Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Spirulina Chlorella

Spirulina Chlorella

Pozna kdo to stvar? Jo je že katera sprobala. Moja znanka pravi, da je z njo shujšala in to v kratkem času res veliko….

http://slovenia.calivita.com/products/CV0165/

to sta dve različni zadevi
Bistvena razlika med Bio Chlorello in Bio Spirulino:
– Bio spirulina je odličen vir vitaminov in mineralov, nima pa moči razstrupljanja telesa.
– Bio Chlorella vsebuje vitamine in minerale, vendar manj kot Spirulina, imajo pa ogromno moč razstrupljanja težkih kovin in ostalih strupov iz telesa, saj so gojene v zaprtih sistemih (zaprtem sistemu s steklenimi cevmi) in 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} brez strupov (težkih kovin) in zato šele v telesu vežejo strupe nase. Bio Spirulina pa že iz ozračja veže nase težke kovine in moči razstrupljanja telesa nima (strupov v telesu NE odlaga) ima pa zato toliko večjo vsebnost vitaminov in mineralov

jelmljem clorelo ta teden 3 x 2 tableti na dan, ker sem bil pri zobarju in mi je vrtal v amalgamsko plombo, upam na pozitiven učinek

Spirulina je lahko odličen vir različnih hranilnih snovi in se kot taka priporoča kot učinkovit in dobrodošel dodatek k naši vsakodnevni prehrani. Tudi kot beljakovinsko bogata hrana z nizko energijsko vrednostjo, primerna za hujšanje.
Posebno se se priporoča med dietami, nosečnostjo, dobi dojenja, telesnem in fizičnem stresu in kot smiselna dopolnitev vegeterianski prehrani.

http://www.ekolife.si/si/bio-spirulina-120g-240-tablet-i788.shtml

nova
Uredništvo priporoča

Vse zgoraj drži. jem obe algi.
Le ne upat na to, da bož zaradi jemnaja shujšala. Ne boš Tud tvoja kolegica ni zaradi nje.
Tudi nadomestilo drugi beljakovinski hrani ne more biti, vsaj ne v relevantnem deležu … mal preberi gramaturo in odstotek beljakovin ter potrebe po beljakovinah.

MOVE YOUR ASS !!!! Edini recept za hujšanje, ki deluje. Ne pa neke alge, pa gline, pa tabletke pa praški… Dajte no.

od spiruline se definitivno ne hujša… jaz sem shujšala zaradi gibanja in prehrane, spirulina pa pomaga nadomeščat minerale in ostale zadeve.

Danes se vse toliko propagira in človek sploh ne veš več kaj je dobro in kaj ni? Tudi jaz že nekaj časa jem Chlorello. Na netu pa sem našel tudi ta članek sedaj pa re ne vem več kaj je prav in kaj ni? Prosim vas za vaša mnenja.

http://kam.soltek.de/viewtopic.php?t=786

To je besefilo s te strani kjer se nahaja opozorilo glede Chlorelle.

http://kam.soltek.de/viewtopic.php?t=786

Naravoslovci, zdravilci, laiki in predvsem prekupčevalci na veliko hvalijo Chorella algo za razstrupljanje. Seveda je vsak vesel, ko je delovanje vidno, vidna pa ni škoda oz. bo tako huda, da je morda ne bo mogoče več popraviti.

Dr. med. Daunderer, ki je eden največjih toxikologov, opisuje v svojem članku, da se mnogo żrtev pseudoterapij, predvsem z algami (pa tudi z vitaminom C) znajde prej ali slej v psihiatriji. Ta preprodaja je zacvetela kot epidemija in njega doseże čedalje več telefonatov v tej zadevi. Chorella ali vitamin C (kakor tudi selen, vitamin B 12 in in drugi) zastrupljajo, to pomeni, da ne transportirajo strupov ven, temveč jih veżejo preko telesne razstrupitve z methylom in celotne komlekse skladiščijo npr. v możganih. To vodi najprej k občutko izboljšanja, pozneje pa se pojavijo możganske motnje, depresije, miselne motnje do shizofrenije, motnje koncentracije in spanja, krčenja możganov.
Daunderer povdarja, da je zelo tragično, da sprożijo z vsebovanim żveplom alergije proti razstrupnim sredstvom, ki jih on imenuje pri zastrupitvi możganov, tako da se škoda ne more več popraviti.

Prodajalci Chorelle, vitamina C in drugih firlefanc żenejo s tem zavedno mnoge zastrupljene v smrt – mnogokrat v predčasno smrt – samoumor.
Zato je tukaj informiranje edino sredstvo za preżivetje – tako dr. med. Daunderer.
http://www.toxcenter.de/artikel/8HZPHT.php

Dr. Stollhof je pred kratkim razširjal po internetu opozorilo kanadskega Ministrstva za zdravje o możni hepato (jetrni)- in neurotoxični škodi preko AFA-alg, ki proizvajajo strup microcystin. Ker te alge niso bile v prodaji na nemškem trgu, mu je prodajalec Afa-alg „Sanacell“ iz Berlina zagrozil s tożbo in odškodnino z 250.000,00 EUR, če bo še naprej razširjal to informacijo.

Predvsem pa je mnogo posameznikov, ki na alge alergično reagirajo, teżave pripisujejo radi drugim vzrokom. Paziti je potrebno predvsem pri občutljivih bolnikih, ki reagirajo z neprenašanjem. Elementi v sledeh, baker, krom, mangan, ki se najdejo v algah, lahko povzročijo żivljensko nevarno škodo jeter. Poznano je npr. da mangan poviša delovanje tiamina in je cofaktor nekaterih encimov.
Pravtako je użivanje alg kontraindicirano z istočasnim użivanjem encimov.

Pogosto pride tudi do teżav v prebavnem traktu: meteorizem, slabost, bruhanje in driska.

Prodaja Chorella alge je čista goljufija

Za leta 1990 zatrjevano delovanje razstrupljanja metalov s Chlorello
1) je bilo več tisočkrat spodbito
2) se ni v nobenem primeru potrdilo
3) je identificirano kot jasna, brutalna goljufija

Vsakomur, ki je kot żrtev nasedel tej goljufiji, mu pripada visoko postavljena odškodnina. Natančna procedura izhaja iz mnogih uspešno vodenih sodnih procesov.

Dokazi škode s Chlorello od vsakega:
1. nobene izločitve strupov preko urina, blata ali krvi
2. visoka vsebina metalov in joda v preparatu v MEA + jod
3. visoka DMSA-mobilizacija preko kopičenja v możganih

Medtem, ko osebe zastrupljene z amalgamom niso uspele z odškodnino zaradi izvedeniških mnenj, ki so ščitili krivca, je to pri Chlorella prodajalceh z lahkoto uspeti, ker nimajo nobenih dokazov in se naslanjajo samo na zelo lahko ovrgljivo ustno propagando. Miliardni zaslużek z vsemi nedelujočimi in škodljivimi snovmi počijo kmalu kot milini mehurčki.
Zavedno so vsi prodajalci Chlorella alge zavlačevali prepoved amalgama iz osebne lakomnosti. Prostovoljno so temu pomagali tudi zobozdravniki in heilpraktiki.

Podajalci rok tistim, ki vstavljajo amalgam

Prodajalci Chlorelle sugerirajo brutalne lażi, da je zivo srebro neškodljiva snov, ki bi se joe lahko znebili s pravo prehrano. Tako kot da bi laahko bilo razpršeno żivo srebro vezano na rastlinski prah in uničeno. samo zelo naivnim se lahko govorijo takšne pravljice.
Chlorella test pride prav samo za inteligentčni test. Tako ogovorijo prodajalci Chlorelle samo najbolj butasti del prebivalstva. Nevarno ozadnje te taktike je ličenje teh nevarnosti.
Če bi obstojale neškodljive snovi, ki bi pregnale nevarnost żivega srebra, potem ga ne bi bilo potrebno prepovedati, temveč bi ga lahko brez skrbi uvrstili v dnevno żivljenje s konsekvenco, da se mnogo amalgama uporabi na możno mnogih ljudeh in da se użiva po moznosti mnogo čhlorelle. To pa prepoveduje naša etika.

K sreči lahko vsekakor zahtevamo od Chlorella prodajalcev odškodnino za škodo našega zdravja.

Chlorella prodajalci so veliki mnożični goljufivci na bolniku
Fakt je:
1) Chlorella ne spodbuja izločanja strupov
2) Chlorella pomaga kopičenje strupov v możganih
3) Pod Chlorella se prodajajo različne rastline
4) Prodajalci vedo, da so vsa poveličevanja lażi
5) Nevredna snov iz daljnega vzhoda bo pri nas prodana s 400kratnin dobičkom
6) Prodajalci izkoriščajo możgansko prizadetost z miselnimi motnjami njihovih kupcev
7) Chlorella preprečuje prepoved amalgama
8 ) Chlorella zavlačuje efektivno pomoč
9) Chlorella pospešuje psihiatrizacijo

Zahteva: Vsi prodajalaci Chlorelle morajo njihovim żrtvam povrniti škodo za zavlačevanje razstrupljevanja.

Pozdravljeni!

Mene pa zanima kje ste izvedeli za chlorello oz spirulino? Pozna kdo kaksno drustvo ali krog ljudi ki ju uzivajo ali pa jemljejo kaksen drug prehranski dodatek z algami? To bi mi zelo pomagalo zaradi raziskovanja kjer rabim anketo. Zelo bi bila vesela, če bi bil kdo od vas voljan sodelovati pri tem.

Najlepsa hvala za vsak odgovor!

najbolše je ki res pomaga slim soft gel kapsule jaz sem s tem shujšala in jih prodaja hitovi ima

Pozdravljeni,
danes sem si zjutraj v smothie dala se eno zlicko alge clorella, ker je (baje) tako zdrava.
Po parih urah mi je bilo grozno slabo, sedaj imam se drisko. Odmerka nisem prekoracila, lahko bi vzela 2 zlicki. Dobro, da nisem. Morala sem prej iz sluzbe zaradi hude slabosti. Ce bi vedela, kako skodljiva je tale alga je sploh ne bi poiskusila.
mogoce moja slaba izkusnja pride komu prav, da dobro premisli preden zacne z jemanjem alge clorele. Lahko, da sama alga ni skodljiva, lahko da nas ti (bio) prodajalci res okrog prenasajo in zastrupljajo?
Lep pozdrav!
Jasmina

Pozdravljeni,
tudi jaz se pridružujem mnenju da pri kloreli dobro razmislite, ker sem tudi sama cel dan vrgla stran ker sm ga preležala, zaradi slabosti in driske ki mi jo je povzročila klorela.

Lp

preverjena zadeva, deluje

Sedaj se dobi sveža SPIRULINA v Ljubljani, Vižmarje, KROM podjetje pri Lidelu jih uzgaja, zadeva deluje in priporočam vsem

Posušena Spirulina ima samo cca.10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}-20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} hranilnih snovi, sveža pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Sveža SPIRULINA nima nikakršnih dodatkov, do kar pri posušeni, lahko dodajo marsi kaj, da obdržijo obstoj, ker sveža Spirulina lahko v enem tednu vskipi in je fuč, treba jo je pojest v max 5 dneh!

http://visartstudio.si/1spirulinatube.com/

Tisti, ki želite mineralov in vitaminov polno rastlino, posejte si krešo, kar na okensko polico.
Kreša prekaša vse rastline, tudi brokoli.

Pri razstruplanju telesa, sploh pri odstranjevanju amalgamskih zalivk, se poslužujte čemaža, lahko tudi tinkture, iz krvi pa težke kovine odstrani koriander.

Pred sevanji nas zanesljivo varuje jod, v obliki lugolove raztopine.

No spirulina ni nobena alga, ampak cianobakterija (toraj bakterija)-že kle se je za vprašati zakaj se prodaja kot algo, če to ni alga. 😉 Mogoče se lepši sliši.
Sicer pa problem teh zadev je njihovo gojenje, saj večinoma poteka v odprtih bazenih (kdo ti garantira, da gre dejansko za monokulturo, če lahko kar koli not pade?). Temu se da izognit tako, da kupiš izdelek kjer so gojili spirulino v zaprtih bioreaktorjih (seveda je cena takega izdelka dražja, in vsebnost vseh hranil manjša). Kot je že nekdo omenil se pod imenom spirulina/chlorella spp. prodaja marsikateri organizem–>za nekatere dokazano, da imajo potencial tvoriti nevrotoksine/hepatotoksine/diareične toksine itd.

Pazljivo z algami in ostalimi prehranskimi dodatki!
Človek, ki ga zelo dobro poznam, je zbolel za hudo obliko raka ledvic. Prehranjeval in živel je zdravo, nikoli ni kadil, pil ali bil izpostavljen nevarnim snovem. Tudi dedno ni nagnjen k rakastim obolenjem. Užival pa je alge in še nekaj drugih prehranskih dopolnil. Seveda to še ne pomeni, da so prav prehranska dopolnila krivec za nastalo situacijo, ampak vseeno svetujem previdnost pri uživanju takšnih in drugačnih dodatkov. Vedite, da gre za komercialno prenapihnjene zadeve z željo po zaslužku.

Hojla!
Tudi jaz bi rada opozorila na negativno
delovanje te frdamane alge kolere.
Sprva ko sem jo začela uživati je še kar
nekako šlo, potem pa bruhanje in driska.
Nato sem jo probala še 2krat in rezultat isti. Sedaj vem da je kriva kolera, pa samo
eno žličko sem dala v smuti za grozno bruhanje,driskanje in poležavanje.
Tudi povoham je ne več FUJ!!

Živijo,

a še kdo uporablja Spirulino? Imam malo slabšo kri, pa sem malo brala na forumih, da spirulina lahko pomaga pri tem. Ne vem pa, ali naj jo kupim v tabletih: https://www.bioforma.si/bio-spirulina ali raje v prahu: https://www.malinca.si/spirulina-v-prahu-iz-ekoloske-pridelave-100g.html? Ker veliko pijem smoothije, bi lahko vzela to v prahu, samo glede na to, da pravite, da je ogabnega okusa, se bojim, da je ne bom pila. Kaj svetujete? Je kakšna razlika v koncentraciji med vitamini, če vzameš tableto ali prah?

Hvala,

lp
J.

Telo se je razstrupljalo. Vse ok.

Vaš link

New Report

Close