Forum.Over.Net

Starševski čvek

stilski nasvet - čevlji

Default avatar

henika

Kupila sem ene sandale - polni podplat, zgornji del pa je iz blaga jeans izgled.

Rada bi, da bi to blago zdaj nekako pobarvala, pa ne vem, s čim naj se ga lotim. Alkoholni flomaster? :))))

Resno mi ni do jeans čevljev, ampak j...ga, so mi najbolj od vseh modelov pasali na nogo.
Default avatar

Notranjka*

Od flomastra boš najbrž imela madeže na koži.
Default avatar

henika

Ja, saj s flomastrom sem se samo hecala.

Ampak resno sprašujem: ima kdo kakšno idejo? Zgornji del sandala je tekstil, jeans barve. Rada bi pobarvala v črno ali pa temno rjavo --- mislite, da je možno?
Default avatar

bzt

Barve za tekstil?
Default avatar

ja, seveda gre

Če je tekstil iz naravnih vlaken, potem bi z barvami za tekstil moralo it. Če so bolj plastični sandali, jih lahko kar v pralnem stroju obarvaš. Če tekstila ne boš prej še razbarvala, potem jih lahko pobarvaš na kaj temnega (črno, rjavo). Poglej tu: http://www.svetidej.si/index.aspx?sourc ... adgrupa=18 Ti pa svetujem, da kupiš obstojno barvo, da ne bodo čevlji puščali madežev.

Drugače obstajajo tudi barve za čevlje, samo mislim, da so namenjene barvanju usnja.
Default avatar

henika

ja, seveda gre je napisal/a:
Hvala za odgovor! Link je super, bom malo prečitala in upam, da tudi našla kaj uporabnega.
Default avatar

Ena1

To pa res ni stilski nasvet, stilski nasvet bi bil, če bi nas spraševala na kaj nosit take čevlje, kako jih kombinirat? To je pa nasvet kako uničit nove čevlje:))
Default avatar

henika

Ena1 je napisal/a:
Hehe, sem se čudila, da se ni že prej kdo vpiknil v naslov :)) Seveda imaš prav .......

Je pa res, da sem najprej dejansko hotela vprašat, kako naj jih skombiniram ... potem pa me prešine ideja, da bi jih bilo boljš pobarvat, ker potem ne bo težav s kombiniranje .......

Kakorkol. :) Cenim tvoj dragoceni prispevek.