Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa Spremljanje napredka – Bi se merile?

Spremljanje napredka – Bi se merile?

Dobro jutro,

Kot nekatere že veste hujšam že nekaj časa, brez očitnih pregreh, kljub temu pa mi teža ves čas niha. Sicer se bo tudi to uredilo – vsaj upam, saj ne nameravam odnehati.

Zanima me kako je kaj z ostalimi. Mogoče ne bi bilo slabo, če bi napisale svojo strost, višino, kg in dieto na kateri smo – in spremljale napredek.

Naj začnem:
42let
167cm
79,2 kg (točno -1kg od prejšnje sobote – jeeeee)
beljakovinska dieta

20 let
166 cm
Začetek: oktober 2010 73 kg
Zdaj: 62 kg
Nimam posebne diete … izogibam se sladkarijam in ostalim OH (kruh, testenine) + veliko gibanja.

Pozdravljene!

20 let
162,5 cm
Začetek: avgust 2010: 87,5 kg
Zdaj: 69,5 kg
Izgubila: – 18kg:)
Prav tako jaz nimam posebne diete, kolikor se le da se izogibam sladkarijam, čim manj kruha testenin, krompirja, pic, izogibam se bele moke in sladkorja, veliko zelenjave + čimveč rekreacije (kolikor le čas dopušča)

Drugače pa do konca septembra 2011 želim priti na nekje od 57-60 kg.

Kakšni so kaj vaši cilji?

nova
Uredništvo priporoča

Pozdravljene!

25 let
Višona: 165 cm
Začela oktobra 2010: 104 kg
Sedaj: 88 kg
Obseg pasu oktobra: 107 cm
Danes: 86 cm
Željena teža: 75 kg

Tudi nimam posebne diete. Jem zmerno, manjše porcije, nekje do 1400 kalorij. Se veliko gibljem in ne jem po 18 uri.

Dobro jutro,

Ko tole berem, dobim še večjo spodbudo :). Sicer ne vem koliko sem tehtala na začetku, prve tri tedne se nisem tehtala, ker sem se bala, da ne odneham (vem, čudaško). Toda, čeprav vam ne morem podati prave števillke, vam lahko dam opisno, in sicer je moj sin rekel, da sem tako debela, da ko se sončim ob vodi, pridrvijo Greenpeace in me vlečejo v vodo, ker mislijo, da je nasedel kit. Ko pa plavam, pridejo kiti in zapojejo: We are family :DDD. Ja, res je prijazno dete 🙂

Moja želena teža je 60kg.

ooo, te zadeve z nasedlim kitom (in še mnogo drugih seveda) pa sem tudi sama dala skoz, vendar pred leti, s strani sovrstnikov 🙂

še jaz, še jaz 🙂

Leta: 21
začetek: maj 2010 in 75 kg (čez zimo je blo bolj vzdrževanje)
Sedaj: 63,2 kg
Višina: 167 cm
Dieta: gledam na kcal (max 1000/dan), gibanje tu pa tam tek, kolo, kar pogosto hoja… drugače pa nič posebnega, jem vse po vrsti s čokolado vred ampak v manjših količinah.
Moj cilj pa je 58 kg do začetka julija.

Da ne bo pomote, tole je zgolj hec :).

Aja, haha, no pri meni pa je bilo res 🙂

Ej, a mislite da je to resnično tak kot ti izračuna?
http://www.losertown.org/eats/cal.php

Dobro jutro,

najprej popravek. Moja ciljna teža ni 60kg, bi bila kot okostnjak, temveč 65kg. :). Včeraj je bil čuden dan.

Glede tega izračuna nominus pa res ne vem. Nisem na dieti kjer se štejejo kalorije, tako da niti ne vem kako gredo te stvari.

Danes je nov dan, nov teden, in gremo novim zmagam naproti 🙂

Leta: 22
začetek: marec 2011- 78 kg
Sedaj: 70,5 kg
Višina: 174 cm
Dieta: nič posebnega, manj jest in veliko gibat. Pa ne jem pozno zvečer, trudim se, da jem zdravo.

sem videla, da mamo vse podobno, da se ne omejujemo. sem sama videla, da bolj, ko sem se omejevala, manj je bilo rezultatov.
pri meni je pa še ta problem, da mi ščitnica ne dela, tej pa gre zelo počasi. sam meni je važno, da gre. vse kaj je na hitro tak al tak ni vredu.
zato sem si zadala tudi manjši cilj glede teže, ko bo pa ta dosežena, pa gremo naprej.
se pa res vidijo spremembe, če se giblješ in telovadiš, da dobiš malo mišične mase. že samo telo drugače zgleda in ima neko obliko.

Ana, res je, zelo se pozna. Posebej pri tebi, ki si izgubila 16kg. Iskrene čestitke.

Jaz sem sicer na beljakovinski dieti, ker mi OH naredijo ‘celo štalo’ in mi je tako lažje. Nimam pa občutka, da sem za kaj prikrajšana, ker se odlično počutim, imam ogromno energije in lepšo kožo. Tudi to nekaj šteje 🙂

ana1986 sva že dve, ki nama ščitnica nagaja. Bova pa kak dan več porabile za 1 kg spravit dol pa bo.

Punce, kateri dan pa bo ”dan tehtanja”? Ali pišemo kar sproti spremembe? 🙂

Veselo in uspešno hujšanje želim 🙂

Dobro jutro,

predlagam sobote ali nedelje. Kaj pravite? Itak smo štartale s soboto 🙂

Ja jaz sem tudi za soboto, če vam ustreza.
Čez teden sem itak v Ljubljani, kjer niti nimam tehtnice.

Super,
saj navsezadnje ni nujno, da vpišemo v soboto takoj ob sončnem vzhodu, le to je pomembno, da spremljamo uspeh :DDDD

Držite se in uživajte še naprej,

Da se pofočkam.
Malo pišem, ker nimam kaj napisati, berem vas pa redno. Zato tudi pogrešam Vesno 100. Morda se po Tivolskih poteh svaljkajo “napete mišice”, pa jim sledi? Sorči, Vesna100 te pogrešam, ker vedno napišeš kakšno udarno.
No, tako mi je Vesna vrgla kost, da sem odvisnica OH. Sprva sem se branila, ker imam nek zdravstveni razlog, pa sem le poskusila malo spremenit. Deluje. Jaz se ne grem nobene hude diete, samo praznih OH se otepam, pa po možnosti čimveč migam, zato gre počasi. A če bo to postal način življenja, bo tudi OK.

A se vam lahko pridružim še jaz 🙂

Starost: 28
Začetek: April 2011
Začetna teža:89kg
Sedaj:82,4
Želja:65kg

Sama sem na beljakovinski dieti…zaenkrat mi uspeva upam,da zdržim še malo…drugače tudi dosti gibam z izjemo tega tedna me je ujel prehlad.

LP

Dobro jutro,

Kaven, mislim, da vse pogrešamo Vesno in Fočko. Zdaj sta preveč seksi, da bi se družili z nami bajsikami :)))).

Ugotovila sem zakaj mi grejo kile počasi. Ščitnica. Kriza. NIč hudega, tudi če gre počasi dol, vsaj gre. Ščitnica tudi ne more biti izgovor za vse. Se bom pač malce bolj borila.

Lep dan in uživajte v sončku 🙂

New Report

Close