da je bil Fredy vodovodni instalater in je zaradi vode umrl,res škoda!
Lep rockerski pozdrav!
Sp

Saj zbirko imam ogromno na CDjih, samo to ni to. Vedno sem bil bolj umirjen, kar se tega tiče, zdaj na “stara leta” pa sem si zaželel malo časov ko sem bil star 7 let in še nisem hodil v “life” :)))) Čist drugače je, če je tam nekaj takih ljudi, ki uživajo v taki glasbi in se sprostijo.

Lp, Mišek

Pišuka res je. Ob vseh babah je bil raje topli.Saj res, da je bil zelo čuden, samo vseeno, babe so se metale pod noge, ona pa kontra. Škoda, da jih ni več, ker komadi so res enkratni. Prvi komadi so mi sicer zelo dobri, samo bolj poznam in zadnje obdboje, recim One vision je zame poleg Breakthru, Magic in Rapsody najboljša.

Lp, Mišek

Se strinjam prijatelj,se strinjam!Ma če druzga ni,je dober tudi domač Hi-Fi in tista ogromna zbirka iz katere lahko narediš za 10 dni non stop dobre muzike!
Rock!!!
Sp

One vision:ZAKON!
Rhapsody pa ne maram preveč,ljubše so mi Hammer to fall,Friends will be friends,A kind of magic in zakon nad zakoni od njih:One Vision,se strinjava!
Takoj jo našponam!
LP
Sp

… in Barcelooooonaaa :))))

Tudi!Oh,kje je je že to!! Mlada leta(seveda moja!).
LP Sp

Men je tut zakon tale muska. ko smo dobl mtv leta 1991, 1992 so tam vrtel same hude komade iz 80′. Wham, phila collinsa, kim wilde, pa a-ha tut, depeche mode, billy idola, falco-ta ma vse živo. k slišim te komade se zmer spomnem na te cajte, moje osnovne šole.
tut jest pogrešam kšne lokale s tako musko. sicer nisem iz maribora ampak pomoje je povsod bl revšna. razn če naletiš na kakšen tematski večer.
drgač ti pa preostane kazaa, winmx in zloadaš komade, zapečeš….in uživaš.

En nov pub se je odprl tam pri Ligroju, no, not v bistvu, tam ko je bla vinoteka, reče se Simphony in so rekli, da bojo naredli tak, da bo en dan v tednu npr. ne vem četrtek al pa kaj muzika iz 80ih let. Da pač če jim bo to potem laufalo. Ampak kot vidim, je kr zanimanje.

En nov pub se je odprl tam pri Ligroju, no, not v bistvu, tam ko je bla vinoteka, reče se Simphony in so rekli, da bojo naredli tak, da bo en dan v tednu npr. ne vem četrtek al pa kaj muzika iz 80ih let. Da pač če jim bo to potem laufalo-ta muzika. Ampak kot vidim, je kr zanimanje.

Sun always shines on TV si moram vsaj enkrat na dan zavrtet. Hud komad. Sicer mam pa od Aha skor že vse dolzdevano:) Men so tkooo kul. Da ne govorimo o pevcu…kakšen glas, kakšen… ok, bom raje nehala:))
Pojma nimam kje se to v Mb vrti, še v Lj ni kej dost te muzke. Ful pogrešam 80-ta ko gremo ven. Skoz sam en house, če pa že rečeš za starejšo muzko, ti prbijejo ksna 60-ta.
Bi pa mogoče Don Vito kej več o tem vedu… je bl iz tega konca pa še 80` freak:)

Hy

Sploh melodije so tak hude od 80tih, da jih res z užitkom poslušaš. A-HA so bili dobri, čeprav za pevca pa ne morem tako “navijat” kot ti, če bi rekla recimo Martika, potem sem prvi v vrsti :))))))))

Mogoče pa nebi bilo neumno, če bi se enkrat zmenili in imeli srečanje v stilu 80`. Saj nas je kar nekaj takih, ki to pogrešamo in bi blo ziher fajn. Kaj praviš?

Uživaj še naprej.

Lp, Mišek

sem zaaa! 80` so rules! :))
itak da vsi, ampak men so aha na 1. mestu, ker to smo si pa menda na jasnem, da morten (pevec) poseduje najboljši moški glas v zgodovini na sploh:))
pa te učki…jezus marija! 🙂
u glavnem, lahko bi se res enkrat dobil in vsak prinese en cd svojih najljubših 80 komadov in zamorimo ksnmu diđeju:)))
lp

Če so pa loji,DJ mislm sploh ne vejo kaj je muska!!!

Pohorc

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close