Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dm tek,ponižujoče za ženske

dm tek,ponižujoče za ženske

Še enkrat sem si čestitala, da se nisem dala prepričat za tek dm.Po ogledu današnjega videa na aktuivna.si sem videla, da so, na startu, pred ženske postavili mišičaste mladce in ženske so se ,kao, zapodile za njimi. Kako bedno in ponižujoče…a res padate na take finte, a res nimate niti malo ponosa in občutka za to, kaj je še štos in kaj delanje norca iz vas…

Bedno…

Po eni strani res zgleda, kot tisti konji, ki se zapodijo za ženskami. Mene odbija že vsa ta gneča, ne vem, zakaj bi si nekdo želel teči v takih razmerah. In še plačati za to. Verjetno tudi ni najbolj poceni.

Ampak po drugi strani – različni smo si. In če pogledam še z druge strani – če so na ta način vzpodbudili nekaj 100 žensk h gibanju, sam pa iz tega naredili biznis, zakaj pa ne …

Pa še link, da ne boste iskali: http://www.aktivni.si/tek/dm-tek-za-zenske/

Po eni strani res zgleda, kot tisti konji, ki se zapodijo za ženskami. Mene odbija že vsa ta gneča, ne vem, zakaj bi si nekdo želel teči v takih razmerah. In še plačati za to. Verjetno tudi ni najbolj poceni.

Ampak po drugi strani – različni smo si. In če pogledam še z druge strani – če so na ta način vzpodbudili nekaj 100 žensk h gibanju, sam pa iz tega naredili biznis, zakaj pa ne …

Pa še link, da ne boste iskali: http://www.aktivni.si/tek/dm-tek-za-zenske/%5B/quote%5D

No, s tem se pa strinjam,priznam…
Tečem že leta in leta in gledam na tek s čisto drugačnimi očmi, ne kot biznis:(((

Ma, če bi na začetku postavili kakšne babe z joški, bi spet bilo vse narobe…

In če pomisliš, tisti mišičnjaki izpadejo še bolj bedni. tam so se morali razkazovat, kot kakšni purani… lahko bi se še kakšen dedc pritožu.

Bedno izpade dm in ženske prav nič. One so prišle tako tekat.

Jaz seveda ne bi. Tečem sama, brez da me kdo gleda. Ta gužva mi ni všeč.

Uh, pa sem se bala, da sem edina, ker spomladi stalno posluša, a greš tja, a greš tja … Tud toliko denarja nimam, da bi si lahko privoščila it povsod, raje dam za nove adidaske.

Taki masovni na tako malo km pa sploh ne pridejo v poštev. In v tem času ob takšni uri, ko je v bistvu že skoraj najhujša vročina, sopara … res nimam prav nobene želje.

Zakaj in čemu vse pluvate? zakaj je bedno, če je pač tam bilo nekaj mladcev za štos? Kot je že nekdo pripomnil, če je ta evforija pripomogla k temu, da se je zaradi tega dogodka, vsaj nekaj odstotkov žensk pripravljalo na ta tek nekaj mesecev in bo s pomočjo njega nadaljevalo s tekom, je to fantastični dosežek…..

Sama tudi tečem, redno…. zato se mi taki blesavi komentarji zdijo popolnoma neumestni, ravno tako kot tudi prejšnji, kjer ena pravi, da je čas in ura popolnoma neprimerna, češ da je prevroče? Ob 10 ni bilo prav čisto nič prevroče, če sem sama šla danes teči ob 12 uri, ko je bilo zunaj le nekaj čez 20 stopinj, kar zame ni nikakršna vročina, soparno pa je bilo, to ja. Da zato ne bi šla teč, se mi zdi nesmiselno saj tečem tudi po dežju, vročini (dejanski vročini nad 30 stopinj), mrazu (tudi do -15), snegu, brozgi, vetru… ob neobičajnih vremenskih pogojih mi je užitek teka še večji, zadovoljstvo neprimerno večje….

hvala za link do videa.

meni ni ponižujoče, da so dali spredaj une mišičnjake, jaz vzamem to kot šov. saj je denis avdič že cel teden napovedoval, da bo tekel med ženskami.

mi je bolj smešno izpadlo to, da naberejo na kupu trop žensk, ki zgledajo kot trop ovac….

Ni slučaj, da so jih oblekli v barvo agresivnosti…

Ah dejte no, raje kot da kritizitate (sej je vedno kaj narobe) se odpravite tečt.

In glede na 8000 tekačic na kupcu – ja seveda je gužva, je pa tudi zbrana posebna energija na kupu, taka ki je pred računalnikom oziroma sam ne doživiš nikoli. Letos sem šla drugič in naslednje leto grem ponovno!

Pejte raje tečt, kot, da brez veze težite tukaj. Na DM teku je bilo čist fajn pa ne zaradi unih mišičnjakov…

Najbolje, da se potolažiš s še eno tablico čokolade.

@ avtorica – ponižujoče je, a, ampak gledala in naslajala pa si se?

Najbolj ljubim komentarje tistih, ki preko računalniškega ekrana zrejo v svet in vedo vse :s

Neverjetno kako se vsako leto po DM teka najdejo take, ki kritizirajo in pljuvajo.
Vedno ista zgodba.

Jaz letos po 5ih letih nisem šla, ampak do zdaj sem se vsako leto veselila.
Se spomnim prvič, to je bila moja prva uradna “tekma”. In res je neverjetna energija na štartu in če je namen da spravijo v gibanje ženske ki tega ne počnejo, je to dober namen.
Pa kaj če so mišičasti deci tekli spredaj? A na boksarskih tekmah vas na pol nage babe ki nosijo table
nič ne motijo?
Tisti ki tovrstna prirditev ni všeč pač ni šla.

a to, da so v darilno vrečko dali kremo prodi gubam pa nobene ne moti?

Če bi bila funkcionalno pismena, bi prebrala in razbrala, da je to eden od tekov, ki se ga ne udeležujem (se pa ostalih, tudi polmaratonov).Ja,sem pogledala video posnetek ,pa še tega do tam, kjer pokaže mladce in babe,ki se zapodijo za njimi …
Po videnem mi je bilo jasno, kdo se udeležuje takih “tekov”:)))))))

Ta tek je neke vrsta moda – če nisi tam, si out. Isto je z ljubljanskih maratonom. Bedno.

Ja in glih tista, ki ni šla, kritizira kot najboljša poznavalka.

Priznam, da sama nisem šla na tek, moj hobi je kolesarjenje in pohodništvo, pa vseeno pozdravljam in gledam to prireditev s pozitivne strani. Jaz si ga razlagam kot eno druženje z veliko zabave in na to prireditev pridejo od tistih ki skoraj nič ne migajo od tistih ki veliko. Skratka škoda negativnih komentarjev, če te ta stvar ne zanima še ne pomeni, da je slaba.

Eh…ženskice…seveda, da ne gre brez kritiziranja…sama sem tekla nekje iz sredine in za te tipe sploh nisem vedela…za kom sem tekla? Sama s sabo sem tekla, za svoje počutje, za svoj rezultat, za zavedanje, da nekaj zmorem, da sem bila del množice…s svojo prijavo sem vzpodbudila dve sorodnici, ki v življenju nista tekli…pripravljali sta se kar nekaj časa in sta zmogli!!! Tega sem bila najbolj vesela…ko bi vi videli njuno zadovoljstvo, srečo…zmogla sem. Pa verjemite, obe srečno poročeni in jima dol visijo tisti mladci…Komur ni všeč, pač ne gre…tiste, ki smo pa šle, pa nas pustite na miru in nam lahko samo čestitate.
No, jaz čestitam vsem 8.500 udeleženkam!!! Super smo!!!

Eh…ženskice…seveda, da ne gre brez kritiziranja…sama sem tekla nekje iz sredine in za te tipe sploh nisem vedela…za kom sem tekla? Sama s sabo sem tekla, za svoje počutje, za svoj rezultat, za zavedanje, da nekaj zmorem, da sem bila del množice…s svojo prijavo sem vzpodbudila dve sorodnici, ki v življenju nista tekli…pripravljali sta se kar nekaj časa in sta zmogli!!! Tega sem bila najbolj vesela…ko bi vi videli njuno zadovoljstvo, srečo…zmogla sem. Pa verjemite, obe srečno poročeni in jima dol visijo tisti mladci…Komur ni všeč, pač ne gre…tiste, ki smo pa šle, pa nas pustite na miru in nam lahko samo čestitate.
No, jaz čestitam vsem 8.500 udeleženkam!!! Super smo!!!

To je zame TEK NORIH KRAV!

Živim čez cesto v Tivoliju in tak džubus kot ga naredi ta prireditev, se zgodi samo še pri kakšnem študentskem žuru in pri Ceci.

Piskanje avtomobilov, ko se zabaše križišče že od 7-ih zjutraj! Zaparkiranje vsakega prostega kotička. Če so tako fit, naj pritečejo na prizorišče!

Nasploh pri teh koncertih, prireditvah, tekmah v Tivoliju folk nima občutka, da nekdo živi v bližini in da ne moreš narediti kar invazijo na celotno sosesko, bruhat, scat, piskat …

No, da ne bo pomote, tudi jaz sem se ga pred leti udeležila, vendar me je zaradi pomanjkanja tekaške kulture vse minilo. Se kolegice dajo v vrsto in lepo trimčkajo in čvekajo, pa pejt mimo, če lahko. Prav ne razumem v čem je čar tega?! Zato, da se pokažeš?

Kakor za koga. Mene takšna množična zbiranja, pa naj si bodi tek ali kaj drugega odbijajo, po vsej verjetnosti zato, ker sem po službeni dolžnosti vseskozi med ljudmi in imam rada v privatnem času MIR !
Za mladci pa naj se podi katerakoli hoče, mi je prav m,alo mar.

Če tečeš zaradi sebe…zakaj se moraš kazat in biti del množice? Ker si ovca in rabiš ovne, da te vodijo skoz življenje, ker te mika vrečka dm robe, ki jim poteka rok uporabe…ko boš res pretekla en sam km zaradi sebe ti bom od srca ćestitala, tebi in tvojim sorodnikom.:))))))

Ta tek je neke vrsta moda – če nisi tam, si out. Isto je z ljubljanskih maratonom. Bedno.[/quote]

ta tek je resna konkurenca teku v petkah:))))))

Če tečeš zaradi sebe…zakaj se moraš kazat in biti del množice? Ker si ovca in rabiš ovne, da te vodijo skoz življenje, ker te mika vrečka dm robe, ki jim poteka rok uporabe…ko boš res pretekla en sam km zaradi sebe ti bom od srca ćestitala, tebi in tvojim sorodnikom.:))))))[/quote]

Oh ženskice…saj ni treba razumet….na lj. maraton grem tudi, pa se ne grem kazat…grem zaradi sebe, jaz sama zase vem, za druge mi je pa vseeno, kaj si mislijo….in ne, nisem ovca, pa tudi za ovni nisem tekala…hvala za kompliment….Ok, vam pač nekaj ni všeč…ok…se pač tega ne udeležite…meni tudi marsikaj ni všeč in se določenih stvari ne udeležujem…pa zaradi tega ne blatim drugih oseb…pustite živet tudi drugim 😉

New Report

Close