Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek od kdaj tudi mladinska knjiga nateguje s temi obljubami o denarnih nagradah?

od kdaj tudi mladinska knjiga nateguje s temi obljubami o denarnih nagradah?

prejela sem pismo, ki ga moram odposlati, če želim sodelovati v finalnem žrebanju za avto in 35.000evrou (nekaj takega). kot pogoj za sodelovanje pa je seveda nakup knjige…

od kdaj se celo mladinksa knjiga poslužuje tega sranja, te tako nizkotne marketinške poteze? vem, da to dela backer in še kar nekaj drugih, ampak mladinska knjiga? skoraj vsak mesec prejmemo eno tako pismo!

brezveze:-S

Že par let je tako. Konkurenčnost…kljub vsemu pa dobijo ogromno povratnih kuvert tistih, ki si želijo sodelovati v žrebanjih.

Ja, očitno si funkcionalno nepismena, ker nakup knjige ni pogoj za sodelovanje v žrebanju.

nova
Uredništvo priporoča

Ampak, hecno, vsi ki so bili izžrebani, so knjigo kupili. Kam misliš, da romajo kuverte NE?

Naivnost pa res nima meja.

Jaz tele pisma dobivam že ene 5 let, nazadnje sem prejela kuverto danes in je že na poti na Cesto dveh cesarjev, kamor tudi sodi.

MK je po mojem sploh začela s tem sranjem.
Mi imamo v havstorju kanto za brezplačnike in reklame, v katero zmečem vse tovrstne “nagrade”, jih niti odpiram ne več.

Poglej kdo stoji tudi za vsemi ostalimi kuvertami z “nagradami”. Običajno je ravno Mladinska knjiga, čeprav ne piše na veliko. MK je itak največji nategavšček s temi knjigami, samo poglejte kako težko se izpišeš iz njihovih združenj kot je Svet knjige, itd…

jaz sem se izpisala tako, da sem jim poslala e-mail s podatki, da se izpisujem in je bilo dovolj.

je pa res, da je če folk tako nor, da se vpiše v klub samo zato, da dobi tisti zastonj mikser ali kaj že talajo poleg, pri tem pa ne pogleda, da mora dve leti obvezno vsako četrtletje kupovat knjige… hja, pol so si pa sami krivi, da jim na koncu zakasirajo po 200 evrov. tisti mikser pa stane 15 evrov v trgovini….

Moji mami, ki je bila članica pet let in se je potem naveličala (se ni včlanila zarad mikserja, ampak dejansko zaradi knjig), so še trikrat grozili, da je zamudila izpisni rok, ki je bil enkrat letno, torej takrat, ko se izteče letno obdobje in so ji še kar pošiljali eno knjigo četrtletja, samo na srečo jo ona niti pod razno ni hotela dvignit na pošti in potem so le odnehali. Verjamem pa, da se kakšna stara mama ustraši groženj in potem še naprej kupuje tiste knjige, tako da ja, mislim, da so zateženi do amena.

Da se vam da s tem ukvarjat.
Pri nas vse kuverte MK še neodprte romajo v kanto.

Ups. Tole bo pa vaša mami še (drago) plačala…

Vse od MK leti neodprto direkt v kanto. Res škoda papirja.

Pozdravljeni,
oglašamo se iz Mladinske knjige, da bi vam pojasnili način sodelovanja v nagradnih igrah in podali informacije glede knjižnega kluba Svet knjige.

V nagradni igri, ki jo organizira Mladinska knjiga Založba v sodelovanju s poslovnim partnerjem Reader’s Digest, sodelujejo enakovredno vsi udeleženci, ki vrnejo v potrditev svoje številke za žrebanje, ne glede na odločitev za nakup. Žrebanja so kontrolirana s strani notarske pisarne, rezultati žrebanj pa so objavljeni na tej spletni strani, kjer dostopna tudi video reportaža iz podelitve nagrad.

Mladinska knjiga že več kot 30 let izvaja prodajo po pošti in kataloško prodajo, za katero velja, da vedno omogoča prejemnikom tudi odjavo iz liste prejemnikov prodajnih sporočil. Zato vas naprošamo, da nam sporočite, če ne želite – trajno ali začasno – prejemati naših pošiljk. Tako skupaj ravnamo bolj ekološko, mi pa omogočimo, da ponudbe prejemalo le tisti, ki jih želijo, ne želimo namreč pri nikomur vzbujati slabe volje.

Še informacija glede izpisovanja iz Sveta knjige:
Omenjena pravila o izpisu so veljala pred leti, že nekaj časa pa v Svetu knjige veljajo nova pravila pri izpisu. Član se po preteku dveh let lahko izpiše kadar koli. Po prejeti odstopni izjavi se tako člana izpiše že z naslednjim kvartalom. Za primerjavo: ta pravila so zelo sorodna tistim, ki jih srečujemo pri mobilnih operaterjih pri ugodnem nakupu aparata, kjer se stranke vežejo za dve leti, potem pa lahko po želji kadar koli prekinejo razmerje.

Podajamo vam še direktne kontaktne podatke za Svet knjige in Reader’s Digest:

Reader’s Digest
Telefon: 01 241 36 61
Faks: 01 425 28 33
E-naslov: [email protected]

Svet knjige in Ciciklub
Telefon: 01 241 34 19
Faks: 01 425 28 10
E-naslov: [email protected]

Vabljeni, da se nam oglasite.

Helena,
uredništvo spletnih strani MK

New Report

Close