Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dm tek – v čem je čar

dm tek – v čem je čar

V čem je čar tega teka?

Zakaj sploh sprašuješ v čem je čar? Kaj te pa zanima?

Jaz ga ne maram, ker je neznosna gneča in baje organizacija ni bog ve kaj….

Čemu sprašujem? Ker se bi ga mogoče udeležila… pa me malo zanima iz prve roke kako in kaj…

In zakaj odgovarjaš, če baje sploh še nisi bila na dm teku, ker ‘baje organizacija ni bog ve kaj’….

Jaz sem bila in ne vidim nobenega čara.

lani vem da jih je šlo cel kup laufat tja zaradi darila

Baje da jih gre cel kup samo zato, da bodo na koncu dobile tisto vrečko z darili, predvsem so to zasvojenke s kozmetiko. Spremljam planet lepote (forum), kjer obstaja tema o tem teku in objavljajo fotke, kaj dobiš če tečeš. Je pa seveda prijavnina, a darila baje več kot zaležejo.

Eh, kakšnega darila? Saj plačaš štartnino, ki niti ni tako majhna… Ponavadi na teh tekih niti ni nič pametnega… najcenejše majice, nogavice, kapice… Eh, tega imam doma z raznih maratonov že eno tono… 🙂

Če se kaj koristnega da prispevati k skupnemu dobremu, to bi me zanimalo… kot je Europa Donna in podobno… Pa malo druženja in občutka, ko živi s tem celo mesto… kot danes npr na teku trojk… Prav fajn je bilo! Ko odpade ego in šteje le povezovanje, prilagajanje najšibkejšemu v trojki… To je zanimivo… in koristno za vse nas, ne pa nek boj z uro in rezultati…

Ah, reklamne kremce in podobna navlaka… 🙂 Ne potrebujem tega. Imam dovolj, da si lahko privoščim kremo, ki odgovarja moji koži.. in da si kupim majico, ki mi odgovarja..

Kot so ti že povedali predhodniki in kot vem tudi sama iz prijateljičinih pripovedovanj, si tega teka nisem zbrala med tistimi, ki bi me pritegnil.

Še vedno ne razumem, se hočeš duvat, da si danes tekla 29km al kar tko pišeš, kje v tri? Ker infotov na temo DM teka je na internetu malo morje, in najbrž ne rabiš vzpodbude neznancev z interneta?

Nimam potrebe po duvanju, sicer pa nisem tekla 29km ampak ‘samo’ 12,5km.
In ne, ne rabim vzpodbude, ker imam samozavesti dovolj. Še vedno pa ne vem, v čem je čar tega teka… Čar ljubljanskega Maratona je, da s tem živi vsa Ljubljana, Kraškega, da se teče tam in tam… Vsak maraton ima pač svoje značilnosti in je po nečem specifičen. A ti je jasno zdaj, butara neumna, zakaj sprašujem? In sprašujem, ker me informacije na dm strani niso zadovoljile. In kaj ti gre v nos, če sprašujem, ti zakompleksana nezadovoljena butara… 😀
Zdej bomo pa vsi tih, da se bo svet okrog tebe vrtel… ja, pa jade..

Nimam potrebe po duvanju, sicer pa nisem tekla 29km ampak ‘samo’ 12,5km.
In ne, ne rabim vzpodbude, ker imam samozavesti dovolj. Še vedno pa ne vem, v čem je čar tega teka… Čar ljubljanskega Maratona je, da s tem živi vsa Ljubljana, Kraškega, da se teče tam in tam… Vsak maraton ima pač svoje značilnosti in je po nečem specifičen. A ti je jasno zdaj, butara neumna, zakaj sprašujem? In sprašujem, ker me informacije na dm strani niso zadovoljile. In kaj ti gre v nos, če sprašujem, ti zakompleksana nezadovoljena butara… 😀
Zdej bomo pa vsi tih, da se bo svet okrog tebe vrtel… ja, pa jade..[/quote]

Če ne bi tako tečno odgovorila na en sicer izzivalen zapis, bi ti jaz povedala, da je “čar” DM teka pač v tem, da se DM reklamira in se govori o DM teku in s tem o DM-u. To je pač glavni namen tega teka… (poleg daril ;))
Sicer je pa DM tek popolnoma skopiral mislimda ravno od Donne, ki ima morda zaradi tega manj udeležencev (pač ni daril 😉 bi pa zanj rekla, da je družbeno odgovoren, ker razširja informacije o določeni težavi v družbi in ne samo, kje se da kupovati kozmetiko.
Ne pusti se drugič sprovocirat!

http://www.planet-lepote.com/forum/viewtopic.php?p=1018553#1018553

Tle gori sem objavila link do daril, ki jih dobiš, če greš tečt – iz prejšnjih let….

Ni tolk malo, a sama po pravici raje kupim kar želim in hodim v fitnes, ker se tam dosti bolje dobim 🙂

darja22 hvala za odgovor!

link do daril hvala tudi tebi za link, ampak vsega tega reklamnega materiala ne potrebujem. Si kupim kar mi ustreza in je.

Glej, če ne razumeš teh čari, je brez veze, da ti jo navajajo/mo? Enim je pač čar tega teka v tem, da dobijo darila, da se malo družijo, odtečejo en krog. Gre za maso žensk, v kateri ni veliko nekih zelo navdušenih maratonskih tekačev, ampak prevladujejo rekreativke, zato je ta tek bolj ležeren, bolj vsakdanji na nek način…. in v tem je čar tega teka, za razliko od LM; ali KM…štekaš?

Zato še nisem neumna, neazadovoljena in zakomplesana butara! In si ne dovolim, da me neka anonimna ženska, ki me ne pozna, tako nizkotno ožigosa, ja!?

Haha, pa kolk imaš ti iq-ja? Če ne razumem čari, pol je brez veze, da mi jo navajate? Kaj???
Prav zabavaš me s svojo puhloglavostjo, res. In valda, da si vse to, kar navajam, ker če bi bila normalna, bi mi normalno odgovorila, kot sem jaz normalno vpršala.
Vprašala sem v čem je čar tega teka, tvoja reakcija pa je bila

Iz tega veje zajedljivost in to, kar sem ti navedla. Uči se strpnosti do ljudi in spoštuj vprašanja drugih… in jaz štekam marsikaj, sam tebi se marsikje zatika…

Če imaš veselje v tem, da nadaljuješ z žaljenjem, pa izvoli, tipkovnica vse prenese….

Joj, blešči se mi od svetniškega sija… 😀

Ne vem kdo koga žali v tej zgodbi, ampak imam poln kufer tega, da nekaj tle gor vprašam, normalno in spoštljivo, pa nenehno dobim same grde nazaj… Lej, ljubica, jaz se tudi ne pustim, da je ena anonimka – neupravičeno – nesramna do mene in, da me napada zato, ker nekaj normalno vprašam.

Kdo je bil pa prvi zajedljiv in nesramen? Ti. In ker se ti ne pustim zdaj jokcaš in si boga, boga. Nihče te ne žali, ampak nauči se kulturnega komuniciranja, ti in še tričetrt folka, ki piše sem gor.
Malo si preberi svoje komentarje, ki si jih pisala na moje vprašanje, pa se zgrozi sama nad sabo. Tudi tvoja tipkovnica je prenesla in zabeležila marsikaj… :-))) in takim nekulurnim ljudem, kot si ti je treba na njihovem nivoju usta zapret kot sem jih jaz teb…

Glih slučajno se mi da, sicer se ne ukvarjam s temi stvarmi, ker če te mama ni naučila kulture, te jo bom jaz še težje… Houk.

Kot je že rekla ena predhodnica,čar dm teka je v druženju, ne v teku.
Na ta tek greš, če si fensi tekačica, ki teče 1x na 14 dni cca2 km, da se pokažeš v najnovejši tekaški opremi, sexy oblačilcih, s popolnim make upom, po možnosti imaš firmato sončna očala ( pazi, ne športna, da ne udariš mimo!),itd.
Na KM,LM in podobne teka dm tekačice ne hodijo.
Torej, razlika je očitna,odločitev pa stvar posameznice.

Joj, blešči se mi od svetniškega sija… 😀

Ne vem kdo koga žali v tej zgodbi, ampak imam poln kufer tega, da nekaj tle gor vprašam, normalno in spoštljivo, pa nenehno dobim same grde nazaj… Lej, ljubica, jaz se tudi ne pustim, da je ena anonimka – neupravičeno – nesramna do mene in, da me napada zato, ker nekaj normalno vprašam.

Kdo je bil pa prvi zajedljiv in nesramen? Ti. In ker se ti ne pustim zdaj jokcaš in si boga, boga. Nihče te ne žali, ampak nauči se kulturnega komuniciranja, ti in še tričetrt folka, ki piše sem gor.
Malo si preberi svoje komentarje, ki si jih pisala na moje vprašanje, pa se zgrozi sama nad sabo. Tudi tvoja tipkovnica je prenesla in zabeležila marsikaj… :-))) in takim nekulurnim ljudem, kot si ti je treba na njihovem nivoju usta zapret kot sem jih jaz teb…

Glih slučajno se mi da, sicer se ne ukvarjam s temi stvarmi, ker če te mama ni naučila kulture, te jo bom jaz še težje… Houk.[/quote]

Tvoja tipkovnica je že (pre)utrujena od žaljivk, se ti ne zdi?
Ne zmoreš in ne preneseš določenih ugotovitev?

Ok, lepo bodi.

Zakaj že?

Aja, zato k so tok jake ugotovitve… :-))))))

Hvala ti. Mal več kot 2 km na 2 tedna pa res pretečem… :-)))
Pa tud najnovejše tekaške opreme nimam 😀
Hehe… No, ok, zdaj sem dobila malo boljšo sliko v čem je stvar. Ergo, ne grem.

New Report

Close