Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bon Jovi-uau

Bon Jovi-uau

Je bil včeraj kdo v Zagrebu? Super koncert, odlično ozvočenje, dober izbor pesmi, čeprav sem pogrešala še kakšno novejšo.

Še bi šla.

Če mi plačaš, ne bi šel..brezvezni soft-pop-rokerji…z aerosmithi vred…to sploh ni noben rock…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

To je bil moj 10. Bon Jovi koncert… In ja, sem bila razočarana. Ozvočenje je bilo daleč od odličnega, pa tudi izbor pesmi ni bil ravno povsem posrečen… Saj ne rečem, je bilo dobro in mi ni žal, da sem šla, ampak ni bilo to to… Upam, da bo bolje v Italiji julija.

po desetem se itak navoliš (prevod: naveličaš)

bila (prvič). uživala prav vsako minuto.

Tudi jaz sem bila prvič in bilo mi je božansko.

Živi in pusti živeti

po desetem se itak navoliš (prevod: naveličaš)[/quote]

Ni res… Dosedaj sem se praktično vselej super imela, uživala v koncertu, tokrat mi pa enostavno ni potegnilo… Sem njihova fanica že toliko let in so mi res super, samo tokrat me niso navdušili.

http://www.youtube.com/watch?v=sR3CKEC3lbs

takle koncert je vreden vsakega centa…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Grem pa rajsi v Londonu pogledat. :p

Mi smo tudi bili in smo se imeli super. Na koncu smo se še slikali s hrvaško pevko Antonijo Šola, ki je tudi bila na koncertu in je sedela blizu nas.

Jaz bila tud prvič in mi je bilo fenomenalno

Bil.

Ozvočenje bistveno prešvoh za tak prostor. Sombora, hja, on zna to tut boljš odšpilat, pa na kar dostih štiklih se ga ni dobr slišal. Očitno se še ni rehabilitiral.
Jon pa, kaj naj rečem, poln energije. Sicer ga mal višina daje (vsi komadi so bili odšpilani nižje, kot so na posnetkih), ampak dve uri in pol skakanja po odru, kapo dol.

Izbor komadov mi je bil všeč, pač preverjeni stari hiti pa nekej malenkosti novosti.

Skratka, zadovoljivo.

Aja, pa pirotehniko sm tut en malčk pogrešal.

Pretirane gužve pa ni bilo.

Tudi mi smo bili prvič, smo navdušeni, čeprav ozvočenje pa tudi mene ni prepričalo. Bili smo na vzhodni tribuni in se je zvok nekako odbijal, tako da se je z desne strani slišal z nekaj sekundnim zamikom – ne znam pojasnit natančno.

Zanimivo kaj vse opazite. Ozvočenje ??? Vase me je potegnila Jovijeva energija, preplavile so me njegove pesmi in za ozvočenje me prav malo briga. Na koncert sem šla uživat in si ne dovolim, da bi me kar koli motilo. In uživala sem 100 na uro :-).

Živi in pusti živeti

Uf Gretka, hvalabogu da si se oglasila, sem imela sama nekaj podobnega na jeziku:) Nisem pogrešala čisto ničesar. Meni je bilo dovolj, da je bil on tam in da je prepeval. Tud če bi samo ena navadna luč brlela zraven:) Pesmi, energija, pa John:) Tudi mi smo bili na V tribuni in nisem opazila kakšnega odbijanja zvoka ali česarkoli.

Uf Gretka, hvalabogu da si se oglasila, sem imela sama nekaj podobnega na jeziku:) Nisem pogrešala čisto ničesar. Meni je bilo dovolj, da je bil on tam in da je prepeval. Tud če bi samo ena navadna luč brlela zraven:) Pesmi, energija, pa John:) Tudi mi smo bili na V tribuni in nisem opazila kakšnega odbijanja zvoka ali česarkoli.[/quote]

:-))) To je to ! Mi smo bili v parterju ina tam je vse vibriralo. Baterije imam napolnjene za kar nekaj časa :-).
[img]http://www4.slikomat.com/11/0609/gy-019.jpg[/img]

Živi in pusti živeti

Ja sej, taki, ki ste feni in ki poznate vse komade in vsa besedila, vam je to prioriteta…nekaterim nam je pa kvaliteta ozvočenja na prvem mestu..sori, če je ozvočenje u kurcu, pa še tonc slab, je koncert cel u kurcu…če pa res čutiš power iz ozvočenja, brez da ti gre čez ušesa, čeprav stojiš čist pri odru al pa 50 m stran, je pa to nepopisni filing..seveda piko na i naredi še light, pa kakšen ogenj…

Men bon jovi že v osnovi ne potegne, ker so čist vse plate, kar so jih izdali, posneli za en drek..sicer imajo njihov tipičen sound, tko kot aerosmithi, ampak sound je u kurcu…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

http://www.youtube.com/watch?v=mh8MIp2FOhc&feature=relmfu

Sem bila 2 meseca nazaj na koncertu Rogerja Watersa. Presežek v vseh pogledih in od tega koncerta naprej je vse ostalo sivo povprečje.

Bila tudi jaz na Watersu. Ampak zame kljub temu BJ niso sivo povprečje 🙂

Tudi zame od The Wall Rogerja Watersa dalje noben koncert ni vreden pol k***!!

New Report

Close