Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

Forum za ženske in moške, ki si želijo izvedeti več o modi, trendih, lepoti, ličenju ter negi telesa in obraza. To je kotiček, namenjen izmenjavi mnenj in lastnih izkušenj ter vprašanjem modnim in lepotnim strokovnjakom.

Anja Cajhen

AnjaCajhen

Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.

Laura Sardinšek

victoria's secret

Default avatar

MOJCA.B.

oj, ali katera ve, če se lahko po netu še kje kupijo Victoria's secret izdelki? London?

in če lahko naročim samo iz amerike, ali veste kakšna bi bila poštnina, da ne bom na koncu več dala za poštnino.

hvala vam in lep vikend!!
Default avatar

MatejaMP

Victorias Secret izdelke lahko kupiš le v USA in Kanadi.
Poštnino plačaš takrat ko naročiš izdelke $15,00 (celotni znesek ti odvedejo ob plačilu s kartico), plačaš pa še carino, cca. 15 - 20 EUR, ob dvigu robe na pošti.

Če vprašaš mene, se splača vsek cent, jaz naročim enkrat letno več kosov, tako da praktično modrcev v SLO v trgovini nisem kupila že več kot 5 let.

LP, M.
Default avatar

isto jaz

Vedno naročam na originalni strani in s carino me kopalke pridejo ceneje kot pri nas, pa še vem, da je minimalna možnost, da bo katera v enakih.

HM kopalke so res cenejše, ampak je vsaki štacuni vsaj 20 komadov istega modela. Ne hvala.
Default avatar

AnaLa

Kako je pa s številkami?
Default avatar

isto jaz

So malo večje kot naše
Default avatar

preprosto

AnaLa je napisal/a:
Kako je pa s številkami?
njihova košarica B je naša C, njihova C naša D, ipd.velikost S nekako evropejska M - poišči na strani zavihek SIZE CHARTS ( ponavadi med Customer Service) - imaš mere v inčih; 1 inch0 2,54cm. zmeri se in primerjaj.
Default avatar

florecita

isto jaz je napisal/a:
Vedno naročam na originalni strani in s carino me kopalke pridejo ceneje kot pri nas, pa še vem, da je minimalna možnost, da bo katera v enakih.

HM kopalke so res cenejše, ampak je vsaki štacuni vsaj 20 komadov istega modela. Ne hvala.
ja v tem tvojem h&m, kaj pa še drugod po sloveniji ter drugih državah...??? katasstrofa.. včasih je bilo lušno kupovat po teh trgovinah, sedaj pa samo ogledovat.. včasih si lahko bil ''unikaten'' sedaj pa prav ne..
Default avatar

ani89

LP! Sicer ne sodi na ta forum... Imam čisto nove, nenošene kopalke Victorias secret, pink z belimi krogci, številka xs. Sem jih dobila za darilo, pa mi niso prav (ŽAL!!!) Zgornji del podložen, vložki se lahko odstranijo. Lahko se nosijo s trakcem okoli vratu ali brez. Če katero zanima, naj pošlje mail, pa pošljem sliko...
Default avatar

Tjasy

Kaj še imaš kopalke?

Lp,

Tjaša
Default avatar

nincicaaa

mi mogoce zna katera pomagat glede postnine iz victoria's secret? prebrala sem okvirne cene, samo zanima me, ce katera ve koliko bi priblizno placala za spodnjice ki stanejo okoli 10€ s postnino vred?
Default avatar

lvicar

Hei, hei

Vem, da je bilo že veliko vprašanj glede poštnine in carine iz ZDA, pa vendar še jaz vprašam kako je to vse skupaj????? Saj nameravam si kupiti čevlje/škornje ter kopalke skupaj je znesek 300$. Koliko me bo prišla carina ter poštnina, ter kako dolgo čakaš???

Hvala že vnaprej za odgovore.... :)
Default avatar

victoria secret

Zelo podobne kopalke, kot so Victoria Secret, torej žive, pisane, enobarvne, podložene... najdete na tej povezavi http://kopalke.weebly.com/

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek