Style.Over.Net

Nega, ličenje in style

Odgovarjajo: Anja CajhenLaura Sardinšek, mag. kozm., dipl. m. s.

katera maskara za res "vav" trepalnice...

Default avatar

vfagb

... Da jih res ful poudari. Mi ni ravno do tega, da bi si dajala umetne, zato bi potrebovala maskaro, ki se najbolj približa temu...
Default avatar

penzl

Kva če bi šla u eno drogerijo?
Pazi zdaj - v d r o g e r i j o---------------------------- ne v m e s n i c o.

Da nauš taka ko mlado tele - ke u oči!
Default avatar

zlomkec

penzl je napisal/a:

enim se pa res meša.

diorshow je menda zakon.
Default avatar

vfagb

penzl je napisal/a:

Ja, hvala lepa za ta predlog, ne misliti, da nisem sama pomislila na to. Sem pa sicer bila že v parih in so mi povsod drugo predlagali... Tako da se še odločam, bom še malo razna mnenja zbrala pa prebrskala po netu... Dosedaj sem sicer uporabljala Lorealove maskare, saj so kul, ampak bi preizkusila še kakšno drugo, cena ni pomembna (se pravi- mi je vseeno, če je dražja).
Default avatar

maskara 35

Ja, Diorshow Iconic, pa Lancome Hypnose, pa Lancome Fatale (gumijast glavniček-rabiš precej vaje za nanos), pa YSL Effect Faux Cils (kot že ime pove).
Od poceni maskar edina omembe vredna Loreal Volumenska x4 v stari embalaži. Vse ostalo je stran metanje denarja.
Pa ko mažeš trepalnice jih "žagaj" horizontalno, če me razumeš.
Default avatar

vfagb

Drugače pa: zlomkec in maskara 35, hvala vam za odgovora! :-)
Default avatar

peesda si kmetica

A tega nisi vedla??

hahahahahaha

hahahahaha.
Default avatar

kimzi

peesda si kmetica je napisal/a:
A tega nisi vedla??

hahahahahaha

hahahahaha.
shit, na čem si?
Default avatar

čudežna maskara

vfagb je napisal/a:
penzl je napisal/a:

Ja, hvala lepa za ta predlog, ne misliti, da nisem sama pomislila na to. Sem pa sicer bila že v parih in so mi povsod drugo predlagali... Tako da se še odločam, bom še malo razna mnenja zbrala pa prebrskala po netu... Dosedaj sem sicer uporabljala Lorealove maskare, saj so kul, ampak bi preizkusila še kakšno drugo, cena ni pomembna (se pravi- mi je vseeno, če je dražja).
a ti to resno, da si daš tolk opravka z eno maskaro???? jao jao, kolk časa pa potem kupuješ kakšno večjo stvar?

drugač pa: čudežna maskara ne obstaja. če imaš nikakve trepalnice, ti jih nobena maskara ne bo spremenila v ne vem kakšne, tko da ne fantaziraj
Default avatar

pazi na nekaj

Meni je od vseh še vedno najbolj všeč DiorShow Blackout, trepalnice so wauuu goste, podaljšanje, maskara je izrazito gosta in močna, meni je nadvse odlična in sem ji zvesta že kar nekaj časa.

YSL Effect Faux Cils, ki je ena najbolj prodajanih, je res okej, vendar ni tako gosta in 'wau' kot Dior in se zelo, zelo hitro posuši, imela sem jo samo slabe 3 mesece.
Default avatar

acth

Imela Diorshow, YSL, sedaj Lancome, pa nobena ni ne vem kaj. Za 30 EUR bi več pričakovala. Še najboljša mi je bila Max Factor, pa še pol cenejša je.
Default avatar

pearl

čudežna maskara je napisal/a:
drugač pa: čudežna maskara ne obstaja. če imaš nikakve trepalnice, ti jih nobena maskara ne bo spremenila v ne vem kakšne, tko da ne fantaziraj
Sploh ni res, moje trepalnice so dokaj nikakve same po sebi, ampak z maskaro za 10 € niso prav dosti boljše. Ko sem pa enkrat sprobala Chanelovo in zdaj Diorjevo maskaro Diorshow, je razlika ogomna, maskari res delata čudeže.
Default avatar

vfagb

Z Max Factor kozmetiko nasplošno nisem zadovoljna, nič se mi dosedaj ni obneslo.
Bom preizkusila Dior, pa da vidim.
In by the way, nimam nikakve trepalnice, povsem "normalne"...
Default avatar

cuker bejbi

Meni naj naj je Lorealova Telescopic Carbon black....ampak je žal ne prodajajo pri nas :((( ne vem zakaj ne !!! grrrr... Tako da jaz prek neta naročim,ali pa v Avstriji kupim,čeprav zdaj jih že tam primankuje :((
Default avatar

ti pa Loreal

Čao bejbe......ti k ciljaš na Dior, pa ti na Loreal..............

pa to ni res! A sta že slišali, da kravi ne pašejo škornji?

Pa saj ne bosta dojeli........hehehe. Ooh bejbici!

Moderatorji

Anja Cajhen
AnjaCajhen
Laura Sardinšek , mag. kozm., dipl. m. s.
Laura Sardinšek