Najdi forum

NO zdej pa povejte.

No folk k sprašuje če je to velik penis al pa majhen. Pa 80% folka piše da sploh ni važn kok maš velzga ampak fora je v tehniki.

Zdej pa povejte kakšna je ta tehnika?! Če žensko sam porivaš pomoje da glih ni nvm kva ane. Pa kok hitr to?

Pa še to kako punco nardit al pa prpravt do tega da bi sexala? Recimo. Maš punco k hodš z njo že neki časa pa bi ful rd mel spolne odnose z njo. Ampak ona se tega boji.

kar se tehnike tiče – opazuj žensko. Na internetu imaš toliko nasvetov glede seksa, ampak za moje pojme, brezveze. Vsaki paše kaj drugega, zato lahko samo z opazovanjem oz. pogovorom ugotoviš, kaj kateri paše. Bolj sta partnerja odprta, boljši je seks.

Ko sva se pred 26 leti s partnerko spoznala so bili najini odnosi držanje za roko malo poljuba, prijem pod bluzo in hiter sex. ko se je odločila da začne živeti z mano so bile glavna prioriteta dolge igre, rokatu, roka tam, poljubi zakšni in drugačni, sprehodi jezika po telesu, veliko žgečkanja in šele nato odnos ki pa je še vedno bil kaj kratek, vsaj prva runda potem je trajal malo dlje. Ščasoma sva ugotovila kaj nama je všeč in kaj ne, a še vedno sva delala tudi eksperimente, sex v naravi, sex v avtu, na sosedovem seniku.
Vsaka takšna igra nama je prinesla nekaj novega in zanimivega, včasih sem kupil tudi kakšno igračko ali kos perila ki sem ga želel videti na partnerki, slednje še vedno počnem le da se je najin odnos v spolnosti z leti malce ohladil.
Torej na kratko.
Ko si mlad si divji in vse je kratko, želiš si da bi tvoj penis bil dolg 30 cm in debel vsaj 7 cm. Pozabiš pa da je le malo mladostnic ki bi ga lahko brez bolečine sprejele vase.
Ko dorasteš spoznaš da je resnično kar šteje pri večini žensk predigra in sam odnos (sex) samo pika na I.
Ne dolžina ni važna, če ne verjamež probaj samo z glavico prodreti v njeno mednožje in drseti po njej, spoznal boš da bo ravnotako zadovoljna kakor takrat ko ji ga boš porinil do konca, če pa se bojiš da je prekratek pa lahko probaš z japonskimi kroglicami. Vstavi jih v njeno nožnico nato pa imej odnos. Občutek za biti enkraten. Seveda zopet stvar okusa.

nova
Uredništvo priporoča

dej ne seri.valda je vazna douzina.ce mi bo sam tri centi not porivu mi se ceu tedn nau prslo.

Če te samo poriva potem je s tamo samo zato da se izprazni, z eno besedo da FUKA in mu je vseeno zate, ja potem je zate važna dolžina in debeljina saj potem vsaj malo lahko uživaš, če nisi preveč suha pred tem med nogami in potem on zato ker je imel debelega in dolgega ves oguljen jauka tri dni in preklinja in najverjetneje tudi ti, razen če nista vsaj malo mezohista. (jaz sem bol za nežnost)
Za vse ostale ki pa si znamo vzeti čas pa znamo žensko spraviti do roba in pa čes tudi brez tiča.
Ko vtaknemo tiča v pizdo ali lepše penis v Vagino je za nas to samo pika na i in takrat ni pomembna dolžina.
Pa ne mislit da to pišem ker bi moj bil kratek, takole čez rokob sem malce nad povprečjem ki ga omenjate (18 v dolžino in 16 pod glavico v obsegu), ampak zato ker vem kaj paše naprimer moji partnerki in ji goli sex ne poneni skoraj nič, rada pa ima igre med rjuhami, jeziček na prsih in tudi na svoji pizdi, igro z prsti, žgečkanje z lasmi in brki in tudi jaz imam rad takšno igro. Spraznim se lahko tudi sam, saj na roko pa ga že znam še vrečt.
Torej draga ali dragi KAČA FRFOTAČA menim da pri večini šteje več fod fuk, predigra.
Eni to vseskupaj imenujejo Sex, drugim pa je Sex samo porivanje in sprejemanje porivačev.

zelo OBOZUJEM tako imenovani FUK.ne mors pa kr rect da me zdej moj sam nabija in mu je useen zame.on ma rajs nezn sex…ljubljenje. in v obeh primerih mi je douzina pomembna.rada ga mam globok u seb.da ne govorim o fafanju.rada mam ko se “davim” (globoko grlo) kar pri majhnih ne uspe. zlo usec mi je k cutm u pizdi da je prsu do konca (maternicni vrat).ni bolsga obcutka.spet tisti z mejhnim do tega ne more.
in dragi moj,neuk(ja, dobr nik), taki orgazmi kt so z velkim pa debelim se nemorjo primerjat s pouprecnim kurcom.

Mela sem deca z kar konkretnim orodjem 20+++, ampak kaj pomaga orodje, če ga “ne zna” uporabiti, kaj šele, da bi znal pripraviti material za obdelavo.

Tudi s tem, ki sem zdaj ni skromen, so pa bili vmes tudi svedrčki, ki so dobro znali uporabljati, kar jim je narava namenila.

In prav ima tista, ki pravi, da je dolžina pomembna, tudi meni je, ni pa to najpomembnejše.

valda ni najpomembnejsa douzina.je pa zlo velk faktor.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close