Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Se kaj tako groznega lahko dogaja tudi pri nas?

Se kaj tako groznega lahko dogaja tudi pri nas?

Družina Kardashian: 15-letnica na kontracepciji!

Los Angeles, 29.05.2011, 13:52 | B.T.

15-letna Kendall Jenner, polsestra bolj znanih sester Kardashian, Kim, Kourtney in Khloe, že uporablja kontracepcijska sredstva. Nič čudnega, če upoštevamo, da gre za družino, ki jo pretresajo seks škandali in nezaželene nosečnosti.

Kim Kardashian, Kylie Jenner, Kendall Jenner in Kourtney Kardashian. Kendall je že pri 15 posegla po kontracepciji. (Foto: Reuters)

Khloe rada svetuje mlajšima polsestrama. Očitno tudi glede kontracepcije. (Foto: pacificcoastnews.com)

V novi sezoni serije Ne zaostajamo za Kardashianovimi, se bo razkrilo, da 15-letna Kendall Jenner, ki je polsestra Kim, Kourtney in Khloe, že pri svojih rosnih letih jemlje kontracepcijske tablete. Vedeti moramo, da gre vendarle za serijo, ko jo je spopulariziral posnetek seksa Kim Kardashian, njena sestra Kourtney pa je pred leti “po nesreči” zanosila in medtem že rodila sina Masona.

Mama Kris ima mlajši hčerki očitno zelo dobro “poučeni” glede kontracepcije, prenašanja spolnih bolezni in nezaželeni nosečnosti. Oče Bruce pa je vse prej kot navdušen, ko po nesreči odkrije zalogo hčerkinih kontracepcijskih tablet.

“Kendall uporablja kontracepcijo, večino pogovorov pa ima z menoj. Ne gre le za preprečevanje nezaželene nosečnosti,” je o Kendall za E! povedala polsestra Khloe.

Ali bo slednji z njenim “umazanim” jezikom uspelo pomiriti očima, ki je ob vsem skupaj precej vznemirjen, ali Kendall jemlje tabletke zaradi kakih drugih težav, pa bo moč spremljati od 12. junija naprej, ko bodo na postaji E! začeli s predvajanjem nove sezone priljubljene serije.

Seveda, samo ne gremo z vsemi družinskimi neumnosti na TV. Slovenci gremo na MON.

Hvala Bogu je tale novica iz ameriških logov in ne s Štajerske , kajne, Zgrožena??!!

me veseli, da se je zgrožena odselila s Štajerske :)))) kar ostani v Ameriki!

Jaz sem vzela prvo kontracepcijsko tabletko pri 16. Sem pa navadno, slovensko dekle.

Si prebrala mogoče roman: Pred spanjem si 100x skrtačim lase, avtorice Melisse Panariello?

preberi si ga, če si mati najstnice…….

Danes to ni nič več čudnega……..

… bi se vsaj ginekologi zadeve lotili drugače ampak najlaže je tablete pisat, pa možat zraven.

Zakaj neki je danes toliko neplodnosti?

Meni se zdi pa dosti bolj smiselno najstnico zaščititi, kot pa se meniti za splav, potem ko je prišlo do nezaželene nosečnosti.
Po drugi strani vsi pozabljate, da se kontracepcijske tablete lahko predpisujejo tudi iz terapevtskih razlogov, recimo zaradi bolečih menstruacij, prejemajo pa jih tudi športnice, ki bi sicer v času menstruacije dosegale bistveno slabše rezultate.
Kendall Jenner dela kot manekenka. Morda pa ji je priročno, da si lahko prilagaja cikel glede na snemanja in modne revije. Sploh pa je težko komentirati članek, ki črpa snov iz resničnostne oddaje, v kateri precej očitno snemajo z nekim scenarijem. Mar ne bi bilo dolgočasno gledati družino, ki se ne spopada s perečimi temami, kot so alkoholizem, splav, najstniška kontracepcija, temveč se celo oddajo samo objema in ujčka? Prepričana sem, da producenti in Kardashianovi nalašč malce začinijo oddajo.

Si upam trditi, da ne zaradi tabletk. V času, ko sem bila sama najstnica, je naša G predpisala vsem, ki so imele spolne odnose tabletke (v našem razredu nas je bilo takih 8 punc). Danes imamo vse otroke, nobena ni imela težav z zanositvijo.
Problem neplodnosti je nekje drugje.

Ma to ni še nič. Sem geldala na E! kako mamice pripeljejo 12 in 14 letnice k lepotnemu kirurgu! Od sesanja maščobe, povečanja dojk, svakojake korekcije obraza.

To ti obrne pamet!!!!

Jaz raje vidim, da moja 15 letnica jemlje kontracepcijske tabletke, kot da zanosi pri tej starosti.

Ženska ima med menstruacijo bistveno povečano kondicijsko zmogljivost.

Pri 15. letih sem šla prvič h ginekologu po kontracepcijo. 60-letni tipček me je gledal, kot da sem z lune padla. Na koncu mi je predpisal obroček, ki naj bi si ga vstavljala. Itak, kot da sem že vnaprej vedela, kdaj bom seksala. Je obležal v predalu, potem pa letel v smeti.

Tabletke sem potem jemala v različnih večletnih obdobjih, opustila pa sem jih zaradi libida.

Prijateljica je dobila tabletke pri 17-ih – zaradi neurejenega ciklusa. Obe imava po več otrok.

Sem za to, da se mlade zaščiti preventivno pred nezaželeno nosečnostjo in tabletke so daleč najbolj zanesljivi način. V čem je torej škandal?

Ti pa zanesljivo nisi ženska. Več let sem zelo resno trenirala gimnastiko in lahko mi verjameš, da med menstruacijami za tekmo praktično nisem bila sposobna. Ni šlo zgolj za bolečine in splošno slabo počutje, temveč sem se takoj utrudila in bila manj zbrana.

Ti pa zanesljivo nisi ženska. Več let sem zelo resno trenirala gimnastiko in lahko mi verjameš, da med menstruacijami za tekmo praktično nisem bila sposobna. Ni šlo zgolj za bolečine in splošno slabo počutje, temveč sem se takoj utrudila in bila manj zbrana.[/quote]

Sem ženska in ko imam M, se počutim, kot da bi jedla poživila.

Ni pa to samo moje opažanje. Ljudje s športne fakultete so mi to potrdili.

New Report

Close