Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek dres za ritmično gimnastiko

dres za ritmično gimnastiko

Pozdravljeni.
Mi lahko prosim kdo svetuje, kje lahko kupim (LJ in okolica) dres za ritmično gimnatiko?
Hvala.

Mislim da jih prodajajo v TIN DESIGN v Jaršah. ( bivši Induplati ) Imajo tud spletno stran.

V H&M-u imajo kar luštne drese. in cena je kar smešno nizka. Jaz sem dala 6-7€.

Navaden ali za tekmovanja? Drese za nastope šiva Romi, Romana Hren v Šiški. Odtipkaj v iskalnik, boš dobila kar nekaj zadetkov, vmes je tudi naslov. Telefonska je 041 605 253.

Pozdravljena!

Jaz sem tudi bila v tej trgovini pa jih nisem našla. Kje jih imajo, lahko prosim poveš?

Najlepša hvala !

lp Maja - moderatorka na forumu za žrtve spolnih zlorab ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~ Naj ti bo dan s soncem obsijan, z lepimi mislimi obdan in pozitivno naravnan ~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~¤¤~~

Mi osebno in hčerin klub j eza tekmovanje nabavljal v spletni trgovini Za ples: dresi so kvalitetni, po pranju ohranijo razteznost, barvo in obliko, so cenovno zelo sprejemljivi in narejeni v Veliki Britaniji, ne na Kitajskem, kot večina tovrstnih dresev.

TIN v Jaršah pri Domžalah ima sicer na zalogi našite samo osnovne drese, za kaj po meri pa je potrebno kar počakat in glede na to, da je april in maj čas raznoraznih tekmovanj, se sedaj kar precej čaka. Tudi cenovno so dražji, pa material ni tako kvaliteten, kot tisti dresi pri zgoraj navedeni spletni trgovini

New Report

Close