Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek homeopatska zdravila-končno v Slo

homeopatska zdravila-končno v Slo

Kar dobra novica, končno ne bo treba več hoditi v sosednjo Avstrijo ali Italijo,….

Kje si to prebrala?

Kje si to prebrala?[/quote]

Blo na poročilih na pop tv 😉

Katera zdravila pa so na voljo? Rečeno je bilo, da gre za “sezonska”. Kaj poleg alergij bi lahko bilo še sezonsko?

ja, res niso rekli natančno, bo treba kar it v lekarno pa vprašat,….

zimska depresija zaradi lenega moža, spomladanska panika zaradi naenkrat opaženega špeha, poletna razrajcanost na animatorja na plaži…. take pač.

zimska depresija zaradi lenega moža, spomladanska panika zaradi naenkrat opaženega špeha, poletna razrajcanost na animatorja na plaži…. take pač.[/quote]

he he bravo,….! prave sezonske tegobe,… :-)))))

na spletni strani JAZMP http://www.jazmp.si/ je seznam vseh 17 zdravil.

Končno, bojda smo zadnja država v Evropski uniji, ki je izdala dovoljenje za prodajo zdravi. Še vedno pa zdravnikom zdravniška zbornica ne dovoljuje predpisovanje homeopatskih zdravil – takšno negativno stališče imata samo švedska in slovenija. Torej nas čaka še en blazen napor, da se pridružimo ostalim državam, kjer imajo zdravniki terapevstko svobodo in pacienti svobodo izbiro zdravljenja….

Ja tako je. Smo pa zadnji, ker ni interesa proizvajalcev saj so takse za registracijo tudi za homeopatska zdravila pri nas tako visoke. Ker država ščiti prizvajalce, vemo katerega.

Agencija je naredila ogromno strokovno napako. Enokomponentna zdravila je dala v prodajo brez recepta. Ni ga farmacevta na svetu, ki me bo pogledal čez pult in mi dal pravilno razredčitev. To mora predpisati zdravnik homeopat.
Je pač tako v Sloveniji, da je ta zdravila registriral d.o.o ustanovljen pred letom dni. Prej 19 let ni to uspelo nikomur. Lastnici sta dve ženski, ki se dobro poznata z zaposlenimimi na agenciji. Denar in poznanstva imajo pač prednost pred stroko

Res je, in to zato, ker agencija ni dovolila napisati za katere simptome je katero homeopatsko zdravilo, zato dobra, uveljavljena zdravila, k nam ne bodo prišla. JAZMP je pač JAZMP. No lahko ti sedaj zdravnik pove kaj rabiš in greš to iskat. Samo to ni namen zdravil za samozdravljenje:)

Ma zakaj vse toliko v enih šifrah govorite? Bog pomagaj, ker sem mimo šol hodila!

A če bom jaz lena, pa, če me bo samo na rit vleklo, za računalnikom visela, golaž prismodila…, a bom šla lahko v lekarno in rekla: ene homeop. kapljice za lenoritis prosim? A jih bom dobila?

A moram k tistemu stricu homeopatu, pa mi bo on napisal, katere kapljice naj mi dajo v lekarni?

Ma kakšna Avstrija, Italija in Tunguzija? Jaz sem danes kar okoli nas nabrala homeopatska zdravila, se že sušijo. 😉

Kaj pa si nabirala?

Jeternik, trobentice, pljučnik in enu malčk kopriv.

Aha, tega pri nas še ni, smo na višini 48o m. O pljučniku sem brala nedolgo nazaj v Nedeljcu, da pa se trobentice tud sušijo pa prvič slišim. Verjetno je čaj lepo rumen, kaj ne? A sušiš v tistem aparatu ali v pečici?

Ko jaz sušim v tistem aparatu, partner vzdihuje, da je zrak kot v lekarni;.))

Sušim izključno na zraku v senci, ponoči dam notri, ker je zunaj še prehladno in bi se navlažilo.
Če te zanimajo te stvari, kupi kakšno dobro knjigo o zdravilnih rastlinah.
Trobentice lahko daš tudi v solato, sveže seveda, posušene so pa za zdravljenje prehlada, kašlja itd.

Imam eno knjigo, v kateri so navedena zelišča, s katerimi se zdravijo vse bolezni. Je še od stare mame iz leta 18..

New Report

Close