Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rada bi raven trebuh

Rada bi raven trebuh

Dragi moji,
svetujte mi kako dobim raven trebuh, dost imam ze tega slaufa. Kaksne vaje so najbolj ucinkovit e, hvala za odgovore

aja,
prvo dobro shujšaj,vadi in potem operiraj .Pa boš ravna!

Kot prvo izogibaj se maščobe in začni z zdravo prehrano!

Pa začni kaj športat recimo.Drugače pa vprašaj kakšnega strokovnjaka v fitnesu ali pa kakšnega strokovnjaka,ki uči aerobiko….

Zelo veliko je forumou je na netu,kjer odgovarjajo prau strokovnjaki za sledečo težavo kot jo imaš npr ti!

Upam,da ti bo uspelo!

Lp

nova
Uredništvo priporoča

– zravnaj držo (kadar sediš za računalnikom, bodi zravnana in ves čas malo stiskaj trebušne mišice)
– ne jej cukra! (ne samo sladkarij, je tudi v jogurtih, sadju, kosmičih, …)
– trebušnjaki, trebušnjaki, trebušnjaki!
– če imaš odvečne kg, pa seveda še shujšaj, tudi to bo pomagalo 🙂

Ampak vzdržat se pa ne morete z blesavimi komentarji in nasveti, pa je bilo na forumu že ničkolikokrat napisano, da pri izgubljanju teže število trebušnjakov ne pomeni popolnoma nič, da sam vnos maščob in “cukra” ni bistven, itd…
Dejte raje linkat kakšno strokovno stran, ne pa lapat in zavajat…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

drr…daj razloži, bom še jazbral

p

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ma saj nima časa. Al pa ne najde 🙂

Jaz tečem in tudi med tekom se krepijo trebušne mišice, seveda pa ne toliko kot z načrtnimi vajami.

Če greš pobrskat po netu, boš zagotovo našla točen opis vaj, primernih za tvojo težavo. Pa seveda je treba pazit tudi na hrano. Rafiniran cuker je definitivno dobro črtat iz prehrane, pa ne samo zaradi kg.

100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pomaga, sploh to prvo, da stiskaj trebušne mišice (čim večkrat, kjerkoli in kadar koli). Jaz sem se navadila, da to počnem podzavestno in trebušne mišice so se učvrstile, maščoba, ki se je nabrala okrog trebuha pa je postopoma izginila.

Pa seveda tudi trebušnjaki, počepi in obvezno uredit prebavo 🙂

Jaz sem po 2 tednih teka vsak dan 5km izgbila skoraj vse šlaufe, s tem, da sem 2x na teden tekla že prej 2-3 mesece. Shujšala pa nisem.

trebušnjaki, skleci, kajtanje 🙂

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ma saj nima časa. Al pa ne najde :)[/quote]

Ne da nimam časa…lahko tlele iz izkušenj zdrdram poanto, saj sem se ukvarjal s fitnesom…sem že tolkrat napisal eno in isto, da se mi ne da več..poiščite moje nasvete…
Bistvo vsega je doslednost pri hrani in doslednost pri rekreaciji…za hitro hujšanje se gre pač malo bolj v extreme ampak glede na to, da se dela na hard max. 2 tedna, za zdravje nima bit kej škodljivo…je pa res, da mnogim še največje probleme dela prehrana, ki je 70 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsega uspeha…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Seveda nisi shujšala, ker si si s tekom ojačala mišice, ki so težje od špeha…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Treba je konkretno spremeniti način prehrane in življenja, ne pa se rediti, pa hujšati…pa si spet občasno privoščiti..pa spet hujšati….

Tud če delaš extremno, ena orenk pica pa pir na teden ne spremeni popolnoma nič..problem nastane, če se take stvari prakticirajo 3 x tedensko..

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tud če delaš extremno, ena orenk pica pa pir na teden ne spremeni popolnoma nič..problem nastane, če se take stvari prakticirajo 3 x tedensko..[/quote]

Pica pa pir sta čisto po krivici v nemilosti. Liter piva ima cca 400 kalorij, torej veliko pivo 200, kar je enako kot kozarec sladke gazirane pijače. Pol pice, kar je meni čez glavo dovolj za kosilo, ima od 600 do 800 kalorij (odvisno od nadeva). Torej vse skupaj je še v mejah predpisanih kalorij za kosilo.

Tud če delaš extremno, ena orenk pica pa pir na teden ne spremeni popolnoma nič..problem nastane, če se take stvari prakticirajo 3 x tedensko..[/quote]

Pica pa pir sta čisto po krivici v nemilosti. Liter piva ima cca 400 kalorij, torej veliko pivo 200, kar je enako kot kozarec sladke gazirane pijače. Pol pice, kar je meni čez glavo dovolj za kosilo, ima od 600 do 800 kalorij (odvisno od nadeva). Torej vse skupaj je še v mejah predpisanih kalorij za kosilo.[/quote]

Pol pa ti zamisli budale, ki dobesedno stradajo in po cele dneve pijejo neke čajčke al pa se bašejo s sadjem=cukrom….me prov zanima kera budala se je spomnila te blentave ločevalne diete, pa sadne, zelenjavne, mesne dneve…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pica pa pir sta čisto po krivici v nemilosti. Liter piva ima cca 400 kalorij, torej veliko pivo 200, kar je enako kot kozarec sladke gazirane pijače. Pol pice, kar je meni čez glavo dovolj za kosilo, ima od 600 do 800 kalorij (odvisno od nadeva). Torej vse skupaj je še v mejah predpisanih kalorij za kosilo.[/quote]

Pol pa ti zamisli budale, ki dobesedno stradajo in po cele dneve pijejo neke čajčke al pa se bašejo s sadjem=cukrom….me prov zanima kera budala se je spomnila te blentave ločevalne diete, pa sadne, zelenjavne, mesne dneve…[/quote]

Mene spominjajo na zgodbico o čudežnem kamnu, iz katerega skuhaš juho … in je tetka hotela najprej preskusit, sta s prodajalcem dala kamen v vodo, voda je zavrela, pa pravi on, samo še malo soli manjka … samo še malo peteršilja manjka, pa bo dobra … samo še kako kost z malo mesa, pa bo ta prava … in tako dalje in tako dalje. Na koncu teta proba in reče, pa je res čudežen kamen.
Pri vseh dietah in pri vseh pripravkih ti zabičajo, da moraš manj jest, bolj uravnoteženo in migat. Huda znanost.

New Report

Close