Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vsi tile osvajalci monovk – so vaši možje?

vsi tile osvajalci monovk – so vaši možje?

Spodaj tema, kako eno pri 35 osvaja novi sodelavec istih let. To so leta, ko ima najverjetneje že ženo in otroke. Pa še ena druga, pred kratkim s firminega piknika, tudi osvaja nek donžuan.

Ste pomislile, da so lahko to vaši možje?

Niti za hip! Ima doma ženo, ki bi jo lahko prekašala zelo redko katera;)

Mogoče pa je ,kaj veš. Naj uživa dokler lahko 🙂

to pa ne njihovi možje so ZVESTI.

Žene pa osvajajo samo mladi (pod 30) samski fantje, ki si željio resno zvezo.

Pa kaj si tako zadrgenjena no,..

Evo, mene nič ne moti, če moj katero pogleda,…..mojga to tudi ne moti,…zvečer je itak akcija med nama,….bolj se nama dogaja čez dan, bolj se iskri zvečer,…..

Nea se tako obremenjevat no,…

Kdo pa pravi da se obremenjujem? Ravno obratno, kar na smeh mi gre, ko si situacijo predstavljam v živo. V bistvu se zabavam :DDDDDDDDDDDDDD

Tole, da mi pride narajcan od drugod, bi pa mene motilo. Ker, če pomislim, da seksa na meni, pa misli na drugo….prav nič vesela ne bi bila.
Pogleda ja..ampak, ne pa da mi to prenaša v najino spalnico. Jok brate, odpade!

Tole, da mi pride narajcan od drugod, bi pa mene motilo. Ker, če pomislim, da seksa na meni, pa misli na drugo….prav nič vesela ne bi bila.
Pogleda ja..ampak, ne pa da mi to prenaša v najino spalnico. Jok brate, odpade![/quote]

Ja potem se pač tega ne gresta, a ne???,..pa basta,….nam pa to pače, pa se to gremo,…kje je problem?

Tole, da mi pride narajcan od drugod, bi pa mene motilo. Ker, če pomislim, da seksa na meni, pa misli na drugo….prav nič vesela ne bi bila.
Pogleda ja..ampak, ne pa da mi to prenaša v najino spalnico. Jok brate, odpade![/quote]

No tole pa je zadrgnjeno. Saj hodi v TVOJO spalnico, lahko bi prenesel to kar na licu mesta, a bi ti bilo bolj všeč? Pa koliko nasvetov je, če žena tu anonimno pove, joj rajca me sodelavec, pa vem da ni prav ljubim moža blabla, in jo pošljejo s to narajcanostjo direkt k možu.

Ne vem, a vas rajcajo samo in izključno vaši možje? Mene ne, še marsikdo drug me – pa moža verjetno tudi. Ampak dokler je to v domišljiji, ne moti ne moža ne mene.

Pa še to: če mislite, da možje ves božji dan ne delajo drugega, kakor mislijo in se kurijo samo na vas, se hudo motite o moški naravi 😀 Moškim se dvigne že samo, da se začne pomlad in je vsepovsod polno kratkih krilc. Ne glede na to, a so ženi zvesti ali ne.

…saj potem pridemo do vprašanja, kaj je varanje? JE to samo fizično ali je v domišljiji tudi nezvestoba? In potem sledi vprašanje, kdaj je dovolj samo v dimišljiji, kmalu preide v fizično itd… itd….

Joj, samo ene pa res živite v svojem naivnem, še dekliškem svetu, a ne?

Med dvema, ki imata pošlihtano v glavi, je povsem jasno, da so eno biološke reakcije, drugo pa reakcije po lastni volji/želji. Osvajanje sodi v to drugo kategorijo, to, da mu stopi, ko vidi krilo, ki se konča komaj malo pod ritjo, pa v prvo.Moškim se to dogaja samo po sebi, ne da bi tako hoteli. Enako se ženskam zgodi, če jih osvaja sodelavek in jim dvigne ego, so že vse mokre, tudi če nočejo. Je pa razlika, kako to pohendla zrel osebek in kako nezrel.

Joj, samo ene pa res živite v svojem naivnem, še dekliškem svetu, a ne?

Med dvema, ki imata pošlihtano v glavi, je povsem jasno, da so eno biološke reakcije, drugo pa reakcije po lastni volji/želji. Osvajanje sodi v to drugo kategorijo, to, da mu stopi, ko vidi krilo, ki se konča komaj malo pod ritjo, pa v prvo.Moškim se to dogaja samo po sebi, ne da bi tako hoteli. Enako se ženskam zgodi, če jih osvaja sodelavek in jim dvigne ego, so že vse mokre, tudi če nočejo. Je pa razlika, kako to pohendla zrel osebek in kako nezrel.[/quote]

Daj, ženska, beri pa zajami sapo, prav? Da ne boš čez par dni po forumu jokala, kako je super truper možek odrčal z eno k*rbo, kot tukaj beremo, kajne.

Joj, samo ene pa res živite v svojem naivnem, še dekliškem svetu, a ne?

Med dvema, ki imata pošlihtano v glavi, je povsem jasno, da so eno biološke reakcije, drugo pa reakcije po lastni volji/želji. Osvajanje sodi v to drugo kategorijo, to, da mu stopi, ko vidi krilo, ki se konča komaj malo pod ritjo, pa v prvo.Moškim se to dogaja samo po sebi, ne da bi tako hoteli. Enako se ženskam zgodi, če jih osvaja sodelavek in jim dvigne ego, so že vse mokre, tudi če nočejo. Je pa razlika, kako to pohendla zrel osebek in kako nezrel.[/quote]

Daj, ženska, beri pa zajami sapo, prav? Da ne boš čez par dni po forumu jokala, kako je super truper možek odrčal z eno k*rbo, kot tukaj beremo, kajne.[/quote]

Ježešna kaj je pa tebe tako razkurilo? Jaz preganjam čas in se zraven zabavam, ti pa vse blazno resno jemlješ. Človek se še pohecat ne more več. Je pa hec, kako te je tole zadelo. Preveri svojega moža :)))) Jaz ga nimam pa me ne skrbi :)=)))

Viš, takele imajo pa pogosto nasajene rogove. V svojem mestu najbolj razvpita poslovna ženska, lastnica velike firme, vmešana v državne in mednarodne posle, šik, čedna, samozavest taka, da se v njeni družbi vse druge počutijo kot drobec prahu, življenje kot v filmu… mož pa porival eno sivo miško, ki jo je potem tudi naredil za pošteno žensko. Seveda se je prej ločil od svoje “žene, ki bi jo lahko prekašala zelo redko katera”. Ta je ob neki priliki izjavila: “Ubogajo me velike firme in cele države, v lastni bajti pa nisem zmogla narediti reda.”

A nismo dali tega že skoz?

Da, moški so prasci:) če prisluhneš službenim pogovorom ti mineva do življenja. MOški, na vrhuncu kariere, neprestano omenja svojo inteligentno in lepo ženo, po drugi strani pa neprestano opazuje mlado sodelavko s prosojno majčko in ji celo pove, da je izjemno lepa, tako lepo prosojna in da ne, njen tip nima prav, ko pravo, da ta majcka ni lepa.

Vedno sta samo dve strani – če dobiš tipa, ki drugih žensk ne vidi, je copata, če imaš moškega, ki ima svoje mnenje in hrbtenico, gleda za drugimi. Jebiga.

Delam v moškem kolektivu in se čisto strinjam s tabo. Kaj vse slišim! Pa to govorijo na glas pred vsemi, brez nobenih zadržkov. En je potožil, koliko časa že osvaja eno kelnarico, pa ga ne obrajta, ampak prej ali slej bo popustila (on poročen). Drugi premišljuje na glas, kako je čas za zamenjati ljubico, ker se je preveč navezala nanj (on poročen, dva otroka). Tretji sprašuje za nasvet drugega sodelavca, kakšna je ena v postelji, ker ni ravno lepotica, vseeno pa bi jo položil (pred tremi meseci je njegova žena rodila prvega otroka). Res žalostno…

New Report

Close