Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Men je pa grdo videt ženske, ki cuzajo pivo

Men je pa grdo videt ženske, ki cuzajo pivo

Pivo je pa res ena taka moška pijača in ženske, ki cuzajo pir mi delujejo kot možače. Ne vem sploh, kako lahko ena ženska pije tako ogabno pijačo, ker pir je res zanič, pa še iz tistih krigel. Res je videt neestetsko. Zamislite se malo tiste, ki cuzate pivo, kako je to vidit s strani drugih!

Jaz pa v jok, ker ti nisem všeč. Misliš, da se čisto resno obremenjujem s tem, kaj si o meni misli mimoidoči, ko me vidi piti pivo?

Iz krigla res ne zgleda estetsko, iz 0.33 flaške pa že…

Pir da je zanič in ogaben?? Kolk je šele voda…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
nova
Uredništvo priporoča

a dva deci kozarc pa ne obstaja pa manjša flaška kot 0,5l

:)))))) Pa stran glej, ne. Kaj se obremenjuješ z nami, možačami??? Hahaha, bi bla presenečena, če bi se spoznale:)))

Saluti, vsem ki pijejo pivo!

Kaj pa ti rada cuzaš?

Ko sem ga jaz pila, mi je bilo to v največji užitek početi kar iz flaše.

Saj je vseeno iz krigla ali kozarca ali flaške = za ženske je to grdo in pika pa se razburjajte kolikor hočete. (Ko mački stopiš na rep cvili, vi pa ful cvilite). Iz krigla je pač najgrše za vidit, zato sem napisala krigl, je pa čist vseeno iz česa, je pač grdo pa še smrdite potem po piru kot pijani deci.

A je suša pri vas doma? Te dec ne jebe? Ma drugo al kako?

A je suša pri vas doma? Te dec ne jebe? Ma drugo al kako?[/quote]

Ne sodi po sebi (si ne morem predstavljat, kateri normalen dec bi prenašal pirovski zadah pri ženi)

A je suša pri vas doma? Te dec ne jebe? Ma drugo al kako?[/quote]

Ne sodi po sebi (si ne morem predstavljat, kateri normalen dec bi prenašal pirovski zadah pri ženi)[/quote]

:))) Ti ga očitno nimaš, zato ne veš kateri. Vsak, draga moja, če se pa še skup butneta pred tv na kavč in pogledata tekmo Barca – real, si pa na konju.
Počasi, sej se boš kej naučila, samo redno beri MON:))))

Meni so pa prav seksi. Pir se mi zdi pijača, ki te ne zadane, ob njej debatiraš. Večina punc, ki so fajn za debato, rada pije pivo. Pa ne gre za kakšne možače, ampak skor eterično nežna bitja.

A je suša pri vas doma? Te dec ne jebe? Ma drugo al kako?[/quote]

Ne sodi po sebi (si ne morem predstavljat, kateri normalen dec bi prenašal pirovski zadah pri ženi)[/quote]

In katera normalna ženska lahko prenaša desca, ki se je nalil s pivom???
http://www.youtube.com/watch?v=cG6ZJ_iXGjc

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

A je suša pri vas doma? Te dec ne jebe? Ma drugo al kako?[/quote]

dec je šu z normalno žensko na pir…njo pa zdej zvija ker ne pije piva in je ni povabu zravn

Glede na odgovore bi tipom očitno ostala bolj borna izbira, če bi se jim gravžale ženske, ki cuzajo pir.

Še vedno pa ne vem, kaj cuza avtorica, da je tolk bl srčkana od nas, možač.

Se strinjam z avtorico. Za ženske sploh ni alkohol, če pa že potem kakšen likerček ali kozarček vinčka. Žensko s pivom je pa res vidit grdo.

No kaj nam manjka:

V primerjavi s tabo, ki si definitivno res bolj šik:

A ti sploh veš, da imajo likerčki desetkrat več kalorij kot pivo? Eno malo pivo je dobrih sto kalorij, nula pet likerja pa dobrih 150.

Če mi gre kaj na qrčeka, so to ženskice, ki uporabljajo pomanjševalničke in pijejo kozarček likerčka in kozarček vinčka poleg juhice, krompirčka, solatkice in tortice.

…meni eno malo temno, ti avtorica, pa pejt naprej svoj cucelj cuzat 🙂

Tale cucelj za začetek, da se navad:

Tudi jaz sem taka pivopivska možača. Zanimivo, da to moških nikoli niti malo ni odbilo. 🙂

Poleti ko je vroče vsak dan spijem kakšen pir in to z flaše ali piksne. Saj ni to nič takega pa še prsa rastejo(mam že štirkico):)))Mož je zadovoljen z rezultatom pitja piva pri meni in tudi drugi se ne zgražajo:)

Pivo dela trebušček. Ne bi verjela, če ne bi poznala osebe, ki se je nacejala s pivom. Po prenehanju ji je počasi izginjal. Pivo je ena najbolj prepovedanih reči za sladkorne bolnike, vsebuje slad, ima zelo visok glikemični indeks…., res pa je, da ga pivovarska industrija zelooo priporoča – lahko jim verjamete ali pa ne. Jaz ga ne pijem, razen v najhujši vročini, takrat mi pa paše.

Jaz spijem več piva kot moj, pa moj izgleda kot nosečnica v 9 mesecu, jaz pa kot ploh.

New Report

Close