Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Julija Kramar je zmagala

Julija Kramar je zmagala

brez kometnarja

Kaj je s tabo?
Ajda Ivšek je zmagala.

To je pa veliko bolje napisano, saj lahko podaš mnenje, samo bodimokulturni.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Vsa čast, Juliji. O njej sem slišala veliko lepega kot o učiteljici. Lep glas in veliko poguma, da je ob tako hudi tragediji sploh zmogla zbrati moč in nastopiti.

Ali mi lahko kdo pove: ji je res umrl mož?
Pred finalom?

Jazzzz sem brez besede. Zame so vseeno zmagovalci orkestor Pustotnik:)))))))))
Upam, da nisem nikogar užalila:)

Bravo Julija, kapo dol za hrabrost.

Sm se potrudi, da bi napisu na visoko kulturnem etično moralnem nivoju. Upam, da mi je uspelo.

Zmagalo je cviljenje, prava zmagovalka pa je bila pa zame Teja iz Vip Talentov, ona je res razturala, da sm skor infarkt fasu od smeha! To je pravi talent!

Res. http://talent.24ur.com/clanek/clanki-spored/julija-kramar-najtezja-preizkusnja-na-trnovi-poti-do-sanj.html

Čestitke zmagovalki.

A se sam meni zdi, ali je pod kakimi hudimi pomirjevali? No – saj razumem zakaj. :/

Bravo, ji privoščim.

sj zato je pa zmagala

Zakaj je bilpa taglavni od Pustotnikov ves ranjen in povit?

zmagala je zato, ker zmago zasluži. Ker je enostavno odlična in za razliko od vseh možnih migcev tam gor še nima 15 naslovov ne vem kakšnega prvaka vse, zraven se pa promovira kot čisti amater.

Raje sploh ne pomislim, koliko moči je morala zbrati, da je tokrat pa le ona premagala usoda in ne obratno.

Me znaima, koliko umazanih jezikov, ki opletate tu gor, bi bilo tega sposobnih???

Za čim ji je umrl mož? Ob današnji medicini pa ja ni take bolezni, ki te v parih tednih spravi pod rušo?

Bakterija e-coli?

A res ne? Anevrizma? Možganska kap? Srčna kap? Sarkom? Meningokokna sepsa? Anafilaktični šok?

Zadostuje?

Mrhovinarji!

zmagala je zato, ker zmago zasluži. Ker je enostavno odlična in za razliko od vseh možnih migcev tam gor še nima 15 naslovov ne vem kakšnega prvaka vse, zraven se pa promovira kot čisti amater.

Raje sploh ne pomislim, koliko moči je morala zbrati, da je tokrat pa le ona premagala usoda in ne obratno.

Me znaima, koliko umazanih jezikov, ki opletate tu gor, bi bilo tega sposobnih???[/quote]

dober post..se podpišem 🙂

Je bil že dalj časa bolan.

podlost imela sem jaz dve veliki Anevrizmi na možganih in sem lani imela 2. hudi operaciji tako, da to je prehudo….. Še dobro, da me drži pokonci……
lp,

Kaj pa je pela to za eno skladbo?

zmagala je zato, ker zmago zasluži. Ker je enostavno odlična in za razliko od vseh možnih migcev tam gor še nima 15 naslovov ne vem kakšnega prvaka vse, zraven se pa promovira kot čisti amater.

Raje sploh ne pomislim, koliko moči je morala zbrati, da je tokrat pa le ona premagala usoda in ne obratno.

Me znaima, koliko umazanih jezikov, ki opletate tu gor, bi bilo tega sposobnih???[/quote]

Se podpišem pod tole.
Bravo Juluja.

tudi Lini vse čestitke.

Tudi mene zanima, kakšno bolezen je imel?

Drugače pa ji zelo privoščim, je bilo daleč najboljša.

Si imela vražjo srečo, da si preživela, večina ne preživi. Tudi zelo mladih ne.

zihr si ej to cviljenje zaslužilo zmago ja, dajte no, ne ga srat!

Za čim ji je umrl mož? Ob današnji medicini pa ja ni take bolezni, ki te v parih tednih spravi pod rušo?

Bakterija e-coli?[/quote

Ne otresavaj! Da je bolan, sta izvedela že pred polfinalom!

New Report

Close