Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Črna gradnja

Črna gradnja

Ima mogoče kdo mušter kako se to prijavi.
Hvala.

Če bi ga imela, ti ne bi povedala.
Ne praskaj se tam, kjer te ne srbi!

pol se pa tak folk sprašuje zakaj dobi na papko…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

dost slabo da drugim hočeš škodovati…

A zidajo na tvoji zemlji?

mater ste dvolični, ko je bila pred časom debata o politikih in njihovij “kmetijah” na črno ob morju, bi jih pa najraje linčali. Kaj zdaj ? Se pravi, znana oseba ne sme, vsi ostali pa lahko ali kako?

Saj tako pa je v naši ljubi Sloveniji, ker ne pustite, da bi se delal red. Zakaj sploh jambrate po MONU glede plač, cen, …. če se ne premaknete nikamor.
Če je črna gradnja, pa naj bo na mojem ali tvojem je še vedno črna gradnja, katero je potrbno prganjati. Praskam se pa tam kjer me srbi.

Ste pa res bedni.
Tudi brez vas bom zadevo uredila.

Nasvet: ne jambrajte več, ker vam ne bo pomagal nihče, ker si še sami ne znate.

a to je vprašanje? kdaj si pa dobil?

a to je vprašanje? kdaj si pa dobil?[/quote]

jst nikol, ker ne prijavljam folka, so pa že kdaj od mene dobil na papko, k so me hotl prijavt, da so mel vsaj tehten razlog za prijavo, ker je kasiral na papko. Sva imela oba vsaj kej od tega, on prijavo jst pa zadoščenje. Ker od samih prijav človk tko nima nič razen kot prej omenjeno kero po papki kdaj pa kdaj..

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

a to je vprašanje? kdaj si pa dobil?[/quote]

jst nikol, ker ne prijavljam folka, so pa že kdaj od mene dobil na papko, k so me hotl prijavt, da so mel vsaj tehten razlog za prijavo, ker je kasiral na papko. Sva imela oba vsaj kej od tega, on prijavo jst pa zadoščenje. Ker od samih prijav človk tko nima nič razen kot prej omenjeno kero po papki kdaj pa kdaj..[/quote]

tako je treba, nasilje je moderno danes…kdo pa so, da bi tebe prijavljal, pa čeprav delaš na črn

jst nikol, ker ne prijavljam folka, so pa že kdaj od mene dobil na papko, k so me hotl prijavt, da so mel vsaj tehten razlog za prijavo, ker je kasiral na papko. Sva imela oba vsaj kej od tega, on prijavo jst pa zadoščenje. Ker od samih prijav človk tko nima nič razen kot prej omenjeno kero po papki kdaj pa kdaj..[/quote]

tako je treba, nasilje je moderno danes…kdo pa so, da bi tebe prijavljal, pa čeprav delaš na črn[/quote]

posledice prijave je pač treba sprejet, al nej se pa folk ne vtika. Čist simpl. Je pa tko, če jst plačam ker me nekdo prijavi bo tud tist plačal, tko al pa drugač, kaj pa je kljun vtikal tja k se ga nič ne tiče.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

tako je treba, nasilje je moderno danes…kdo pa so, da bi tebe prijavljal, pa čeprav delaš na črn[/quote]

posledice prijave je pač treba sprejet, al nej se pa folk ne vtika. Čist simpl. Je pa tko, če jst plačam ker me nekdo prijavi bo tud tist plačal, tko al pa drugač, kaj pa je kljun vtikal tja k se ga nič ne tiče.[/quote]

Seveda, kar po kavbojsko, ti res nisi kriv, če kršiš zakone…

posledice prijave je pač treba sprejet, al nej se pa folk ne vtika. Čist simpl. Je pa tko, če jst plačam ker me nekdo prijavi bo tud tist plačal, tko al pa drugač, kaj pa je kljun vtikal tja k se ga nič ne tiče.[/quote]

Seveda, kar po kavbojsko, ti res nisi kriv, če kršiš zakone…[/quote]

tko se dela, če ti je prav al pa ne, ovaduhe so skoz pretepal, če že sanjaš o kavbojskih časih, so jih pa eliminiral. Zakone bom pa kršil tolk časa, dokler bo vlada in ostali na vrhu to dopuščal, pa ne mislm zdej da bi poslal jato inšpektorjev, ker s tem ne bodo dosegli nič ampak, da lepo uredijo zadeve tko, da ne bo treba nikomur nič več delat na črno, dokler sem pa primoran v to, bom pa to tud delal, tist k pa misl prijavljat nej pa še odgovarja za svoja dejanja na pošten način, zakaj bi plačal sam jst če lahk oba torej tist ki prijavi in jaz, da bo res vse fer, če se greste že neke pravičneže.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Dej ne bluzi, spreminjaš, kakor tebi ustreza. No, saj, dokler je še kje vzeti, ko bo zmanjkal, pa boš tudi do zdravnika, učitelja, vzgojitelja, …težko prišel. Potem bo pa kar naenkrat jok, kajne….

Seveda, kar po kavbojsko, ti res nisi kriv, če kršiš zakone…[/quote]

tko se dela, če ti je prav al pa ne, ovaduhe so skoz pretepal, če že sanjaš o kavbojskih časih, so jih pa eliminiral. Zakone bom pa kršil tolk časa, dokler bo vlada in ostali na vrhu to dopuščal, pa ne mislm zdej da bi poslal jato inšpektorjev, ker s tem ne bodo dosegli nič ampak, da lepo uredijo zadeve tko, da ne bo treba nikomur nič več delat na črno, dokler sem pa primoran v to, bom pa to tud delal, tist k pa misl prijavljat nej pa še odgovarja za svoja dejanja na pošten način, zakaj bi plačal sam jst če lahk oba torej tist ki prijavi in jaz, da bo res vse fer, če se greste že neke pravičneže.[/quote]

Blablabla, enim je pač to v krvi…zanimivi pa so načini na katere poskušajo opravičevati svoja dejanja.

vzgojitelja ne rabim, do dohtarjev že zdej ne letam, k se čaka kt zmešan, tud če plačuješ 2 zavarovanji namesto enega itn. in sorry pri men joka ne bo, ker se sam znajdem, eni se pač ne znate in pri vas bo pa vedno jok al pa še kej hujšega, kolk sm jih že videl, k so iznenada padli, pa je bila prva stvar, ki jim je prišla na misel samomor in s tem nimam v mislih tistih k so tako situacijo že izkusil ampak tiste k mislte, da če mate službo za nedoločen čas, da jo boste mel skoz, pa k ste prepričan, da vaša firma ne bo šla nikol v stečaj, pa k niste mel nikol za razmišljat, kaj dat v pisker danes al pa naslednji dan, da ne boste lačni itn. torej v takih primerih jokate vi, mi pa nimamo jokat za kej, ker smo takih razmer pač vajeni, včasih je to slabo ampak večkrat se pa izkaže za dobro, preživeli bomo, vi pa vprašanje če boste.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

tko se dela, če ti je prav al pa ne, ovaduhe so skoz pretepal, če že sanjaš o kavbojskih časih, so jih pa eliminiral. Zakone bom pa kršil tolk časa, dokler bo vlada in ostali na vrhu to dopuščal, pa ne mislm zdej da bi poslal jato inšpektorjev, ker s tem ne bodo dosegli nič ampak, da lepo uredijo zadeve tko, da ne bo treba nikomur nič več delat na črno, dokler sem pa primoran v to, bom pa to tud delal, tist k pa misl prijavljat nej pa še odgovarja za svoja dejanja na pošten način, zakaj bi plačal sam jst če lahk oba torej tist ki prijavi in jaz, da bo res vse fer, če se greste že neke pravičneže.[/quote]

Blablabla, enim je pač to v krvi…zanimivi pa so načini na katere poskušajo opravičevati svoja dejanja.[/quote]

se strinjam, eni mate v krvi bit tožibabe in izdajalci, a je kej čudnga, da so med in po drugi svetovni vojni take množično kenslal? jst se ne čudim več, včasih sem se še ampak danes, k vidim vse to, mi je pa jasno zakaj.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Se pravi naj ti ploskamo, ker kršiš zakondajo in tepeš ljudi?

Se pravi naj ti ploskamo, ker kršiš zakondajo in tepeš ljudi?[/quote]

in kje točno kršim zakonodajo a vlada jo pa lahko? tepem pa tiste k si to zaslužijo torej izdajalčke k ne znajo sami svojga lajfa furat, pa hočjo pol namest tega kontrolirat in upravljat z življenji drugih oz. si jemljete to pravico čeprav je nimate torej tud sami kršite zakon.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Se pravi naj ti ploskamo, ker kršiš zakondajo in tepeš ljudi?[/quote]

in kje točno kršim zakonodajo a vlada jo pa lahko? tepem pa tiste k si to zaslužijo torej izdajalčke k ne znajo sami svojga lajfa furat, pa hočjo pol namest tega kontrolirat in upravljat z življenji drugih oz. si jemljete to pravico čeprav je nimate torej tud sami kršite zakon.[/quote]

Seveda tudi vlada ne sme kršiti zakonodaje, sam če jo prijavim se bojim da me bo po tvojem receptu pretepla, ali kako?

In kdo naj bi po tvojem prijavljal kršitve? Samoprijava? Bog? Moderator na MON?

Gradbenemu inšpektorju pošlješ anonimno prijavo.

in kje točno kršim zakonodajo a vlada jo pa lahko? tepem pa tiste k si to zaslužijo torej izdajalčke k ne znajo sami svojga lajfa furat, pa hočjo pol namest tega kontrolirat in upravljat z življenji drugih oz. si jemljete to pravico čeprav je nimate torej tud sami kršite zakon.[/quote]

Seveda tudi vlada ne sme kršiti zakonodaje, sam če jo prijavim se bojim da me bo po tvojem receptu pretepla, ali kako?

In kdo naj bi po tvojem prijavljal kršitve? Samoprijava? Bog? Moderator na MON?[/quote]

še zdej ne vem o kakšnih kršitvah ti to?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Rad govoriš in obračaš pozornost?

[/quote]

kje pa obračam pozornost? še zmer nisi odgovorila kakšne kršitve nej bi delal, in na podlagi česa sklepaš da so kršitve, glede na to da nisi pristojni organ za te zadeve… pa če povzamem, imam pravico do dela torej tle ne kršim nobene zakonodaje, če se že greš nekega “detektiva”.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

[/quote]

kje pa obračam pozornost? še zmer nisi odgovorila kakšne kršitve nej bi delal, in na podlagi česa sklepaš da so kršitve, glede na to da nisi pristojni organ za te zadeve… pa če povzamem, imam pravico do dela torej tle ne kršim nobene zakonodaje, če se že greš nekega “detektiva”.[/quote]

Razloga za prijavo torej ni? Le zakaj te prijavljajo? Veš, da je neupravičeno prijava kaznivo dejanje?

Pa saj nima smisla,saj vsi vidijo kam pes taco moli

New Report

Close