Forum: Avtomobilizem

Brez jeklenega konjička smo dandanes praktično bosi. O bencinu, gumah, motorjih ter znamkah. Mali nasveti za več cestnega užitka.

KIA 7 let garancije

Odgovori Nova tema
Default avatar Avto bi menjala 3 Apr 2011 22:02

Zanima me kakšne so cene rednih servisov pri KIA avtomobilih s 7 letno garancijo.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo

Pa ljudje, dejte se še mal pozanimat pri drugih firmah o letih garancij...Kia(Hyundai) ni nobena izjema, samo hudo reklamno kampanjo je izvedla, da poturi svoje sranje naivnim kupcem....

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Default avatar ŠE ENA 3 Apr 2011 22:25

Prikaži citatDRRR je napisal/a:
Pa ljudje, dejte se še mal pozanimat pri drugih firmah o letih garancij...Kia(Hyundai) ni nobena izjema, samo hudo reklamno kampanjo je izvedla, da poturi svoje sranje naivnim kupcem....
Kaj a so te rahlo kot elastiko, ali nimaš kie? Avtorja namreč zanima KIA.

Default avatar Soncka 3 Apr 2011 22:29

S tem si lahko malo pomagaš, preberi obe strani, pa boš hitro videla kako in kaj
http://www.alter.si/tabla/showflat.php/ ... art/1/vc/1

http://5.mshcdn.com/wp-content/uploads/ ... rk-640.gif

Default avatar dickless 4 Apr 2011 07:30

Ajde da te slišmo...

Katera firma ma še 7 let garancije?
Hyudai recimo ne, tko da si že v štartu zajebal.

Memgrede... si sploh že videl avto v garanciji? Mislm... neki kar je mlajše od letnika tvoje mame?

Daj ne nakladaj! Mi smo zdaj gledali avte, ker menjamo. Bili smo v ohoho avtohišah in so REDKI, ki dajo 7 letno garancijo. Torej ne bluzi, da je to normalno, ker ni!

Default avatar RRRD 4 Apr 2011 07:57

Prikaži citatmirijam je napisal/a:
Daj ne nakladaj! Mi smo zdaj gledali avte, ker menjamo. Bili smo v ohoho avtohišah in so REDKI, ki dajo 7 letno garancijo. Torej ne bluzi, da je to normalno, ker ni!
Za take DRRR-ekače, ki morajo bučko zakotalit v vsako temo je to normalno.

Default avatar hahahi 4 Apr 2011 10:00

Prikaži citatRRRD je napisal/a:
Za take DRRR-ekače, ki morajo bučko zakotalit v vsako temo je to normalno.
Hahahaha...dobra fora. Sem se nasmejala.

Avatar IztokFranko 7 Apr 2011 11:20

DRRR, vljudno bi te prosil za lepše uporabljene izraze.

Glede garancije pa je tako, da se vsaka od znamke do znamke zelo razlikuje v drobnem tisku. Svetujem, da si jo to podrobneje pogledate. Nekje je samoumnevna neka stvar, da denimo v garancijo sodi nek del, ki pri drugi znamki ne pride v poštev.

VW in sorodne znamke vem da imajo od lani 4 letno garancijo. Vsi pa jo postopoma zvišujejo, a hkrati zaostrujejo pogoje za uveljavitev.

Lep pozdrav, Iztok

http://www.facebook.com/avtoovernet Avto.Over.Net na Facebooku
http://twitter.com/#!/avtoovernet Avto.Over.Net na Twitterju
http://avto.over.net/
http://iztokfranko.tumblr.com/

Default avatar link 13 Apr 2011 21:55

če te zanimajo cene in izkušnje poglej na kia forum

se popolnoma strinjam z DRRRR, to je samo reklamni trik, pojdi tja in predno kupiš avto, naj ti da pismeno, po domače na kaj velja ta 7 letna garancija he-he ta garancija se približuje že tisti 10-letni ali 12 letni garanciji na prerjavenje za karoserijo :))) Nisem še slišal, da bi kdaj kdo uveljavljal in dobil....
ravno ta teden, sem bil v prodajalni in sem za foro prašal, kaj konkretno pomeni ta 7-letna garancija, če vemo, da je večina delov potrošni material, vsi gumjasti izdelki, izpušni sistem, vsi deli kar se tičejo zavor (diski, zavorne ploščice...) tudi sklopka je potrošni material.... in pač ne moreš dokazati, da je to tovarniška napaka... on ti pravi, da on lahko skuri sklopko ali zvije diske, če na hitrco zabremza na AC... tako so rekli na KIA MOTORS, tako je bilo tudi pred leti na DAEWOO motors... sami korejci... usedel sem se v najdražji avto, pa sama trda cheap plastika not... še ćče ti bo zaribal motor, se bojo nekja zmislil oziroma ti bodo velikodušno bili pripravljeni plčati polovico stroškov... tako je ja...
kar poglej 10 let stare KIE sephie, večina je že čist rhjavih, vredne pa so cca 400 €, če majo seveda vinjeto gor, pa nove gume :))) nove pa so bile nekje v rangu skor 20.000 €

Default avatar Statistik33 15 Jan 2016 09:04

Glede Kiine garancije pravijo Nemci v zadnji številki Autobilda oziroma prispevku z naslovom "Kia in Mazda zmagovalki poročila o kakovosti za 2015" takole:

Zahvaljujoč 7-letni garanciji na celotno vozilo, ki je še vedno najdaljša evropska garancija, je Kia edini avtomobilski proizvajelec, ki je pri garanciji prejel najboljšo oceno (1). Poleg tega je Kia prejela še zelo visoko oceno za zadovoljstvo strank, število vpoklicev (niti eden ni bil v letu 2015) in se dobro odrezala v rubriki o pritožbah strank “Kummerkasten”, medtem ko nenehno prejema ocene “zelo dobro” in “dobro” pri daljših testih vozil Kia (vsaj 100.000 km).

Default avatar Banjolić 16 Feb 2016 20:34

medtem ko nenehno prejema ocene “zelo dobro” in “dobro” pri daljših testih vozil Kia (vsaj 100.000 km).

Majke mi, to pa drži. Meni dela Sportage ko singerica že pet let. Sam prevozu že več kot 130 tisuča.

Default avatar JocoJoco 23 Feb 2016 10:36

Meni pa ne dela kot singerica, amapak kot avto...hahahaha
Imam cee'da in nimam nobenih težav. Meni se zdi cool tako dolga garaancija, saj nimaš nobene jeb...

Default avatar Paničar 4 Mar 2016 08:43

Poglejte si Autobildovo poročilo o kakovosti avtomobilov na nemškem trgu za leto 2015. Najmanj težav je s Kio in Mazdo, pri Kii izpostavljajo Nemci 7-letno garancijo, za katero pravijo, da je še vedno brez konkurence in da močno vpliva na nizek padec vrednosti pri rabljenih avtomobilih.

Default avatar Himzooo 3 Apr 2016 13:47

Men se zdi, da so glih zaradi te garancije rabljene Kije tako drage. Sem gledu že večkrat 4 do 5 let stare cee'de da bi kupu enga ker mi se mi dzi supre da je avto še tri lete v garanciji. A so precej dragi. Majster mi je reku da nimajo velik cee'dov ker jih ljudje ne prodajaju saj so dobri in ni težav.

Default avatar JanezKranjc 8 Avg 2016 16:22

Prikaži citatHimzooo je napisal/a:
Men se zdi, da so glih zaradi te garancije rabljene Kije tako drage. Sem gledu že večkrat 4 do 5 let stare cee'de da bi kupu enga ker mi se mi dzi supre da je avto še tri lete v garanciji. A so precej dragi. Majster mi je reku da nimajo velik cee'dov ker jih ljudje ne prodajaju saj so dobri in ni težav.
Jaz bi takoj vzel enega lepo ohranjenega cee'da, ker je ponudba res precej majhna. 3 do 4 leta starega dizla. Rad bi imel avto z garancijo, da imam mir še nekaj let. Je pa to po mojem najboljši nakup v tem razredu, saj se avti res ne kvarijo skoraj nič oziroma zelo zelo malo. Jaz imam dva kolega, pa ne moreta prehvalit.

Default avatar janzthejanz 22 Nov 2016 08:44

dej tuki poglej, mogoc ti oni lohka pomagajo http://www.panjan.si/storitve/servis/

Stran 1 od 1
Na vrh