Forum.Over.Net

Starševski čvek

dva otroka in bela obleka

Default avatar

ja zakaj pa ne

Kakšna so vaša mnenja glede tega da ima neka oseba dva otroka in za poroko ima oblečeno belo obleko.Vas to moti vam je vseeno.

Jaz imam kolegico, ki se bo v kratkem poročila in ima dva otroka in pravi da bi imela belo obleko ampak ne ve če je to primerno, ker že ima otroka in kaj bodo drugi rekli kaj si namišljuje jaz sem ji rekla da če želi naj jo ima to je njen dan in če ji je všeč naj se ne ozira na druge.
Default avatar

milonca

Pa si naj da neko svetlo bež ali vanilija.
Default avatar

cxc

Kaj tebe briga če je primerno? Ona se bo odločila tako kot njej paše
Default avatar

Petra***

Kaj si bodo pa mislili? Da ni nedolžna???? He he he
Kje so časi, ko so še verjeli, da so neveste v belem nedolžne...:) Pokaži mi danes eno, tudi tisto, brez otrok.
Naj ima belo, seveda!!! :)
Default avatar

ofca

glede na porast ločitev bi ji svetovala kar žalno (čisto čisto černo)
Default avatar

dobrojutrosonček

Sama sem pa najprej pomislila, da ima dilemo zaradi tega, ker bi bila takoj umazana od otroških rok in čevljev. :-)
To bi bila moja edina dilema, ostalo je pa brezpredmetno.
Default avatar

jap

Petra*** je napisal/a:
točno tako
da ni nedolžna, je menda jasno, kaj bodo pa stare mame rekle.... če jo pa to moti , pa ne
Default avatar

Fashionista.si

Ah, to pa danes res ni nobena težava. Naj izbere barvo, ki jo želi. Če ji je všeč bela, naj bo pač bela. Ne verjamem, da bi si svatje kaj čudnega mislili ob tem.

Po drugi strani, pa tudi če. To je njun dan, naj izbereta, kar jima srce poželi (in denarnica dopušča). :)

lp,
Lenka
http://www.Fashionista.si
Kaj naj oblečem?
Default avatar

ys

To je njena poroka, edina (če ima srečo) in naj obleče belo, če ji paše.
Tisti, ki bodo šimfali bodo pa itak iz folšije, tudi če ne bo v beli obleki, bodo pa kaj drugega našli.
Default avatar

go home

A ti to resno?

A dej a ni več devica?
Default avatar

neverjetno

a tega je pa ni sram, da ima že dva otroka, pa še neporočena?
Default avatar

elaine

Naj ima belo, na hrbet pa natakne tablico z napisom; dvakrat brezmadežno spočela.
Default avatar

255nepr

Glede na to, da je bila Marija tudi po rojstvu Jezusa še vedno devica, ni z belo obleko nič narobe.
Default avatar

gledam tako

Popolnoma nepomembno- barva.
Default avatar

ena brez otrok, pa v svetlo plavi

Če bi se držali starih pravil, ne vem, če bi bila kakšna nevesta dandanes v belem. Ker pa se jih ne držimo, se jih pa tudi njej ni treba.

Bela barva naj bi pomenila nedolžnost in ne, da nimaš otrok.
Default avatar

ja zakaj pa ne

Ni treba žalit in tudi nikjer nisem napisala da meni ni primerna bela obleka,ampak sem napisala da je meni vseeno in če ji je všeč in si želi belo obleko naj ima belo obleko.
In ja ne ni nedolžna in ni se potrebno delat norca in čist enostavnega vprašanja in ne vem zakaj bi jo moralo biti sram da ima dva otroka in ja strinjam se z ys (To je njena poroka, edina (če ima srečo) in naj obleče belo, če ji paše.
(Tisti, ki bodo šimfali bodo pa itak iz folšije, tudi če ne bo v beli obleki, bodo pa kaj drugega našli. )

Hvala vsem ostalim za svoja mnenja
Default avatar

drejca34

Jaz sem tudi imela že dva otroka...tretjega na poti...pa sem vseeno oblekla belo obleko...
Me sploh ni skrbelo, kaj bodo drugi rekli...To je bil moj dan. Počutila sem se krasno!!!
Default avatar

Obstajajo ...

... neveste v zasluženem belem celo dandanes, verjeli ali ne. Sicer pa naj se ne sekira, če si želi belo, naj bo bela.
Default avatar

enahijena

Jaz sem imela otroka in bila noseča, pa sem si vseeno nadela belo obleko. Mislim, da so časi, ko je bela obleka še nekaj pomenila, že davno mimo in se nima res smisla obremenjevat s tem. Če jo pa moti, naj si pa omisli vanilijevo barvo in bo mir.
Default avatar

ne-kapiram

Kakšno zvezo pa ima bela poročna obleka z dvema otrokoma?
Kar se mene tiče, nobene.
To sam tisti z nazori izpred petdeset in več let komplicirajo. Kake stare klerikalke.