Najdi forum

Gledam posnetke in berem intervjuje o Nicku Vujecicu. Najbolj me navdihuje njegovo zaupanje v Boga in to, da tako brezpogojno verjame v čudeže.
Pa me zanima, a verjamete v čudeže? A se je vam že kdaj zgodil čudež?
Če jaz razmislim, se mi zdi, da se res dogajajo čudeži. Ampak samo, če verjameš, da se bo zgodil.

Kaj pa je čudež?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mogoče to, da depresiven Nick postane motivator za ves svet?

nova
Uredništvo priporoča

A ne piše v Svetem pismu, da moramo imeti vero, pa lahko gore premikamo? In to samo tolikšno, kolikor je veliko gorčično zrno! Torej je tu problem ne-vera, ne vprašanje, a se čudeži lahko zgodijo. se, če je izpolnjen pogoj zanj! Torej VERA.

Ne vem, zakaj bi za “premikanje gora” moral imeti vero? Ne vidim povezave.

Čudež je, da naša vlada še vlada 😉

Sveto pismo: Matej 17, 20
Resnično, povem vam: Če bi imeli vero, kakor gorčično zrno, bi rekli tej gori: “Prestavi se od tod tja!” in se bo prestavila in nič vam ne bo nemogoče.

Ja, se dogajajo čudeži. Zdaj, za ene je nekaj čudež, za ene je to pač slučaj.

Dam primer: sin je bil star tri mesece in je imel izredno hud bronhiolitis. Bila sva na infekcijski in po treh dneh še vedno ni bilo ne vem kakega izboljšanja. Jaz sem takrat v petek prijateljem, ki so verni poslala prošnjo, če bi se lahko v molitvi kaj spomnili na nas.
K sinu je hodila fizioterapevtka. V petek je bila, potem pa čez vikend je bila druga, v pon stopi spet ona k postelji, pogleda malega in reče: Jooj, a ste imeli celo vojsko angelov tukaj, da je danes že toliko boljši?

Evo, zame je to izboljšanje, po začudenju fizioterapevtke pač bil čudež. Verjamem pa, da bodo eni rekli, da to ni nič takega.

Tudi zame je to čudež!

Bog je čudežno ozdravil mojega sina-dve težki diagnozi sta se razblinili v nič. Verjamem in prosim za čudeže.

V čudeže sem nehala verjet najbrž enkrat takrat kot v Dedka Mraza in pravljice.
V boga tud ne verjamem, ker se je v naši družini zgodilo že tolk hudih stvari, da če bi res kje bil bog, dober in pravičen, kar nekateri verjamejo, da je, vseh teh hudih stvari prav gotovo ne bi dopustil.

Če malo poznaš SP – človek se je sam odločil, da ne rabi Boga- in tega smo sedaj deležni. SP pravi, da je gospodar sveta hudič.

Ja, jaz verjamem v čudeže.

Sem imela zelo kompliciran odnos z nekom. Ni in ni bilo videti rešitve. Pol sem pa molila, preprosto za to, da bi se vse skupaj nekam premaknilo…. In, glej, zgodil se je čudež. Vse je postalo čisto enostavno. In to zdaj traja in traja…
Ja, čudeži RES obstajajo!

Verjamem v čudeže! Verjamem v Očeta, Sina in Svetega duha in v Njegovo neizmerno moč. Če je Bog naredil svet, mislil na mene, ko še nisem bila spočeta, danes pa ima vsak trenutek preštete vse lase na moji glavi, potem z največjo lahkoto naredi tudi čudež! Vendar Bog ni trgovina, v katero bi šli nakupovat za naše želje in potrebe. Bog deluje malo drugače, v naše dobro, pa vseeno nam mogoče velikokrat nerazumljivo.

Četudi se je kje veliko hudega zgodilo, to ne pomeni da Boga ni. Bog je,samo če se dogajajo zelo hude stvari se je treba vprašati, če smo ga mogoče mi zapustili (to tako ali tako rečejo tisti, ki niso verni). Ne moremo zanemariti tudi vplive Satana in prekletstev, ki so nam bila morebiti položena že v zibelko ali pridobljena tekom življenja. Bog je vedno zvest!

http://www.youtube.com/watch?v=S9h8SEDqJXM

New Report

Close