Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje kupiti kostimček

kje kupiti kostimček

V kratkem bom imela zagovor mag. naloge. Pa bi si za to priložnost kupila kostimček….lahko s krilom..še raje s cigaretastimi hlačami…….in zraven kakšno bluzico…..lepo…ne preveč dekoltirano…sem bila včeraj malo okrog (modiana, nara camicie)….pa nisem našla nič kar bi mi “padlo v oko”…ima kdo kakšen nasvet kje v Ljubljani bi se dalo dobit kaj podobnega……hvala

Jaz sem kupila v Mangu, po zmerni ceni.

Hugo Boss ima ful dobre moderne kostimčke.Samo cena zna bit precej visoka 🙁

nova
Uredništvo priporoča

kakšen material……?

Prejšnji teden sem kupila lanene hlače, ki bodo pasale k jakni, ki sem jo kupila lani. Sicer pa sem bolj “slavnostne” stvari (ki so primerne tudi za v službo) kupovala pred mesecem in pol, materiali pa so vsi, od bombaža naprej.
Bila sem v Mangu v BTC-ju.

Po mojem mnenju ima najboljše stvari Marc Cain (K&O), Penny Black in Marella….. take ženstvene in moderne….. pa lahko boš vse to nosila tudi kasneje za v službo…. lp

aha..fajn…hvala za idejo…..na K&O sm res pozabila….pa tud bom šla še v Emporium……

Jaz sem par zadevic za slžbo naročila tule, pa se kar obnesejo…sploh svilene bluzice se mi zelo dopadejo…so ženstvene, elegantne, niso over the top in še prevroče ti ne bo…poglej malce tule[/url].

New Report

Close