Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Ni mi več do seksa

Ni mi več do seksa

Ženske, zanima me, če se je še katera med vami srečala s podobnim problemom in kaj bi lahko bil vzrok za to. Vem, da bo treba tudi do zdravnika, če ne bo nič bolje, ampak mi misel na to ni preveč prijetna, raje najprej vprašam tukaj.

Problem je v tem, da si enostavno ne želim več seksa. Mogoče 2x ali maximalno 3x na mesec, to je pa tudi vse. Tudi do samozadovoljevanja mi ni, čeprav sem včasih to dokaj redno počela, poleg rednih spolnih odnosov seveda. Stara sem 36 let, z možem sva skupaj že 13 let, imava 2 otroka, v najinem odnosu je vse v redu, dobro se razumeva. Razen seksa. On si ga seveda želi, jaz pa zadnje čase sploh ne morem. Non stop me bolijo prsi, kot bi imela kar naprej PMS. Želim si, da bi bilo tako kot prej in počasi postajam zaskrbljena, da ni z mano kaj narobe. Morda kaj v zvezi s hormoni?
Se je kateri dogajalo kaj podobnega?
Depresivna nisem, pod stresom pa tudi nič bolj kot običajno, tako da to ni vzrok.

Kakšen nasvet? Kaj iz domače lekarne? 🙂

Nisi edina.
Kaj pa misliš, zakaj so ljubice?

Vernice s tem nimajo problemov, po božji volji je seks za reprodukcijo, če si to oddelala, potem nagonsko želje več ni, kot v naravi. Živali imajo seks ko plodijo potomce, vmes pa nič. Seks je precenjen v tej družbi in zaradi lahke dostopnosti vsak dan manj mikaven.

nova
Uredništvo priporoča

si prišla v neko obdobje mrtvega teka, tvoj libido je fuč
poskrbi za moža kljub vsemu, ker si ON želi sexa, sicer bo ubogi, pazi da ne pogleda drugo!!

Zato pa se nekateri celo življenje potepamo od cveta do cveta.

Mimogrede: uporabljaš kontracepcijske tablete ali mireno?

Če je odgovor ja, potem odgovor imaš.

http://www.svet-je-lep.com/zdrav-duh-v-zdravem-telesu/zdrava-prehrana-in-vegetarijanstvo/koren-maca/

Poskusi za začetek …

Sem tvojih letih in še nikoli tako spolno prebujena kot zdaj:))
Je pa res, da sta otroka že samostojna, z možekom se zelo dobro razumeva in stresa ni veliko.Nimam kontracepcijskih tablet.
Razmisli res če ni kontracepcija kriva.

Ne, ne uporabljam nobene hormonske kontracepcije.

In ljubčki so zato, ker možeki ne zaslužijo dovolj. Idiotska izjava!!!!!

Priporočam Maco…. sem gratala ful potrebna… ampak meni je bilo grozno, ker sem samska 😉

Ne vem, če je treba zaradi tega k zdravniku. Jaz to doživljam kot nek naraven proces, počasi zapuščaš leta, ki so optimalna za naredit otroka, pa te tudi nagon mineva. Pri meni je podobno. HB tudi partnerju ni več toliko do seksa kot pred 10 leti, ampak vseeno bi on večkrat kot jaz. Tako kot tebi, tudi meni zapaše cca. 2-3x mesečno. Se pa namenoma še dodatno parkrat potrudim, zaradi njega. Gre bolj za to, da se spraviva k stvari, ko enkrat steče, je seveda obema fino. Ali pa “popedenam” samo njega.

nisi edina. Me je minilo 4 mesece po porodu. Potem sem pa ugotovila, da večere preživlja ob xxx straneh. Zdaj mi pa sploh ni. Iz spalnice se je izselil že pred porodom.

Pri meni podobno. Pojdi k zdravniku. Jaz sem po obisku zdravnika ugotovila, no zdravnik je ugotovil, da imam neko tvorbo na jajčniku in grem v roku 10 dni na operacijo. Predvideva da ni nič hudega, da pa je potrebno odstraniti.

Tako, da lahko je kaj zdravstvenega.

Haha, to je najbolj neumna izjava, ki sem jo prebral na tem forumu. Čestitke.

Če si resna, se mi resnično smiliš, da se na tak način tolažiš. Pa tvoj tip tudi.

Zanimivo, koliko klikov.

V nasprotju z drugimi temami o seksu, ki jih narod tud povoha ne al kako?

Če pomanjkanje libida doživljaš kot problem, moraš to rešit … pa tudi tista napetost v dojkah ima verjetno kakšno vezo.

Saj res, da nisi mogoče pa noseča?

Tale stavek:

Tudi do samozadovoljevanja mi ni, čeprav sem včasih to dokaj redno počela

mi pove, da si izpraznila svojo energijsko posodo, kar se tiče splonosti. Vsako žensko pri rojstvu obdari Bog s toliko in toliko orgazmi, izgleda, da si ti tvojo količino že ponucala s samooskrunjanjem.

Glej, tvoji orgazmi bi morali biti le proizvod moževih aktivnosti. Ti si se pa kar sama zlorabljala!!!

A sicer jo pa mož al kako?

Haha, to je najbolj neumna izjava, ki sem jo prebral na tem forumu. Čestitke.

Če si resna, se mi resnično smiliš, da se na tak način tolažiš. Pa tvoj tip tudi.[/quote]

Lej, jaz ne rabim tvojega usmiljenja, predvidevam da moj partner tudi ne. Odgovarjala sem avtorici posta. Če se bolje počutiš, ker si zlil svoj gnoj name, pa 1:0 zate. Lepo spi :)))

Če se kdo sam, je to zloraba. Zato Bog pripelje boljšo polovico, da to naredi namesto tebe.

Ves problem nedoseganja orgazmov z možem je posledica take zlorabe. Kako pa bo dosegla vaginalni orgazem, če je njena pička zdrkana in navajena na klitorisni?

Preberi si tale članek o bioidentičnih hormonih. Verjetno je prišlo do hormonskega neravnovesja.
http://www.faceforceyoga.com/datoteke/vsebine_priponke/Misteriji_o_hormonih.pdf

ja hudo no pr men je pa glih obratno ,bemu tud jaz bi rabila kak nasvet kaj nej naredim da moj ne bo taka lenoba in pa da že ob 8h zaspi

Prvič, ko sem jemala kontracepcijske
Drugič-po prvem porodu vse do konca dojenja
Tretjič – po drugem porodu vse do konca dojenja

Sedaj pa se stvari dogajajo ciklično. Ob ovulaciji je potreba velika, ostale dni manjša.

New Report

Close