Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nakup playstationa- da ali ne

nakup playstationa- da ali ne

Moj 12 letni sin sin si že nekaj let noro želi playstation. Z možem nad tem nisva bila nikoli navdušena. Preko žlahte je povabljen na nekajdnevni izlet v London. Vsemu bi se odpovedal na račun Playstationa. Včeraj je celo izjavil, da ne bo šel v šolo v naravi in naj ta denar rajši namenimo temu željenemu nakupu. ker mu večkrat rečeva, da nismo v zavidljivi finančni situaciji. Zraven pa naj bi si kupil še eno igrico, ker lahko veliko dodatnega ustvarja.
Kašno je vaše mnenje o tem? Nagovarja me, naj rečem žlahti, naj rajši tisti denar za pot namenijo za nakup Playstationa. Odpovedal bi se tudi celoletni žepnini.

Imamo, pa ne zaradi sina, zaradi moža:):). Kupili smo jo preko bolhe rabljeno, je bila kiot nova, tudi dve igralni konzoli, Playstation 3 in plačali polovično ceno.

Razmisli predvsem, če se ti splača kupit novo.

Lp

Jaz tudi predlagam da kupite na Bolhi rabljenega. Bo bistveno ceneje in še kakšne igre boste že zraven dobili. Mi smo ga imeli in če je uporaba v mejah normale ni nič takega. Sedaj pa imamo xbox kinect to so pa igre, kjer dejansko moraš gibati zraven…
Menim, da je škoda se iti neke principe in mu tega ne kupiti – sploh če je želja tako velika.

Večina staršev je mnenja, da moderne igre poneumljajo, kar pa ne drži nujno…sicer je pa zelo odvisno kolk časa dnevno mu pustijo igrat in kakšne zvrsti so mu všeč…zdej je večina iger, tud akcijskih streljačin(sevede taboljših), narejena na inteligentni bazi, se pravi je treba kar dobr uporabljat možgane…taktične in strateške igre so pa itak znane po možganskem matranju…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Playstation ni boh ve kaj (in tudi igrice niso ravno najcenejše), vendar če si ga tako zelo želi in če imata možnost, ga kupite. Zdaj že prihajajo počitnice in bo imel mali več časa……

Bila zelo proti…. ko je prišla v hišo, sem skoraj izgubila živce, ker ni obstajalo nič drugega; sine visel na njej cele dneve, kregarija, ko je bil čas za poročila….
No, zdaj se je čisto unesel, PS igra včasih, ko pridejo prijatelji, sicer jo pa uporabljamo za predvajanje filmov (blueray!! – eden bolj kvalitetnih predvajalnikov na tržišču) in za glasbo.
Če si tako želi, pa naj jo dobi; svetujem ti pa, da trdno zakoličite pravila uporabe; med počitnicami ni problem, ko se začne šola, bi pa lahko bil.

sony playstation nima za lulz

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

A ni to podobno wii-ju?

Jaz sem za wii. Imaš noro dobre igre, k se res fajn namigaš. Mi uživamo s tem res sto na uro. 🙂 Navadnih iger jaz ne maram, tega je na kompu dost.

Tudi mi imamo wii, ker se igra igre čisto drugače kot na PS. Igre so dinamične, zraven migaš in so sploh super za več igralcev. Zabava za svo družino pa še dosti cenejše je.

nisem mogel da ne bi objavil tele pesmice 😛

[youtube]VJGRlm3alLY[/youtube]

[code]
Lulz, exciting and new
Just login, they’re expecting you
and Lulz, a kiss on the lips
Let it flow you stupid FBI battleships

The Lulz Boat soon will be planning another hack
The LulzBoat who is the next one you will attack?
set a course for disaster, your database they will trash

Lulz, not for kids anymore
A Bitcoin account, on a foreign shore
IT’S LUUUUUULLLZZZZ

Lulz, defacing a few
Corporate sites, what’d you think they’d do?
and Lulz, th3j35t3r wants to be you
he’s a joke, christ his name means fool

The LulzBoat soon will be making another run
THe LulzBoat promising ruin for everyone

Set a course for X-Factor, Sony and PBS
Lulz, is gonna hurt like a bitch
Yeah that gaping wound is gonna need a stitch
IT’S LUUUULLLLZZZZZ
OPEN YOUR EYES IT’S LULZ!
[/code]

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

playstation in Wii nista ravno primerljiva, predvsem kar se grafike in zahtevnosti igric tiče .. če si otrok želi PS nikar ne kupujte Wii-ja!!

sicer bi jaz na tvojem mestu poskupala narediti kompromis, ker da bi se odpovedal potovanju v London na račun PS-a je mal kruta.
poskusi res poiskati kaj rabljenega, pa mogoče za RD ali zaključek šole mal zbobnaš žlahto skupaj pa mu skupaj to nabavite.

mi imamo in PS in Wii pa ni noben pretirano veliko v uporabi, so pa dnevi ko je karnaprej zasedeno.

tudi za PS se lahko kupijo zelo dinamične igrice, kjer fino migaš in se prepotiš.

Tudi moj nasvet, da kupite rabljenega.

New Report

Close