Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je princ William manjši?

Je princ William manjši?

Lep majski pozdrav!

Spet se je začel delovni teden, pa sem opazil tole:

Nedvomno so bili pritiski na Kate Middleton veliki, ko je vstopila v Westminstrsko opatijo, so številni poleg njene lepote opazili tudi to, da je izgubila kar nekaj kilogramov. Izbranka princa Williama je na dan poroke po poročanju tujih medijev tehtala le 55 kilogramov, kar je za 178 centimetrov visoko princeso izjemno malo. Ni pa Kate edina nevesta, ki si je želela za svoj poročni dan biti vitka.

A kdo ve, koliko cm ima William? Glede na mojih 198 cm bi bila kar “ulit” par.

Zanimiva je tudi Pippa. Me prav zanima, če bo to drugo leto najpogosteje ime za novorojenke na Slovenskem. Tako, kot je bil včasih Sandokan, pa Omar (po Shariffu), Vanessa, Kevin,…

na slikah zgleda večji

Je pač princesa in princese so bile od zmeraj vitke. Tako pač je. Meni je bila ultra luštna na poroki in sploh ni zgledalo, da ima kakšen kg premalo. Se mi pa še zdaleč ne zdi velika 178 cm, prej bi rekla 170 cm.

Ne vem pa koliko cm ima William.

nova
Uredništvo priporoča

za enega klenega dedca, tako, kot se predstavljaš, čisto preveč bereš trače.

William ima cca 191 cm….

Hja, približno tako razmerje sem imela tudi jaz na poroki, pa me pridi zdaj pogledat, če si upaš.:-)

nedvomno misliš tako vitke, kot sta bili Fergie, Eugenie, victoria in podobne njihovega ranga :)))))

ahahahahaha

Fergie je imela ob poroki postavo rasne kobile, obline na vseh pravih mestih, ornk zredila se je pa po dveh porodih (kot še marsikatera MONa), in se tudi že vse življenje j*be s težo. Tako kot njena bulimična pokojna svakinja Diana. Vsak po svoje in na različne načine.

nedvomno misliš tako vitke, kot sta bili Fergie, Eugenie, victoria in podobne njihovega ranga :)))))

ahahahahaha[/quote]

Pravljične princese. Bo ok?

nedvomno misliš tako vitke, kot sta bili Fergie, Eugenie, victoria in podobne njihovega ranga :)))))

ahahahahaha[/quote]

Pravljične princese. Bo ok?[/quote]

ojej ojej, a živimo v pravljicah?
sicer pa ne, tud pravljične princese niso vedno vitke hahaha
vsaj Fiona ni bila

ampak, če smo že pri teži, meni se zdi kate za kake tri kile presuha… sicer pa vsak po svoje. če bi ona gledala mene, bi se ji najbrž zdela predebela haha

lol

Kejt in Wily sta lepa, simpatična, izobažena, preprosta, pametna, bogata, umirjena, vljudna, prijazna, zaljubljena……….

SANJSKA.

Jaz bi lahko ves čas gledala njune fotke, filmčke, poroko………..in sanjarila!

SREČNA STA IN BOSTA!

William: 1.91 cm.

Miška, pust tablete, pust net, pejt v lajf, ziher se ti bo zgodil kej bolj zanimivga kot je royal watch…
Je hudo, če človek psihoanalizira drugega na podlagi fotografij – preprosta (my ass), umirjena (yeah right), vljudna (khm, khm), prijazna (itak), – sta pa zihr bogata (wonder why), en od njiju je tudi lep, noben ni posebno izobražen, upam pa, da sta oba zaljubljena…

Zakaj moraš bit tako prokleto realna? Sumničava? Pesimistična?

Zakaj ne moreš mal uživat v pravljici, tudi če se ne dogaja tebi?

ZAKAJ??

Pa že rajši gledam njiju kot pa Osamo, pa ZDA, pa musliče……..pa……………našo elito!!!

Zakaj moraš bit tako prokleto realna? Sumničava? Pesimistična?

Zakaj ne moreš mal uživat v pravljici, tudi če se ne dogaja tebi?

ZAKAJ??

Pa že rajši gledam njiju kot pa Osamo, pa ZDA, pa musliče……..pa……………našo elito!!![/quote]

Akterjema privoščim uživanje, menim pa da je njuna zveza zgolj njuna stvar (čeprav sta v bistvu v izložbi in ne ravno v pravljici) in ne tripam na cirkus, častniške uniforme in čipke.

Takole o xy princih in princeskah sanjarijo majhne punčke, se mi zdi.

Nisem pesimistična, nisem pa tudi blont, veš. Wannabe Duchess je podpisala pogodbo s hudičem…

G. Middleton je pred 30 leti dobro planiral življenje. Poročil se je z lepo žensko, kar stevardese ponavadi tudi so, da je lahko imel lepe otroke, ki imajo tako že po naravi lepo prihodnost, da inteligence sploh ne omenim.

Zato – lepe ženske, na plan!

Radoveden

Od politikov cenim le Janšo in Jelinčiča, ker sta “upecala” lepi punci. Ko sem videl ženo od “špešl loleka”, mu nisem dal niti glasa, pa lahko obljublja kar če. Če si lepe ženske ne znaš najti, kaj boš potem nakladal !

Pippa je le vzdevek, ime ji je Phillippa Charlotte Middleton, sestra in prijatelji ji rečejo še krajše Pip

In ja, Kate je zelo visoka mislim, tam nekje 175-180 in tehta kakih (blagor njej) malo čez 50kg.

Meni sta bila in sta, kljub tej trenutni internetnopapparazzasti gonji – izredno cool, simpatična, lepa, izobražena, vsestranska, skratka, v primerjavi s ‘lepoto’ charlesa in camille, so dejansko prava osvežitev.

In še glede na vso politično-morilsk-krizno-tsunamijsko bedno situacijo po svetu, je njihova poroka bila pravi balzam……….

William je višji kot harči

New Report

Close