Najdi forum

http://med.over.net/index.php/full=1/id=27190/title=Zakaj_je_toliko_ljudi_nezadovoljnih_s_svojim_telesom

Tale naslov me je spodbudil k sledeči temi… in sicer, dragi moški, koliko vas moti 15kg preveč na ženski? Roko na srce, je to kdaj tisto, kar vas odvrne, da bi simpatijo poglobili?

Ne ali pa tudi ja, vsaka oseba je po svoje drugačna in zato tudi lepa. Zato ne moremo posploševati, bi bilo preveč ali ne, treba je tudi vedeti za katero osebo gre.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Sam menim da ni toliko v 15 kg preveč ampak je bolj v samozavesti. Punca ki je samozavestna in zadovoljna samo s sabo jo boš avtomatsko gledal drugače…

Sicer pa kot pravijo: v očeh drugih si takšen kakršnega sam sebe dojemaš in vidiš.

Če si sam s sabo zadovoljen in se dobro počutiš v svoji koži potem te bodo tudi drugi videli prav takšnega.

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!
nova
Uredništvo priporoča

žensko z oblinami in kakšnimi 10 kg preveč. Več poznam takšnih s takšno preferenco kot takih, ki bi nujno potrebovali trlico. Je pa res, da mora bit tistih 10 kg lepo razporejenih, ne pa obešenih samo na pas in jabkasto rit..oprsje, stegna in spodnji del riti naj bodo obloženi preostanek pa pač ne, pas mora biti suhcen, ravno tako okončine…estetika pač. Takih, ki tako razmišljajo ni malo… Ženks za v posteljo in za za štedilnik, pa taka za mamo otrok mora bit materinska, tisti, ki pa rabijo eno za okol kazat pa iščejo take bolj anoreksične primerke, ki jih pa seveda kmalu zamenjajo za mlajši model, saj se gube na presuhi vse prezgodaj poznajo……

Ja žal je največkrat tako.
Raje imam vitke punce in velikokrat se zgodi, da me kilogrami odvrnejo. Se pa zgodijo tudi izjeme. Mi je bila tudi že všeč malo močnejša punca (povdarek na malo).

Poznam pa ljudi, ki imajo raje močnejše. Stvar okusa pač.

Samo vprašanja zastavlja dejansko drugačno problematiko, niso krivi kilogrami, zunanjost, gubice itd., ampak lastna samopodoba, ki je generator za podobne negativne in povsem nestvarne, zgrešene misli, da si nismo všeč, da smo predebeli, da smo grdi…

Mimogrede je to je stvar okusa, ampak mislim, da veliko moških preferira ženske z oblinami, verjetno evolucijsko pogojeno, ker maščoba je pomemben sestavni del mleka za dojenčka, torej take ženske so lažje preživele otroke v kriznem času pomanjkanje hrane, zakar so tudi bile in so še ostale bolj “seksispilne”. Modna industrija forsira suhice, ker lahko na njih vse obesiš in lepo pristaja, tako kot na obešalnik . :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Odgovor je preprost, nismo vsi enaki. Ponavadi pa tisti, ki skrbijo zase in se ukvarjajo s športom si nebodo želeli punco, ki je prekomerne telesne teže.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

NE ! NI !

Pa nehajte že obsedat z kilogrami punce. Nehajte požirat samovsugerirane komplekse indoktrinacij medijev in šank bluženj. Ni lepšega od nasmejane z sabo zadovoljne ljubke zalite punce z dobrim srcem in pristnim karakterjem.

Preveč pa postane preveč za moje pojme ko škodi zdravju ali pa omejuje funkcionalnost telesnih zmožnosti in delovanja. Kar pa nekaj kilc zagotovo ni.

Lep dan

Odgovor je preprost, nismo vsi enaki. Ponavadi pa tisti, ki skrbijo zase in se ukvarjajo s športom si nebodo želeli punco, ki je prekomerne telesne teže.

Zmotno. Vse kar si naštel so zelo relativni pojmi.


Jaz se nikoli ne motim.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Jaz imam tudi nekaj kg preveč. Mislim, da je samozavest in to, da se nisem cenila oziroma, da sem mislila, da sem zaradi svojih kilogramov grda, stvar ostalih ljudi v moji okolici. Če ti namreč v vrtcu, osnovni šoli in kasneje večina otrok in odraslih govori, da si debel, grd… (pa sem imela samo 10-15 kg preveč), potem to počasi pride v tvojo podzavest in začneš verjeti, da si sam grd. No, vsaj jaz sem začela tako razmišljati. Pri nas doma smo vse ženske bolj okrogle in čeprav sem poskušala z različnimi dietami, sem shujšala kakšne 5 kg, pridobila pa 7 kg, tako da sem bila še na slabšem. 🙂
Tako imenovane “prijateljice” se z mano niso družile, ker kdo se bo družil z “debelo bajso”, kot so mi pravili?? V družbo skorajda nisem zahajala. Na koncu srednje šole sem spoznala svojega prvega fanta. Pred mano je imel nekaj deklet in vse so bile debele. Morda je imel fetiš na debele deklice, a je vsako, ki jo je dobil, zapustil, ko mu je le ta “dala”. Mene za to ni dobil, zapustila sem ga, ko je hotel od mene seks. Svojemu tedanjemu fantu sem hvaležna, saj sem se ob njem, ki je lep kot Apolon, počutila kot kraljica. Končno sem se počutila samozavestno, ni me bilo sram poleti obleči krilo, kratke hlače in kopalke. Začela sem hoditi v družbo. Odločila sem se, da nekaj naredim zase. S pomočjo telovadbe, hoje, pravilne prehrane… sem shujšala skoraj 20 kg. Še vedno sem ostala tista stara jaz, samo kilogrami so izginili in telo se je preoblikovalo. Neverjetno, koliko moških pogledov sem pritegnila!! Neverjetno, koliko moškim pomeni zunanja lepota. Ni jim mar, če je ženska “kokoš”, važno, da je suha, ima dolge noge in bujno oprsje… kot da z leti ženska ne pridobi kilograme in kot da se ženske ne staramo.
Sedaj sem že dolga leta v zvezi s svojim sedanjim fantom in se imam čudovito. Ni mi mar, ker je suh in ima manj kilogramov od mene. Je zadovoljen z mano, ki se trudim obdržati izgubljene kilograme in najina ljubezen cveti.

Lepo napisano.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


Jaz se nikoli ne motim.[/quote]

Že spet si v zmoti, saj človek ni popoln. Vsi se motimo in delamo napake, ampak kateri tega ne prizna, je zelo domišljav.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sedaj sem že dolga leta v zvezi s svojim sedanjim fantom in se imam čudovito. Ni mi mar, ker je suh in ima manj kilogramov od mene. Je zadovoljen z mano, ki se trudim obdržati izgubljene kilograme in najina ljubezen cveti.

That´s what it´s all about

En moj znanec, poklicni vojak. Zelo lep moški. Postaven in lepo definiran. Če bi se pokazal v diskaču, bi si peljal katerokoli punco bi htel z malo truda. Res dober človek in karakter. Je čez 5 let v zvezi z ounco ki je glavo manjša in pol širša kot on. Vidi samo njo in ona samo njega. Ko sta skupaj bi ju dal v vitrino in mel doma, tako ˝pravljična˝ sta. Že vesta zakaj. :)))

Vse se svodi na karakter


Jaz se nikoli ne motim.[/quote]

Že spet si v zmoti, saj človek ni popoln. Vsi se motimo in delamo napake, ampak kateri tega ne prizna, je zelo domišljav.[/quote]
To je bil hec, saj se mi neda ukvarjat s takimi ljudmi kot je FN_FAL21.

Sicer pa to kar sem napisal ni bilo nič narobe. Če je punca privlačnega videza, s športno figuro, ti pa 120 kg, s pivskim trebuhom, jo boš skoraj zagotovo na začetku odbijal. Kar pa pomeni, da ti po vsej verjetnosti nebo dala niti priložnosti priti do besede in da te tako bolje spozna. ( sicer je tukaj že spet odvisno od osebe do osebe, ampak v večini primerov je tako ).

Seveda, potem ko sta že v procesu spoznavanja, je pa zadeva drugačna. Takrat pa samo še tvoj karakter šteje in nič drugega. In da, neverjetno je verjetno, prišli smo do skupne točke ! -> karakter je vse.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Tole pa je ekstrem. Ekstremi so le redko komu privlačni. Sploh pa ni pogoj, odvisno od človeka. Meni npr. manekenke, ki jih je sama “kost in koža”, niso prav nič privlačne, še manj pa lepe, ker se mi delujejo, kot da nimajo “ničesar v sebi”, ne zdijo se mi naravne, ampak vkalupljene v nekakšne kulturne kriterije za lepoto. Ne moti pa me, če ima ženska bolj izražene obline. Drugače pa itak šteje vsebina, saj zunanjost se z leti spreminja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ok, kako se vam pa to zdi?

Moj visok 186 cm in 72 kg, jaz visoka 176 cm in 78 kg. Mene ne moti, mojega tudi ne. To zame ni ekstrem, je bolj, kot sem napisala, elegantno popolno pri meni. :)))

Na koncu koncev večina žensk, ki zase pravi da ima 10 – 15 kg preveč pretirava in povsem vredu zgledajo, ter so suhe. Edino kar jim manjka, je samozavest.

__________________________________________ Fear of doing things does not prevent you from dying, only from living!

Tole pa je ekstrem. Ekstremi so le redko komu privlačni. Sploh pa ni pogoj, odvisno od človeka. Meni npr. manekenke, ki jih je sama “kost in koža”, niso prav nič privlačne, še manj pa lepe, ker se mi delujejo, kot da nimajo “ničesar v sebi”, ne zdijo se mi naravne, ampak vkalupljene v nekakšne kulturne kriterije za lepoto. Ne moti pa me, če ima ženska bolj izražene obline. Drugače pa itak šteje vsebina, saj zunanjost se z leti spreminja.[/quote]

Come on človek, si se že kdaj zredil za 15kg ? Če si se potem boš vedel, da se razlika kar dobro pozna, še posebej, če se nič ne ukvarjaš s športom.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je bil hec, saj se mi neda ukvarjat s takimi ljudmi kot je FN_FAL21.

Ok sadni. Pa bodi dober in povej točno kaki smo taki kot FN_FAL, da se ti ne da ubadat z nami, ki smo izpod tvoje veličastne nezmotljivosti in obstoja v višji miselni sferi nasploh? hmmmm?

Ko si v svojem postu izražal bolečino nad predelovanjem sebe in razpada zveze z svojo bivšo, kjer sem ti nudil bodrilo in lepo besedo, pa se ti je dalo ukvarjat z mano mar ne?
V enem postu lepo argumentirano ˝pokomplimentiziram˝ tebe kot osebo, pa ti že stopi v glavo? Prebije meh ošabnosti, da se ta malo razlije po forumu z zamolklim pljuskom…

In da, neverjetno je verjetno, prišli smo do skupne točke -> karakter je vse. … Kljub malce oholemu pristopu si vsaj poskusil zgladiti debato… mnja…. pol se ti oprosti. Drugi pol pa boš odslužil z lepim obnašanjem v prihodnje…

Pa lep pozdrav

New Report

Close