Najdi forum

Stil deklice

Zadnjič sva se s tipom pogovarjala o oblačenju in je rekel da mu je hudo všeč da se punca oblači elegantno (visoke petke, srajčke, puloverčke…vse tajlirano…) in da mu je to na meni ful všeč…Na koncu je pa še rekel da mu je nekaj najgršega videt žensko v skejterskem stilu, torej široke baggy hlače in veliki športni puloverji…da deluje neženstveno, neseksi…

Torej fantje zanima me koliko je za vas pomemben stil oblačenja pr punci, to da je lepo oblečena, da da nekaj na urejen zunanji videz…In kakšen stil imate pri puncah najraje?

Lep zimski dan,
Blondy

hojla
da je oblečena svojim letom in stasu primerno in tako odraža svojo osebnost

ne pa da je neka skopirana zafnana punčara, na katero se sicer lepijo deci kot muhe na med……

pa še malo šale: njen stil = slečen…hihihihih

pa bridna mi bodi

No … jaz sicer nisem tip … ti pa lahko povem, kaj meni moj dragi o tem … Torej … rad vidi, da se tu pa tam, za posebne priložnosti, lepo uštimam (petke, kiklca, srajčka, reklc, … ) … sicer ga pa full moti, da se stalno štimam … že za it na en biljard v sosednjo betulo, se moram nabarvat, uštimat, obut petke, … to mu gre full na živce … ker me raje vidi oblečeno bolj športno in naravno …

Lp, Bgv

nova
Uredništvo priporoča

moj tip je navdusen nad mojo eleganco in mu je od vseh stilov tudi najbolj vsec.Najmanj vsec pa mu je rave stil…hm 🙂

No tudi jaz sem pristas petk,srajck,oprijetih majck in vsega tega (vedno se oblecem nekako seksi-elegantno,tko da nism kot ena stara mama ampak se vedno pune seksi- vsaj tako moj pravi :)))
Vsec mi je tudi,da imava s tipom isti okus glede oblacenja.

LP

Po moje je predvsem pomembno, da se zna punca oblečt za vsako priložnost.
V službo seveda ne gremo v skejterskem stilu, ampak če se sicer punca tko rada oblači naj se – obstajajo tudi moški, ki jim je to všeč (moj kolega)
Lih tko tud ne greš na sprehod v štiklih in miniču.
Bolj je važno, da je punca urejena, da ima zlikane in oprane obleke in da skrbi za higieno. Nič ne pomaga lepa bluzica, če pa na njo padajo mastni lasje

jest mam pa rajš take ke so nekaj posebnega …… imajo en svoj stil …..
če imaš nekoga zares rad je čist vsen,če ima široke hlače …. pa kaj ?

Ja men je pri miškicah tudi všeč tak eleganten-street look. Npr. kakšne peklenske kavbojke, mal na zvončk ali kake druge hlače iz finega materiala in kaj oprijetega na vrhu, zraven pa kak plašč ali jaknica pa če ma zraven še dolge ravne lase, simpatičen obrazek in vzorno diši…..pol me že kar cota ;)) Čista huda eleganca mi je sicer tudi všeč. Najpomembneje pa je, da zna beyba to nosit, zna hodit v petkah, oz. da ima stil v šp. oblačilih, kakor tudi v elegantnih. Drugače mi je pa najbolj mimo sk8erski stil pa extremne techno party variante-maškare.
Meni je to zelo pomembno, da je beyba urejena saj ti da informacije, da skrbi zase in da nekaj na urejen videz, ker sem tak tudi sam.

Ja men je pri miškicah tudi všeč tak eleganten-street look. Npr. kakšne peklenske kavbojke, mal na zvončk ali kake druge hlače iz finega materiala in kaj oprijetega na vrhu, zraven pa kak plašč ali jaknica pa če ma zraven še dolge ravne lase, simpatičen obrazek in vzorno diši…..pol me že kar cota ;)) Čista huda eleganca mi je sicer tudi všeč. Najpomembneje pa je, da zna beyba to nosit, zna hodit v petkah, oz. da ima stil v šp. oblačilih, kakor tudi v elegantnih. Drugače mi je pa najbolj mimo sk8erski stil pa extremne techno party variante-maškare.
Meni je to zelo pomembno, da je beyba urejena saj ti da informacije, da skrbi zase in da nekaj na urejen videz, ker sem tak tudi sam.

Hmmm… pomojem da mi je najbol sexy – oprijete kavbojke – lah malček znucane, pa kaka taka kratka, oprijeta majčka (k ma ful kratke rokave – le mal čez ramena, pa sega lih do popka) pa kake bele supergice…. to mi deluje sexy in preprosto hkrati 🙂 …nažalost pa je to bol highschool stil in tega na faxu ni več videt…

Na tipične videze subukltur ne padam… mam pa recmo sošolkico k je techno/raveka, oblači se pa noro dobro… prou hud svoj stil ma… malček elegantno, pa vseeno tako da ohranja tisti svoj JAZ…
Al pa moja naj frendica… metalka, pa to vplete v eleganco in preprostost, tko da tud dbest zgleda…

Elegantno mi je tud všeč, seveda… čeprav priznam – mal sem se že kr prenajedel tega, ker zgleda že skor vsaka druga isto oblečena in upedenana, pa ker ponavad takoj k vidim te upedenane bejbe pomislim na high zafnanke – in če jih ne poznam si ful prehitro nardim slabo mnenje. Nažalost pa je večina teh elegantnih lepotičk, k jih poznam high in zafnanih…od tod tud mnenje.

Pa dost glupo mi je tud k vidiš kako kvazi Britney al pa Shakiro :)…. al pa greš po mestu pa vidiš na vsaki deseti isto obleko – vse kupujejo u istih štacunah =)

Oblačenje brez kakršnegakoli stila (velik razvlečen pulover, kavbojke pa superge za tečt) me tudi ne privlači.

Če vse to zmešaš in dodaš še občutek za oblačeneje za različne pa HUD telešček…. pol je to to 🙂

Sorry za repeat :((

Ja, jaz delim mnenje tvojega tipa. Vsec so mi lepo oblecene punce, v spicakih z visoko peto, ozke hlace ali krila,lahko tudi veliko jeansa (plasci iz jeansa)…siroki beli pasovi….

He, he, glede na moja leta in pa mojo višino bi skejterski stil prav “užasno” deloval…po izgledu sodeč bi me bilo lažje preskočiti, kot pa obiti…:-)))
Torej, všeč mi je športno elegantni stil, tega tudi vsakodnevno nosim…na nevemkako strogo eleganco tudi ne prisegam, pač nekakšna mešanica, da se lepo počutim….prvo počutje, nato vse ostalo.
Lepo mi delujejo telirani gornji deli, saj moram ravno zaradi moje majhnosti poudariti pas, široki gornji deli POPOLNOMA odpadejo, saj bi potem imela izgled – ŽOGICE…:-)))
In pa hlače na zvonček so zakon zame.

Elegant street look JAAaaa:)) To je beseda! Zate eno crno, zame eno blond :)))

Sicer nisem tip, ampak svoje mnenje bom vseeno napisala.:-)) Meni je na puncah full všeč eleganten stil, ampak sama pa imam raje bolj športno-elegantno varianto, ker se v njej bolj udobno in boljše počutim. Je pa tudi odvisno od priložnosti-včasih mam hlače na črto, plašček, škornje s petko, itd., včasih pa tudi oprijete kavbojke, kakšna oprijeta majčka zraven, itd. Mi je pa butasto npr. v snegu in ledu se razbijat s škornji s petko, če pa lahko dam gor kaj bolj udobnega itd. Ali pa npr. na slavnostno večerjo it v znucanih kavbojkah.

Lp

ha, to imas pa prav. Zadnjic sme bil v mestu, veliko je se neociscenega, tudi letu, pa vidim mlade punce kako hodijo v 10 cm petak. Se vprasam, a je res vredno tvegati kaksen zlom ali zvin, da pac tudi v sneznih razmerah zgledas elegantno? Mislim da ne; torej vsekakor se je potrebno obleci situaciji primerno.

…tudi ledu…

Blondy, kaj pa bo dejal tvoj fant, ko ne boš vec takole oblečena?! Kajti če ne prej pa ko boš mamica, je nemogoče, da boš za majhnim otrokom letala oblečena kot si sedaj.

Zame je lepa ženska tista, ko se lahko zjutraj samo umije in to je to. Ne potrebuje ličil, oblek, da se naredi žensko, lepa je zato ker je in ne zaradi ličil, oblek, mode in ostalih dodatkov. Smilijo se mi ženske, ki morajo veliko časa prestati pred ogledali, omarami in nase navleči vse živo, da so sploh opazne, najlepše so tiste, za katerimi se ozremo zaradi njih same in ne zaradi dodatkov in rečemo:” Vau, ta pa je, ta pa ima in zna!”

Ko bo Blondy mamica , bo tudi njen fant ze starejsi in bo drugace gledal na vse skupaj.V neki dolgotrajni resni zvezi nacin oblacenja tako nima vec neke vloge.

Sploh pa ne vodim nobene zveze med “biti mamica” in necinom oblacenja.

Srecujem veliko mladih mamic, ki so oblecene lepo, moderno, elegantno. Kar je tudi popolnoma pravilno, ne vem zakaj bi se zanemarjale zaradi tega, ker imajo otroka.

Spider tukaj se pa podpišem pod tvoj post – dejansko sem tud sama mamica že leto in pol, in mi je čisto normalno to, da je moj stil oblačenja in nasplošno življenja ostal enak,kot predenj sem postala mamica. Edino česar velikokrat primanjkuje je časa, nikakor pa ne idej za popestritev stila ki ga sem imela in ga imam še sedaj – glavno, da se sama počutim tako najbolje.
LP Esy

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close