Najdi forum

Penis, kožica

Mene pa neki zanima. Star sem namreč 13 let, a mi kožica na penisu ne gre dol. Prosim za pomoč. Sej za to ni treba k zdravniku?

Lep pozdrav JanBol

Bo verjetno treba k zdravniku. Poskusi z raztegovajem kožice, včasih se stanje popravi. Več o fimozi najdeš na http://jwslo.host22.com/1_15_Zdravstveni-problemi.html

Matjaž

odvisn kdaj ti ne gre dol? če ti gre dol ko maš mehkega ponavad ni večjih problemov saj takrt poskrbiš za higjeno tut če ti ne gre dol k maš trdega. če pa ti ne gre dol ne glede al v mehkem al v trdem stanju je pa bolš, da greš k zdravniku. delaj pa mal vaje za raztegovanje kožice če bo kej pomagal oz. če se redno samozadovoljuješ se potem počas lahko raztegne pa še vzdržuješ to redno. lp

nova
Uredništvo priporoča

k zdrauniku je treba ce nemors oprt pod kozico,alpa ce mas k stoji kksne bolecine u vezi s kozico

Ja dol ne gre tud k mam trdega.

če ti ne gre dol v nobenem primeru morš it nujno k zdravniku. ker se lahko kej vname in boš imeu potem še dost večje sranje.

Ni treba k zdravniku. Ne vem, zakaj bi moral iti k zdravniku. Za fante do 16/17 leta (ki imajo kožico je normalno, da je kožico malce težje pomikati po nabreklem penisu. Če gre v mehkem stanju potem za enkrat ni panike. Problem bo, če boš imel iste težave, ko boš star 17-18 let. tudi jaz sem imel podobne težave, zdaj je občutno bolje. Če pa se ti zdi pametno oditi k zdravniku pa le pojdi in mu zaupaj problem pa bo še vse dobro.

Normalno je, da pri 16 letih (in še bistveno prej) prepucij brez težav spraviš čez glans penisa, tudi če je ta v erekciji (če je trd). Je pa seveda možno, da se stanje z leti in “vajo” popravi samo po sebi. Če je kožica elastična, se pač z masturbiranjem toliko raztegne, da težav ni več. V določenih primerih se lahko uporabi kortikosteridno mazilo, ki kožo stanjša (daljša uporaba ni primerna) in gre nato preko. Pri nekaterih posameznikih je kožica fibrinozna oz. zabrazgotinjena, tam mazila ne pomagajo, zato se nekateri odločijo za dorzalno incizijo (ki pa tudi ne da vedno dobrih rezultatov) ali pa obrezovanje – cirkumcizijo.

Nekatere moške ožja kožica ne moti in lahko imajo normalne spolne odnose, če pa je preveč ozka, pa lahko poči ob spolnem odnosu in potem je vse krvavo, ko da bi prašiča klal 🙂

V končni fazi bi lahko šlo tudi za zraščeno kožico na glavico, v tem primeru se lahko naredi tudi adhezioliza, lahko pri osebnem zdravniku, še bolje pri urologu, ki ima s tem več izkušenj in prakse.

Če te torej skrbi, pokaži zdravniku, ki bo ocenil kaj in kako, tako na daljavo lahko le filozofiramo.

Matjaž

js bi tko al tko dala use obrezat pa so taksni in drugacni problemi reseni.

“js bi tko al tko dala use obrezat pa so taksni in drugacni problemi reseni.”
O groza no. Ženska se glasi o tem lol.
Kožica je tam z razlogom in sigurno se zmanjša občutljivost če se jo odreže. Obrezovanje (če ni nujno potrebno) je grozno dejanje. Jaz bi to sigurno prepovedal.

nc se ne zmansa obcutlivost.nimas pojma.

Lahko se zgubi nekaj občutka. Je pa smešno ko ženska pametuje o kožici.

nc se ne zgubi obcutka..MALO manj je obcutljiva glavica na dotike,zato vecina takih moskih fu*a bol divje in seveda vec casa kar je plus za zensko.
obrezani majo mn tezav z raznimi infekcijami,ne dela se jim sir na kur*u,pa vsi vemo da klub higieni ku*ac lahko “smrdi” oz. ma neprijeten vonj, kar se pri obrezanih NEMORE zgodit.ker lojnice so na kozici,ko to odrezes,nima kaj oddajat vonja.nekatere ne fafajo ravn zarad vonja,no obrezani se nimajo cesa bat.
z obrezovanjem se zmanjsa tudi tveganje za nekatere spolne bolezni,med drugim HIV.zmanjsa se pojav raka na penisu.
in da ti ne govorim..pogled na obrezan penis…mam podi takoj poplavo

Na kur*u se ob pravilni higieni nič sir ne dela. Si zamešala s svojo pi*do, KACA FRFOTACA?

chees polet k je vroce pa eni delajo po 8ur in vec in nimajo prilke glih prt tica umes pa vrjem da k bi ga bejba hotla dt u usta bi kozlala.

valda ce pers sta cista oba,ampak dejstvo je da ga eni ne perejo dost pogost in se jim to dogaja.pr obrezanmu se ne more.

o moji pizdi pa nebi,je bl cista k tvoja souza

“o moji pizdi pa nebi,je bl cista k tvoja souza”
veš de

js vem, ti neves

“nc se ne zgubi obcutka..MALO manj je obcutljiva glavica na dotike,zato vecina takih moskih fu*a bol divje in seveda vec casa kar je plus za zensko.”

Ma kakšne bedarije ene ženščine pišete tukaj?! Pa zakaj bi fukal bolj divje in več časa, če je obrezan??? Lahko le bistveno manj, ker je bolj občutljiva in ne dalj!
KACA, se vidi da te ni še nihče obdelal kot je treba, sicer ne bi takšnih bedarij govorila. Glede na to da trdiš, da je tvoja čista kot solza si mogoče še nedolžna in nisi še naletela na pravo mino! Če ga nisi še dobila med noge pa nikakor ne pomeni da je čista!!!!

nemorm vrjetn,kaksni bedaki.in to bedaki s ticem!

na zacetku,ko obrezes penis,je ta bol obcutliv,kr prej je glavico pokrivala kozica,ko jo odrezes nonstop drgne u hlace.ampak cez cs se navad in postane mn obcutliva glavica,kr je skos izpostavlena.
to je tko k pr drkanju.ko zacnes drkat,ti pride takoj.vec drkas,kasnej ti prhaja…

dobivam ga po veckrat na dan,no pa moje sozalje ker se nisi vidu ciste piz*e.ce si sploh jo(od krave ne steje)

“”dobivam ga po veckrat na dan???”

Ja samo nisi povedala kam in kako. Verjetno po trdi betici, sicer nebi takšne bedarije pisala.
Vsak bebec že na daleč vidi, da nimaš pojma o nobeni stvari!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close