Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bo smrtonosna bakterija “grozila” še mesece?

Bo smrtonosna bakterija “grozila” še mesece?

je to nov poskus ustrahovanja svetovne populacije kot smo ga videli pri (že skoraj pozabljenemu) H1N1?
sem prepričan da bo hmalu BAXTER in CO ponudil novo cepivo ubogim prestrašenim ljudem, tudi farmacevtski karteli rabijo denar za globoke žepe.

[code]
Nemčija: 470 primerov okužb, 16 smrti
Švedska: 15 primerov okužb, ena smrt
Danska: 7 primerov okužb
Nizozemska: 3 primeri okužb
VB: 7 primerov okužb
Španija: 1 primer okužbe
[/code]

vir :24kur – Bakterija EHEC

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

a da obstaja cepivo za bakterije- to pa je odkritje

kaj zdaj, kje je bla tota bakterija? v murkah ali kje?

LOL, pa odkrivaj še malo….

ja ja, cepivo je v zadnjih stadijih razvoja….

http://en.wikipedia.org/wiki/Escherichia_coli#Vaccination

Researchers have actively been working to develop safe, effective vaccines to lower the worldwide incidence of E. coli infection.[65] In March 2006, a vaccine eliciting an immune response against the E. coli O157:H7 O-specific polysaccharide conjugated to recombinant exotoxin A of Pseudomonas aeruginosa (O157-rEPA) was reported to be safe in children two to five years old. Previous work had already indicated that it was safe for adults.[66] A phase III clinical trial to verify the large-scale efficacy of the treatment is planned.[66]

A to je torej to! Zanima me še, koliko so bile stare žrtve E. Coli in ali so imele že prej oslabljen imunski sistem?

ta skepticizem že smrdi po notranjih spletkah farmacevtskih kartelov ter establišmenta. seveda ne bodo odkrili vira okožbe, če pa za to ni interesa oziroma je interes da vir ostane skrit očesom javnosti.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Frilox, saj vem, da mora biti strašno hudo v tvoji koži, ko na vsakem koraku vidiš teorije zarot in ko so ONI kar vedno proti tebi in tvoji vrsti ljudi. Vseeno pa ne bi škodilo, če bi kdaj prebral đše kaj drugega čtiva, ne da vse dneve po internetu iščeš nekaj, s čimer se ne boš strinjal.

E.coli je znan od pamtiveka. Vsi imamo v prebavnem traktu milijarde teh bakterij, posebej pa je nevarnih nekaj sevov, s katerimi se bolj redko srečamo, ker se nahajajo v prebavilih živali. Je ena najbolj hudih okužb, prenaša se preko onesnažene vode, neprekuhane hrane, fekalne onesnažensoti pitne vode, zelenjave, ki jo škropijo s to vodo. Okužbe po vsem svetu so vsakoletne, vsako leto je nekaj lokaliziranih izbruhov, vsako leto nekaj ljudi od tega umre.
E coli se ne da zdraviti z antibiotiki, ker se ob razgradnji bakterije v kri sproščajo zelo močni toksini. Veliko ljudi, ki okužbo preživi (5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} smrtnost se očitno nekaterim ne zdi nič posebnega), ima trajne okvare ledvic (ranga 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), smrtnost pa je največja med mlajšimi otroci in ostarelimi. Ta sedanja epidemija v Nemčiji ni nič novega, nobena izmišljena panika. Okuženih je pa nekaj več ljudi kot običajno, ker pač po enem tednu še niso našli izvora okužbe. Iskanje izvora pri takšnih izbruhih včasih traja več tednov ali celo mesecev.
To, da mediji sedaj opozarjajo na širjenje okužbe, je zelo pozitivna stran, ker so ljudje bolj pozorni in prej poiščejo zdravniško pomoč, tako jim zdravstveno osebje lažje pomaga, dokler je okužba mila. Ko je človek že konkretno bolan, zanj ne morejo narediti skoraj nič.

Da pa se razvija cepivo za tako hudo okužbo, je pa NORMALNO in vsakemu z dvema možganskima celicama bi bilo jasno, da je to DOBRA stvar za paciente. Teoretiki zarot jasno ne spadajo v skupino ljudi z več kot dvema možganskima celicama.

so mi očitali nerazgledanost ko je ves svet trepetal pred H1N1 ko sem dejal da se niti približno ne bom cepil… glej ga zlomka, po letu dni od prvih smrtnih žrtev so še celo mainstream mediji nelagodno le morali priznati da je bil ves strah okoli H1N1 le pretiran in da so imeli farmacevtski karteli umazane prste pri tem…

povej, si bil/bila tudi ti med tistimi ki so mi takrat očitali nerazgledanost? ;>

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Ja, vegiče bojo iztrebli, najebal ste ga. :))))

Tudi jaz se nisem cepil proti novi gripi in tudi jaz ne verjamem, da je ta bakterija naravnega izvora.
Vsekakor zagovarjam, da bo koncern GSK v kratkem izdal zdravilo za to bakterijo. Pa da vidimo čez 2 meseca, če mam prav.

Eh!
Pa sej je že una ta slepa,ka je že-neki na V napovedala,da bodo zdele enkrat imel neke probleme s črevam po Evropi!
Najbrž bo to bo to!

Po smrti Obame je terorizem pač v novi preobleki: “BIO” teorizem. Mene ne prepričajo nobena druga farbanja na to temo.

In začeti je bilo verjetno najbolj smiselno v gospodarsko najbolj stabilni in močni državi v EU. Samo spomnite se, tudi Slovenci imamo zelo radi proizvode Made in Germany. Ja in E.Coli so našli še v jelenovi salamci, pa verjetno še kje, pa še sploh ni prišlo (ne sme) v javnost.

Dejdejdej 😉

potem bodopa spet taki “side effects”, kot pri slavnem cepivu za “kurjo gripo”: lahko prizadene centralni živčni sistem, predvsem v kasnejših letih zdajšnje otroke in ženske, ki še niso rodile in ki so se cepili. Velika možnost epileptičnih napadov, poškodb možganske skorje, kapi brez razloga – vse to je znano 😉

New Report

Close