Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zelo učinkovita shujševalna dieta

Zelo učinkovita shujševalna dieta

Se vam zdi ta MON beden?

Ja, zelo je beden.

Nič več ni tako zanimiv kot je bil včasih.

Dolgočasen je.

Naredimo ga zanimivega!

Ker me včasih ni bilo tukaj gor, me prosim podučite, kaj je bilo včasih bolje in bolj zanimivo? Ali je to samo splošno mnenje, ker VČASIH je bilo itak vse bolje….

koliko je 20 minus 12?

Ker me včasih ni bilo tukaj gor, me prosim podučite, kaj je bilo včasih bolje in bolj zanimivo? Ali je to samo splošno mnenje, ker VČASIH je bilo itak vse bolje….[/quote]Več ljudi je bilo gor.

skoz bolj

Ker me včasih ni bilo tukaj gor, me prosim podučite, kaj je bilo včasih bolje in bolj zanimivo? Ali je to samo splošno mnenje, ker VČASIH je bilo itak vse bolje….[/quote]Več ljudi je bilo gor.[/quote]pa ljudje so se naveličali. To je vse. Naveličanost pač. Ko je nekaj novo, je vse dobro, potem se pa naveličajo.

tukaj je pa rezultat 8.

Hujšajmo ob MON-u!

Kako?

Kako?[/quote]Pišite tukaj in boste pozabili na hrano – čisto preprosto!

Kako?[/quote]Pišite tukaj in boste pozabili na hrano – čisto preprosto![/quote]Prav. Ima kdo mogoče recept za hamburgerje?

Pišite tukaj in boste pozabili na hrano – čisto preprosto![/quote]Prav. Ima kdo mogoče recept za hamburgerje?[/quote]To ravno ne, greva pa lahko skupaj v McDonalds na en hamburger.

Jaz pa vse vas vabim na eno veliko pico danes za kosilo.

Joj, sem bil premalo natančen – ne pišite o hrani, sploh pa ne redilni!

Tole vam bo vzelo apetit: v hrani je E. coli.

E. coli je povsod, ni pa povsod tiste mutirane smrtonosne E. coli…

E. coli se nahaja v živalskem mesu.

Samo krajšam;)

E.coli je v sveži zelenjavi. bolje jest meso, če je prepečeno, je ziher OK.

Hujšanje z monom pri meni ne bo šlo. Ga imam vsak dan za družbo, ko jem kosilo. Evo, pravkar sem dala vase zadnjo vilico. Adijo!

New Report

Close