Najdi forum

Ženske imajo manjše možgane od moških. Poleg tega imajo v povprečju za 5 točk manjši IQ od moških (kljub temu da ima največji IQ ženska 230, ki vam očitno vzvišuje povprečje)…

Kar tolaži se s tem, če se boš potem počutil kaj bolje!

Pa kaj se ti obremenjuješ s tem, če ti je itak vse jasno kako in kaj?
Nekdo ima lahko še ne vem kako nadpovprečen IQ, pa je drugače kreten. Hvala lepa za pametnega tipa, ki je v vseh drugih pogledih na nuli!!!

nova
Uredništvo priporoča

Ja mogoče vam pod večje možgane štejejo še spodnjo glavo.

sara in Ulla sta lepo napisale…
Kebab in ZOYA… tukaj se vidi vajin IQ, ne rabita nč več napisat.

A veš,zakaj so moški možgani bolj cenjeni? Ker se tako redko najdejo!

Zmeri si svojega!

jest k sem blondinka imam še znatno manjši IQ, če sploh mam možgane…;)
kdaj gremo na kebeb?

Preden se spuščamo v razlike, bi bilo dobro najprej preveriti nekaj dodatnih dejstev poleg tistih, ki si jih naštel. Ti si jih navedel le nekaj. Zato poglej še nekrat v kakšno buklo za dodatne razlage. Ker dejansko je tale post namenjen le provokaciji, kajne? Večne debate o razlikah med moškim in žensko, eden brez drugega pa ne moremo. Smo pač komplementarni. Verjetno bo potrebno to vzeti kot dejstvo in ne podpihovati neke navidezne vojne med spoloma.

Če verjames da se IQ spoh da izmerit

Zakaj pa ne bi olajšala dela njemu in nam, pa bi dejstva povedala kar ti, če si že tako na tekočem? Ne glede na to, da je ta post bedast, bi me prav zanimalo.

Ni važna velikost, ampak tehnika uporabe :))) Lahk mate možgane večje kot buča, ampak če je notri prepih…ne pomagajo :))

Si pa res zgodaj slišal dejstvo, da imajo moški v povprečju večjo maso možganov. In FYI je to posledica večje mase ostalega telesa (mišic…), saj vendar ne misliš, da imaš možgane samo za intelektualno udejstvovanje, ali pač?

Smilis se mi.

Če še ne veš je znanstveno dokazano da so ženske pametnejše od moških.
Mogoče ne vse ampak od tebe zihr!
lp

Poznamo hipoteze, v katerih inteligenca in domišljija zamenjata idejo.
(Sentence v prozi, Johann Wolfgang von Goethe)

Nadel pa si si pravi vzdevek-“mrtvo meso”, ki nazorno pokaže lastno stanje.

Luna2, gorim od radovednosti, kdo je to dokazal in kje.

Hja, saj ni potrebno iz enega ognja skočiti v drugi, da se izogneš prvemu. Dočim pa bi se mogoče strinjal z zadnjo trditvijo.

TO KAR SEM POVEDAL SO DOKAZANA DEJSTVA IN TO ŠE NE POMENI DA IMAM MANJŠI IQ ČE TO POVEM (PREPIŠEM) KAJNE??? TUDI ČE SEM MOŠKI ŠOVINIST ŠE NE POMENI DA IMAM MANJŠI IQ OZ. SEM KRETEN ALI DEBIL NEUMEN NEPOUČEN TO JE SAMO MALO KONZERVATIVNOSTI. ŽENSKE BI BILO TREBA PRETEPAT IN ZASUŽNJIT!!! 😛

Ne, to ne bi pomenilo, če bi ostal samo pri napisanih dejstvih (kar pa nisi-dodal si še idiotsko pripombo), da imaš manjši IQ, si kreten, debil in nepoučen, kakor praviš.

Ko pa praviš, da bi morali ženske zasužnjit in pretepat, pa pomeni ravno to, da imaš zelo nizek IQ, da si kreten, debil in nepoučen, če se poslužim samo tvojih besed.

HA HA ŽENSKE STE ŽIVALI PEJTE V ŽIVALSKI VRT

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close