Forum.Over.Net

Mali oglasi

Kupujete, prodajate, podarjate, želite zamenjati? Tukaj je pravi prostor za vas.

KUPIM KNJIGI Otrok od rojstva do šole in Otroške bolezni

Default avatar

brinolina

Zdravo, iščem knjigo od Penelope Leach z naslovom Otrok od rojstva do šole, če se da zadnjo izdajo iz leta 2008 ter knjigo od Helmuta Keudl-a z naslovom Otroške bolezni. Ju odkupim! Hvala in LP
Default avatar

koliko??

koliko ponudiš za knjigo otrok od rojstva do šole??
Default avatar

nikajana

imam doma knjigo otroške bolezni.....sporočim naknadno avtorja...ceno pa določi ti:)...

LP
Default avatar

nikajana

Imam ravno to, če želiš sporoči pa se zmeniva naprej.

LP
Default avatar

cufa

tudi jaz imam knjigo otrok od rojstva do šole Penelope L.
Če te zanima piši na mail [email protected]
Default avatar

pikikoki

Tudi jaz imam otroške bolezni, če še kupuješ povej. Knjiga je zelooo lepo ohranjena, kot nova.
Default avatar

brinolina

Zdravo,

Še vedno kupujem obe knjigi. Za knjigo od Penelope Leach, Otrok od rojstva od šole ponujam 40 EUR. Redna cena knjige je malo več kot 62 EUR, na Canguri je znižana na 53 EUR, jaz bi jo kupila za 40 EUR. Cufa in Koliko?, ali katera proda?Za otroške bolezni ponujam 20 EUR.Nikajana in Pikipoki, ali prodata? Hvala in LP!
Default avatar

nikajana

pustite mi mail vas od doma kontaktiram.

Lp
Default avatar

pikikoki

Ja prodam za 20 EUR Otroške bolezni, dr.med Helmut Keudel pa je avtor.
Pošlji ZS.
Default avatar

nikajana

Jo prodam za 15,00 eur, sem dobila dve in je res ne potrebujem, seveda če vam je v interesu, le mail pustite.

Lp
Default avatar

brinolina

Nikanaja, knjigo zagotovo kupim, če je letnik izdaje 2009! Na forumu ti ne morem pustiti zasebnega sporočila, svojega mejla pa nebi javno objavljala. Prosim, da me ti kontaktiraš preko ZS, kjer ti bom pustila svoj email. Hvala in LP.
Default avatar

brinolina

Cufa in Koliko, iz katerega leta imata knjigo Otrok od rojstva do šole? Ali sta še zainteresirane za prodajo?Hvala in LP.
Default avatar

nikajana

Knjiga je žal letnik 2001-2 izdaja, ta nova je pa 4 izdaja če se ne motim, najbrž kakšna razlika ali pa tudi ne.