Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kresalka

Kresalka

res smo kekci slovencelnji k eni Kresalki ne mormo ust zapret…

ja, res smo baksusi.

Verjetno jih bi bilo treba še komu.

Sicer pa kolikor vem v Sloveniji velja svoboda govora.

nova
Uredništvo priporoča

Res ne vem zakaj bi jih komurkoli… saj nismo pri Hitlerju…

se strinjam. Vendar se mi zdi, da se nekoliko manj šopiri kot se je. Zakaj pa, pa sprašujem vas, če imate podobne občutke namreč.

Je pa problem pri vsem tem in podobnem v tem, da so ljudje ala Kresalka ipd. polni denarja in imajo kot taki moč nad “rajo”.

ni samo ust zapiral :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Don't cry, just say "f°ck you" and smile ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Ne vem pa kje nekateri pri njej vidijo lepoto? Tega pa res ne vem.

Saj poznaš star pregovor: “Vsake oči imajo svojega malarja” 🙂

Ja, to je res, ja. Problem je v tem, da današnja družba izgublja če ni že igubila dobrega okusa.


Ves dan sem bila stran od medijev in računalnika, pa ne vem ničesar; kje se je ta hudir babji šopiril??


http://www.rtvslo.si/slovenija/kresalova-del-verovanja-v-pravno-drzavo-je-sodelovanje-institucij-pregona/254296

Hvala! Bom počakala, da dajo posnetek,pa da vidim.. Besedam politikov tako ni za verjet, oči in mimika povedo več..

Daj svojo sliko, da vidimo pravo lepoto, uglajenost in stil!

Daj svojo sliko, da vidimo pravo lepoto, uglajenost in stil![/quote]

Kaj bi svinjam metal biserov?

Daj svojo sliko, da vidimo pravo lepoto, uglajenost in stil![/quote]

Kaj bi svinjam metal biserov?[/quote]?

Kaj si ti v tej zgodbi? Biser? Prej svinja :)))

INFO TV sedaj. Noro, zagovornikom Senice ušlo, da so telefonski pogovori, ki jih je treba preveriti potekali med Senico in Baričevičem…Saj sami vse povedo…

Hočeš reči, da se je mrtvi Baričevič pogovarjal s Senico? Tale je pa res globokoumna. Kaj pa izganjalce duhov in komunikatorje z mrtvimi ste že najeli, pa tisto jasnovidko s Hallmarka?

Hočeš reči, da se je mrtvi Baričevič pogovarjal s Senico? Tale je pa res globokoumna. Kaj pa izganjalce duhov in komunikatorje z mrtvimi ste že najeli, pa tisto jasnovidko s Hallmarka?[/quote]
Si že utrujena..Najbolje, da greš pančat, ker ti ne gre več. To naj bi bili pogovori v urah pred smrtjo

Kekci smo, ker ji plačujemo njeno hohštaplarijo.

Ja, pa res. Še Uroš ji ni mogel do živega. Še dobro, da je danes odstopila z mesta notranje ministrice in se bo, kot je napovedala na tiskovni konferenci popolnoma umaknila iz javnosti. Me je že zanimalo, kako dolgo bo prenašala tole inkvizicijo na njo, kot sama pravi. Zgleda, da so bili včerajšni Pogledi pika na i.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar

1. april

Baje jo je ta odstop zelo prizadel in ga dobro skriva.

Škoda, ker gre samo za šalo.

… ji drugega ne preostane. Se mi zdi, da je ženska tako brez idej, kaj bo delala potem, da bi me skrbelo za njeno duševno zdravje, če ji vzamemo to mesto. Malo usmiljenja do ubožice, prosim.

http://tvslo.si/#ava2.101254310;;

New Report

Close