Avtomobilizem

Odgovarjajo:

imela bi M5

Default avatar
mogoče se sliši povsem najstniško, vendar ko vidim tak avto k je nov bmw m5 me čist razvname
Default avatar
Plehpička!
Default avatar
ženska z okusom ;)
Default avatar
sto ljudi sto čudi.
pošteno delam, si zaslužm pošten avto.. če bo kdaj :D
Default avatar
M5 je bolj za gledat, M3 pa za vozit...

Sicer pa... če bi ga imela, si ga pa kupi. Pa bo.
Default avatar
enkrat si ga bom :)
Default avatar
Mačkica, to so čisto človeški občutki in ženske s takšnim okusom so zaželjene.
Po drugi strani je pa kupovati takšen avto čista neumnost, njegove brutalne zmogljivosti lahko izkoristiš le na dirkališču, na cesti pa še četrtino ne. Predlog, ki ti ga je dal 600 je malo bolj racionalen, pa še vedno precej neuporaben.
Se dobi na trgu precej mnogo cenejših in uporabnejših, pa še vedno športnih avtomobilov.
Default avatar
ja ja, BMW lepo gori.
cosmo je napisal/a:
To enostavno ne bo držalo....vsi tisti pocen avtomobili, ki jih poimenujete "športni", so športni le na videz...

In na cesti se ga da še kako izkoristit, le taprav mora bit za volanom...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar
Odlična izbira! tudi jaz bi pa ni €....:(
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
Pa ni čisto tako..., edinole razlikujeta se po tipu cest..., pišem iz osebnih izkušenj...
Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
Default avatar
BMW 540 je napisal/a:
Ja, tud jaz. Kakorkoli že... za ceste ki jih imam jaz rad (bolj zavite zadeve) je 3 zakon. Sploh če ga znaš vozit.

Sicer pa rabljeni niti niso vedno tako tragično dragi...
Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
Saj meni tudi bolj odgovarja M3, sploh cesta na Jezersko, Ljubelj....
Default avatar
Če imaš denar za avto in vzdrževanje si ga kupi, ampak upam da znaš uporabljat teh 500+ konjev...

Moderatorji