Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek predraga vstopnica za živalski vrt

predraga vstopnica za živalski vrt

V nedeljo smo bili v živalske vrtu v Ljubljani in se mi zdi ful predraga vstopnica za odrasle 7 evrov za predšolske otroke 4 evrov tako da smo skupaj plačali 18 evrov zato kar vidiš in imajo se mi zdi ful preveč kaj menite.

pa že raje grem v gozdove po gobe in vidim medveda v naravnem okolju, zastonj.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Cena ni majhna, visoka pa tudi ne. Ce pa jo primerjas s podobnimi v tujini, je pa nizka, še vedno.

nova
Uredništvo priporoča

Če primerjaš s karto v Koloseju za ogled ene risanke + kokice…
Zoo res ni ne vem kaj, imajo pa super igrišče, v naravi si, pa še kaj novega vidiš.

si se vprašala koliko €vrčkov gre, da nahranijo vse te živali, ki jih ni malo.

eni bi pa res radi sve zastojn

Mi smo hodli v Zagreb. Je bilo zelo lepo in ugodneje.

Odvisno od kod si. meni z Gorenjske sigurno ni ceneje se peljat v Zagreb.
Sicer pa 7 EUR ni neka bajna cena. Veliko več evrov nam gre skozi prste za totalne neumnosti in umetno ustvarjene potrebe, ki na koncu ne koristijo nikomur razen proizvajalcem.

Živali morajo futrat in plačat morajo oskrbnike. No ja tud direktorca ima ful veliko plačo :-).

Jah meni se ne zdi poceni, letna karta je kar ok, npr. mi smo dali v arboretumu za 2+2+pes cca 20 eur…mah ne vem zakaj tako navijajo te cene, saj potem notri pustiš še kar nekaj eurčkov in z najemninami in pavšali prostorov tudi služijo.

Zoo pač ni za vsakogar..če nimaš pač nimaš, očitno raje za druge stvari zapravljaš.

Če živalski vrt obiskuješ večkrat se splača kupiti letno karto. Letos še ne vem cene, je pa vrednost 4 -5 dnevnih kart.

V linjanu je vstopnica za ZOO okrog 20 evrov in mi je bil osebno Ljubljanski mnogo bolj všeč.

Ves kaj, v Lignanu je pa res veliko lepsi in bolj urejen zivalski vrt!

v lignanu je karta 12 evrov. vsaj bla je pred kakšnim letom.

Tudi mi smo bili v soboto v ZOO Lj in sem razočarana. Nimaš kaj videti.[

[/

Tudi mi smo bili v soboto v zivalskem vrtu ampak sva z malim prav uzivala. Bila sva dovolj zgodaj da sva videla hranjenje morskih levov, sla sva po daljsi poti mimo kozorogov, obcudovala sva veliko uharico in ugotavljala kako obrne glavo, zvedela vse o zirafah in levih, ker so prijazne studentke odgovarjale na vprasanja, videla nojevo gnezdo, in lutkovno predstavo, ki je bila zelo dobra. Ce primerjam ceno s ceno vstopnice za kino, lutkovno predstavo, arboretum, razstavo zivali v botanicnem vrtu ali vstopnico za atlantis je kar primerljivo.

V Stuttgartu v Wilhelmi je vstopnica za odralse 12 EUR, za otroke od 6 let pa 6 eurov. Pa imaš cel dan kaj delat tam in je blazno lep in velik živalski vrt, tako da se mi Ljubljana zdi draga.
Pa vse bi se mi zdelo še ok, če ni računali vstopnine že od 2 let naprej. Ta je pa huda…

ja, če se ti zdi predrago pa ne pejt, a ne

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

men se pa zdi Zagreb grd

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

moraš tudi znati gledati

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

men se pa zdi v Stutgartu slabši zato ker ne zna noben Slovensko

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Bila sem že v kar nekaj živalskih vrtovih po Evropi in glede na druge je naš kar poceni je pa tudi manjši od večine. (drugače pa se splača pogledat zoo v Pragi, Dunaju…)

ZOO v lj je praktično otroško igrišče, kej več pa ne, so drugje lepši, tud če so karte dražje, ponekod pa cenejše.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

7€ pa ja ni nič takega

ZA TEBE očitno res ne, ko ne vidiš dlje od svojega nosu!! So pa tudi takšni, med
nami, ki si zares ne morejo privoščiti niti enega poštenega obroka hrane na dan!

New Report

Close