Najdi forum

Prenašam ga 22 let. Zadnjih 10 let nimam z njim razen osnovne komunikacije, kar se tiče logostike pri otrocih, nič. Da bi seksala z njim – ma ni šans!! Seks je bil vedno več kot zanič. Edino, kar prispeva za familijo – luksuzno hišo, v kateri se gospod J. valja, sva zgradila z mojim očetom, so vikend nakupi hrane v trgovini.

Imava 3 otroke, ki jih, kar se njega tiče, lahko vzame vrag. Ko sem mu za štos rekla, da pozimi rabijo nove čevlje, je rekel, da ne bo dal denarja. Hčeri je za 18. rojstni dan vrgel 100 e. Sama ji za žepnino (obleke in vse ostalo kupim posebej) vsak mesec dam 50e.

Ko se mu še nisem pustila zaploditi – pač moja velika napaka, je 10 let delal 2 letnika faksa – in ju ni naredil. Službo mu je, ker sem bila noseča in ker je izgubil živce, da se valja doma, jaz pa delam, zrihtal moj oče.

Zda pa sem ga prosila za uslugo: da mi gre za so-poroka pri društvu, katerega predsednica sem, in ki je tudi moj delodajalec. Znesek: 50e mesečno, en porok jaz, en bi bil on. In je rekel, da ne gre. Z lahkoto bi to storil. Za protiuslugo hoče nekaj tisoč e. Dvignilo mi je pokrov popolnoma, in dokončno sem se odločila ter ga vrgla ven. Mi pa grozi, da smo preko trupel. Saj se ga ne bojim preveč, itak je nesposoben. Ampak vseeno bomo te dni ponoči zaklenjeni v spalnicah.

Držite pesti, da se vse izteče ok.
Sin mi je rekel, da naj mu dam denar, če ga že hoče, in sem rekla, da ima vse svoje meje. In on jih je že zdavnaj prestopil. Se pa mičkeno bojim, ker enkrat me je že davil…
Je pa sicer reva in popoln nesposobnež.

Še enkrat: držite pesti in se javim.

Ne, jaz ne bom držala pesti. Nič čudnega, da je tako kot je, po napisanem sodeč tudi v real life komunikacija šepa. OBA sta globoko zabredla, vendar s podcenjevanem svojega plemenjaka ne boš mogla storiti prav nič!

Ok bom držala pesti, čeprav ne razumem čist cele tvoje zgodbe. Ti pa,če ti pride v spalnico ga pa dej s pestjo.

Mogoče nisem dobro pojasnila… Ker JAZ nisem imela jajc, da bi ga vrgla ven prej, je tako, kot je. Ker sem bila JAZ tista, ki je prenašala. Zdaj pa je konec in neizmerno se ga veselim.

Ok bom držala pesti, čeprav ne razumem čist cele tvoje zgodbe. Ti pa,če ti pride v spalnico ga pa dej s pestjo.[/quote]

On mi grozi, da bo šel iz moje hiše samo preko trupel. Enkrat me je že davil, pa sem mu vrnila. Tako da me malo skrbi, da se mu ne bi utrgalo – ker uspešna zunanja podoba je vse, kar ima, in bi se spravil name in na otroke. Ljudje v afektu so sposobni marsičesa…

Pazi nase.

Držim pesti, da se rešiš pezdeta, samo bodi previdna, saj vidiš, da se že vsakemu drugemu malo vtrga v glavi. Smo družba psihičev. Žal.

Vse dobro in pazi na otroke.

Kristus, in ti si pol svojega življenja zajebala s takšnim?! Upam, da gre za provokacijo, ker to je res ena žalostna zgodba. Dobra si, jaz bi ga že kdaj vrgla ven, če je to vse res.

Če te bo zadavil, ne bo nobene škode, si tako polna same sebe, drugi ti pa niso mar. Vse babe tolko časa iščejo in drežnajo, da jih na koncu dobijo. Nobena ni brez krivde, če jo dobi po buči. Potem so pa vedno drugi krivi, samo one ne. Taka, ki moža zmerja z gnojem, tudi sama ni nič drugega.

…da misli tako kot misli. Moja zgodba je skoraj enaka njeni…

Mož se samo valja po kavču, izpusti iz rok…recimo nogavice…kjerkoli pač padejo, ko pride domov iz službe se visi na računalniku tudi po štiri ure, da ne omenjam tega, da ga moram prisiliti, da se stušira in umije zobe…vse to bi še nekako prenesla, če me ne bi že sedemkrat prevaral. Skupaj sva enajst let.

Hišo so nama podarili moji starši, avto so nama kupili moji starši….on ima samo za svoje hobije (motor in hoja po gostilnah) jaz pa podpiram vse štiri vogale pri bajti in skrbim za tri otroke. Njemu so odveč. Napoti, ker nimajo gumba za izklop. Ampak se ne pritožujem, ker sem si želela vsakega posebej…in, ker mi vračajo mojo ljubezen trikratno. Oni so moje vse…

Enkrat…UPAM, da bom zbrala pogum in ga nehala tako noro ljubiti in ga bom fliknila iz bajte ven na glavo. In zamenjala ključavnice…in bom spet srečna…

…da babe ponavadi tepe jezik in rit…..tebe jezik očitno zelo tepe….za rit ne vem…

Vseeno tvoj prispevek ni za objavo, ampak brisanje.

Naslednjič brez opozorila, tudi drugim, to naredim.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Jaz razumem, da je to en velik križ, edino to me moti (pri obeh, ki čutita in doživljata enako): Hišo je zgradil moj oče, službo mu je zrihtal moj oče, avto so nama kupili moji starši, hišo so nama podarili moji starši….
Mislim, da je že tukaj nekaj narobe. Mogoče se bo treba najprej ločit od svojih staršev, kaj?

nobene od obeh; v hiši imata gnoja, nič ne naredi, nič ni ustvaril; po enem čudnem naključju sta s tem gnojem naredili vsaka po tri otroke; enega bi še rekla, v prvi zaljubljenosti, ampak TRI?
Pa s čim štancate svoje sončke? Vedno sem mislila, da je to iz ljubezni, zdaj pa vidim, da vse te popolne mamice sončkov v resnici uporabijo moško seme za doseganje standardov o srečni družini; ampak jih deci zafrknejo, ker nočejo “mitšpilati”. Grdo. Mogoče pa ravno zaradi tega poležava in štumfe v zrak meče? Ker je bil dolga leta samo del načrta, v atovi hiši in v atovi službi, dober samo za osemenjevanje, sicer pa ena sama ljuba praznina.
Same ste šle v to, iz čistega egoizma. Zdaj pa nosite posledice, kdo vam je kriv.

Pa kako gre lahko nekaterim življenje tako na roke? Tvojemu možu mislim.

Ti ne rabiš poguma, da bi ga nehala noro ljubiti, ti rabiš malo trezne presoje. Če ti ljubezen škodi, jo je treba dat na hladno.

Mene najbolj pogreje, da potem take, ki nekega dedca enostavno “prenašate” in živite nek totalno obupn lajf, v drugih temah solite pamet vsem okoli sebe, kako naj si uredijo življenje…

https://www.spletno-oko.si/

To je namenjeno gospodu, ki se skriva pod imenom briga me.

držim pesti…
zdej so otroci že veliki oz. večji, ti bo lažje
glede na to, da se ne zastopita, ni glih čudno, da ni hotel za poroka, ampak teb je ven vrglo čist zarad drugih stvari…

Jaz jo pa čist razumem…teb pa samo še malo manjka, pa se ga boš rešila
praviš, da ga noro ljubiš, ok. če ni za znoret znjim, počaki, da ga nehaš ljubit, potem, pa ga brez greha fukn ven…Poznam eno, ki je noro ljubila, vse prenašala, parkrat sem ji povedala, kar sem mislila..ni minilo par mesecev, ko ga je nehala noro ljubit…zato, tudi pri tebi, mislim, da te bo kmal minil..to samo misliš, da ga noro ljubiš….nekdo ti mora mal povedat kako vaju vidi…mogoče kdo tuj, ne naj prijateljica


Tako je to. Doma tiho, prenašajo vse. Nekje pa je le treba dati ven iz sebe. Mon in podobni forumi so kot nalašč zato, da svojo zafrustriranost izražajo s pametovanjem in svetovanjem.
Kot pijavke čakajo, da se najde ena in zaupa težave. Bodisi z otroki ali z možem.
Je prav zanimivo brati.
Meni bi bilo prav dolgčas. Imam vse hkrati: se nasmejem, se zgražam ob besednem zakladu, se čudim koliko pametnih ljudi je okoli mene….
Vsekakor pa upam, da tudi tisti, ki zaupa svoje težave v vseh teh različnih odgovorih in komentarjih le najde kakšno idejo zase.

New Report

Close