Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zelena barva pripada…

zelena barva pripada…

zanima me kolikovas ve da je zelena muslimanska barva? moji punci namrec ni jasn da je to za muslimane znacilna barva… in zdej bi ji rad dokazu da je to splosno znano.. in ne nimam nic proti muslimanom

še en čist “spešl” odtenk je…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

ja… muslim green 🙂

Ja to je njihova zaščitniška barva pa mesec pa zvezda. Jaz prav zato nočem imet nič zelenega, da ne bi kdo misli, da imam kaj s to vero.

tudi jaz se nekako drzim tega.,..

Zelena barva je v indoevropski tradiciji simbol vegetacije, rasti, plodnosti. Puščavskim narodom – kot so arabski – pa je pomenila tud preživetje (zelene oaze z izviri vode) in ni čudno, da je to njihova najljubša barva. Tud raj so si predstavljali kot veliko zeleno oazo.
V krščanski simboliki pa je zelena simbol svetega duha in velja za eno od liturgičnih barv.

Kakšna bedarija. Se pravi, da če jaz oblečem kaj vijoličnega, me bodo imeli za Mariborčanko, in če tega nočem, naj se vijolični izognem v širokem loku? Pa oranžna je barva Nizozemske (in Zaresa :)), torej tudi to odpade. Rdeča je barva komunistov, črna vemo, čigava – obe odpadeta. Rumena in modra sta barvi SDS …
Če nočem, da me s čimer koli povezujejo, kaj sploh lahko oblečem?

Obleči zeleno in te bodo imeli za irsko travo.

Dol mi maha, čigava je zelena barva. Meni je všeč, pa baje mi še paše, jo nosim.

Ej, pa keri blondinki sploh paše zelena?

Ej, pa keri blondinki sploh paše zelena?[/quote]

meni in to skoraj vsi odtenki

Kakšna bedarija. Se pravi, da če jaz oblečem kaj vijoličnega, me bodo imeli za Mariborčanko, in če tega nočem, naj se vijolični izognem v širokem loku? Pa oranžna je barva Nizozemske (in Zaresa :)), torej tudi to odpade. Rdeča je barva komunistov, črna vemo, čigava – obe odpadeta. Rumena in modra sta barvi SDS …
Če nočem, da me s čimer koli povezujejo, kaj sploh lahko oblečem?[/quote]

Ostale barve me ne motijo, zelene pa ne maram zarad muslijev. Pa ostale barve nobemu ne padejo tok v oči, noben ne pomisli, če imaš vijolčno, da si vijola, sploh pa ne po svetu, kjerkoli pa svetu pa vska ve, da je zelena barva muslijev.

Ej, pa keri blondinki sploh paše zelena?[/quote]

Na žalost se tudi taki zajedalci kot si ti – blonT – sprehajajo po svetu!

Ej, pa keri blondinki sploh paše zelena?[/quote]

Swanka a te imajo na štajerskem forumu tud polhn kufr?

ja sem imela sodelavko muslimanko, ki je dala jasno vedet, da je to njihova barva-v življenju je nisem videla obleči druge bluze, srajčke, mikice kot zelene. se tega strogo drži.

Zelena je barva srčne čakre

Sem iskal barve za spletno trgovino, hm pa sem vas našel. Zanimiva menja… Ko gre za osebno stvar je prava figa kakšna barva. Kadar pa pomislim, da bo barva vplivala na moj dobiček me pa kar malo skrbi, hehe. Ciljam na otroško logiko – otroci so brez predsodkov in velikokrat vidim, da imajo prav ti zelo radi zeleno barvo. 🙂

New Report

Close