Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povzročitelj se je obesil

Povzročitelj se je obesil

Voznik Bolcar, povzročitelj prometne nesreče pri Ptuju, v kateri so umrli trije mladi (sestri in brat)
se je obesil v bolnišnici v Ormožu.

Si prepričan-a v to, kar si napisal. Ker to pa le ni kar tako napisati, če ni preverjeno.
Javi, prosim.

Človek se mi je smilil, čeprav je naredil nepopravljivo napako, ko je šel prehitevat.
To, da je vzel tri mlada življenja je bilo očitno zanj preveč boleče.
Vsem želim, da počivajo v miru.

Res. Z rjuhami.

Bolcarjevi sorodniki so se po nesreči večkrat oglasili pri sorodnikih žrtev, ki pa opravičila niso mogli sprejeti.
Breme je bilo prehudo!

torej so krivi zdravniki, ker niso pazili na njega!

Po mojem pa so zdravniki in osebje vedeli, da s tem ne bo mogel živeti in so kar pričakovali kaj takega..
kako pa ti “da” 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} veš tako hitro informacijo, da se je obesil. Jaz še vedno malo dvomim.

Če se ne bi zdaj, bi se pa teden dni pozneje, ko ne bi bil več v oskrbi. Človek se je odločil, da s takšnim bremenom ne more živeti (kar je logično in razumljivo) in če se je odločil, mu tega nihče ne bil mogel preprečiti. Mogoče bi zamaknili lahko malo, preprečili pa ne.

ljubi bog, ljudje, dajte se malo skulirat. če se je ON odločil končati svoje življenje, je bila to njegova odločitev. v prvi meri je za svoje življenje odgovoren vsak sam! Ogromno je prometnih nesreč, ni izzid vedno takšen. Večina ljudi se s tem nauči živeti. Nekateri tega pač ne zmorejo.

Še malo pa bo zdravnik kriv za to, da ste vi krivo prdnili.

Kar verjamem. Se bi še marsikdo drug na njegovem mestu. Žal.

Vsi samo blebetate o neki stvari…. Kje je to objavljeno, ali je to kar vaša blodnja?

Pa ne naslajajte se nad nesrečo drugih!!!

Glede na to, da ni nikjer objavljeno nič v zvezi s tem, gre za debelo laž. Avtor/ica, od kje informacije?

zanima, kje je to objavljeno oziroma kakšen vir obstaja, da je vse to res. Ker razširiti novice brez dokazov je zelo resna zadeva. Tazo upam, da se avtor javi in nam pojasni od kje mu ta informacija.

Mene samo zanima, kako lahko osebi, ki se zdravi zaradi psihičnih težav, sploh dovolijo vozit avto? On sigurno ni kar tako v bolnišnici v Ormožu. Če bi se poškodoval, bi bil kvečjemu v splošni bolnišnici na Ptuju ali v UKC MB oz. UKC LJ. Zakaj takšni osebi (začasno) ne vzamejo izpita za avto, ko vidijo, da ima psihične motnje?

Porkamadona, zdaj pa dost natolcevanja!!!

saj bo konec natolcevanja, ko nam bo avtor posta sporočil od kje mu vir za to novico? ker takšna novica se hitro razširi in lahko pride do žalujoče družine, potem pa si ne znam predstavljati kaj bo, če bi se zvedelo, da je vse skupaj bila le laž…

Informacija o samomoru kroži po drugih forumih.
Najprej nepreverjene, zdaj že potrjene.

Da pa pristojni obvestijo novinarje in da se to uradno objavi, pa traja par ur.

Mene samo zanima, kako lahko osebi, ki se zdravi zaradi psihičnih težav, sploh dovolijo vozit avto? On sigurno ni kar tako v bolnišnici v Ormožu. Če bi se poškodoval, bi bil kvečjemu v splošni bolnišnici na Ptuju ali v UKC MB oz. UKC LJ. Zakaj takšni osebi (začasno) ne vzamejo izpita za avto, ko vidijo, da ima psihične motnje?[/quote]
Še tega nisi vedela ,da se lahko človeku po vsem tem kar se je zgodilo malo zmiksa.

Mene samo zanima, kako lahko osebi, ki se zdravi zaradi psihičnih težav, sploh dovolijo vozit avto? On sigurno ni kar tako v bolnišnici v Ormožu. Če bi se poškodoval, bi bil kvečjemu v splošni bolnišnici na Ptuju ali v UKC MB oz. UKC LJ. Zakaj takšni osebi (začasno) ne vzamejo izpita za avto, ko vidijo, da ima psihične motnje?[/quote]

Le kako ti ni jasno? Zato, ker bi najbrž vsak, ki je povzročil prometno nesrečo s takšnim izzidom končal v psihiatrični bolnici, ne glede na to ali je bil kdaj duševno bolan ali ne. Razen, če je brez vesti in se ga to ne bi psihično dotaknilo.

na katerem forumu je še objavljeno, da se je povzročitelj nesreče Bolcar obesil?

Prav vsakemu izmed nas se lahko zgodi da smo žrtev ali povzročitelj nezgode. Lahko se nam to zgodi že danes, ne da bi mi to želeli. Potreben je samo trenutek, pa je lahko že vse obrnjeno na glavo….
Zato, ne obsojajte!!! Hudo je za vse, za ene in za druge. Samo bog ve, zakaj prihaja do takih grozljivih situacij v življenju. Kdo in zakaj je na preizkušnji?!

Japajade. Če ne prehitevaš tam kjer se ne sme se ti to ne more zgoditi. Taki povzročitelji nesreč, ki tako hudo prekršijo prometna pravila pravzaprav namenoma morijo in kot morilci morajo biti obravnavani. Enako velja tudi za vse ostale…alkohol, droga, hitrost, da ne govorimo o vožnji čez rdečo in v kontra smer…pa še bi jih lahko našteli. To so stvari, ki se normalnemu ne morejo zgoditi.

Ti nikoli nisi vozila prehitro, morilka?

Bog nima tle čisto nič zraven.
Če bi bog res bil (pa menda naj bi bil dober, pravičen in take zadeve), bi v prometnih nesrečah (npr.) štrafal tiste, ki nepravilno vozijo. Pa jih velikokrat (prevečkrat) skupijo nedolžne žrtve, krivci odnesejo pa celo kožo …

Ti nikoli nisi vozila prehitro, morilka?[/quote]

Imam toliko možganov, da sem sposobna voziti po omejitvah. Nekateri tega nimate.

Ti nikoli nisi vozila prehitro, morilka?[/quote]
pa saj ni bil vzrok vožnje prehitra vožnja, temveč objestno prehitevanje v nepreglednem ovinku!

New Report

Close