Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Družinska medicina Neznosna bolečina v zapestju

Neznosna bolečina v zapestju

Zapestje me neznosno boli, bolečina se je začela ko smo kako uro se šli mornarčka, bolečina se pojavi ko obremenim zapestje, niti ne boli toliko med obremenitvijo ampak potem ko spustim, bolečina je podobna kot pri zlomu vendar nekoliko blažja (imel sem zlomljeno levo zapestje, boli pa me desno) boli še kakšnih 30sekund po tem, včasih me tudi boli v mirovanju vendar bolj blaga bolečina komaj da opazna. Če obrnem dlan navzgor in napnem mišice je občutek takšen kot če bi mi nekdo stisnil (z vso močjo) distalno radiusni sklep in ga spustil.

K zdravniku nebom hodil, zanima me pa če so kakšne vaje, razgibavanje… ki bi mi lahko pomagalo saj moram biti čez kak teden “zdrav” ker se bo kmalu začela gradnja kresa. Bolečina traja že kakšne 2 tedna in to se mi je že zgodilo samo da je bila bolečina takšna kot da bi se mi kost upognila (takšen občutek mislim) vendar je s časom izginila.

Spoštovani,
pridnost je lepa lastnost vendarle vi vašo boste morali nekaj časa nadzorovati.To pomeni zmanjšano obremenitev zapestja verjetno še dva do tri tedne.Ugibali bova skupaj , ker si ne želite obiska pri zdravniku.Torej menim , da je verjetni vzrok za vaše bolečine preobremenitev oz. nateg mehkih mogoče obsklepnih struktur.Mirovanje in mogoče bandaža v kolikor bo trajalo dlje kot smo predvideli.
Lep pozdrav,

**************************************** Mensur Salihović dr. med. spec. anesteziolog reanimatolog

star sem 19 let in imam bolečino v zapestju ..zapestja še nisem imel zlomljenga…bolečina se pojavi samo kadar obremenim zapestje in to se mi dogaje že kar nekaj časa tako da me moti pri delu …dodal sem sliko in označil kje me boli…boli me na zgorni strani ko prepognem zapestje se mi naredi na sredini bunkica in ko prepognem zapestje ali pa pritisnem na bunkico me boli…in tudi ko me zapestje ne boli in pritisnem na bunkico začutim bolečino…

Pozdravljeni,
bunkica kakor opisujete vidno spremembo v vašem zapestju je verjetno tudi vzrok za vaše bolečine.Svetujem pregled pri kirurgu ,ki bo natančneje opredelil to spremembo.
Lep pozdrav,

**************************************** Mensur Salihović dr. med. spec. anesteziolog reanimatolog

New Report

Close