Starševski čvek

Kako z likalnikom do valovitih las

Default avatar
Mene pa zanima, kako z navadnim likalnikom narediti velike oz. valovite lase, da so na koncu valoviti v kodrih?
Default avatar
ma kaj res nimate ženske parv nič logike in ne znate prav nič sklepat?
Default avatar
malo logike je napisal/a:
No, pa nam razkri skrivnost, ker meni tudi ni jasno, kako z likalnikom to narest!

Avtorirci pa namig, ki sem ga dobila prejšnji teden na monu. Primeš pramem las, ga polakiraš in zviješ v koder ter pripneš z navadno lasnic ob lgavo. Pustiš do pol urice in kodri so sanjski in obstojni cel dan.
Default avatar
Z likalnikom nad lase? Pa kaj vam je, ljudje? Ja, seveda bodo kodrasti, ko jih boste pa spalili z likalnikom!
Default avatar
Kaj vam je? je napisal/a:
Meni 14 letna hči z likalnikom naredi odlične kodre..naučila se ja pa na youtubu...
Default avatar
Ha ha ... saj verjetno avtorica ne misli navadni likanik za cunje likat, ampak navadni likalnik za lase likat.

No, pa k odgovoru. Imam ravne in dolge lase. Frizerka mi na mokre lase da nek gel ali nekaj podobnega za kodranje las, potem pa glavo nagnem močno nazaj ali naprej, tako da mi lasje padajo navdol in v tem položaju mi jih posuši s fenom. Na koncu še doza laka za lase in kodri so tu.

Z likalnikom pa se jih po moje polika tako, da jih naviješ na likalnik in potem polikaš. Samo moraš pa paziti, da si ne zažgeš las.
Default avatar
Pejt na YOU TUBE, ker imaš tam posnetke kako se to naredi

LP
Default avatar
Likalnik - likanje

Kodralnik - kodranje

Kaj ti ni jasn, bunka6675 ?
Default avatar
dirtydiana, motiš se. Meni frizerka vedno naredi kodre z likalnikom. Veliko lepši so. Samo znati moraš, ker lahko hitro poškoduješ lase.
Default avatar
res poglej na You tube, ni nobena umetnost delat kodre z likalnikom:))
Default avatar
Prav vsakemu posebej, ki mi je dal koristne nasvete, hvala. Sem si par filmčkov ogledala na youtube in vidim, da ne zgleda težko. Bom sprobala tudi po ostalih nasvetih!

Hvala!
Default avatar
Dej a lahko nehaš biti pametna in si pogledaš kakšen video na yt. ;)
Očitno sama ne veš v kakšne namene se vse lahko uporablja likalnik!!