Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek uživanje gline in celulit

uživanje gline in celulit

Evo poročam – čez zimo sem porabila tri steklene lončke gline, ki se jo zvečer da ena žlička v vodo in zjutraj spije, za čiščenje telesa…

že po 14 dneh se je poznalo na moji koži, ki je dosti čistejša in sijoča….

vsako pomlad oprvim nekaj kur v kozmetičnem salonu za odpravo celulita ( sedeče delo in ostale pregrehe čez zimo naredijo svoje…)

ampak letos pa obisk kozmetičnega salona ne bo potreben!!!!

Celulita namreč ni niti za vzorec…. RES PRIJETNO PRESENEČENJE!!

sem seveda tudi kaj pomigala čez zimo, ampak to sem prejšnja leta tudi, tako da mislim, da gre največ zasluge uživanju gline!!

LP vesela pomaldna deklica

Kje se kupi ta glina?

Čestitam!
Mogoče do poletja še meni uspe. Hitro hitro povej kakšna glina in kje kupila???

nova
Uredništvo priporoča

no…skoraj ne verjamem!:)

Tudi jaz isto ugotavljam. Od jeseni pijem glino in mi je izginil ves celulit, koža nasploh je lepša, lasje in nohti tudi, pa tudi nobenih prehladov ni bilo. Počutje odlično.

kje se kupi?

Jaz sem jo kupila v sanolaborju, mislim pa, da se dobi tudi v lekarnah oz. se da naročiti tudi preko interneta!!

Piše gor glina za uživanje (ker obstaja tudi glina za obkladke…)

še sama težko verjamem, da je šlo tako na izi……

bom šla en dan za štos do kozmetičarke – da se ji pokažem…..

že ona je naredila pravi čudež na meni pred štirimi leti, ko sem bila prvič pri njej po treh zaporednih nosečnostih… samo reklame za glino najbrž ne bo delala pred strankemi He he, ker potem ne bi imela več dovolj dela…:)

Kot te razumem si pila glino celo zimo oz. oz si spila 3 steklena pakiranja gline…če je to res si pila občutno dlje kot pa je najdaljše “dovoljeno” trajanje pitja!? Priporoča se pitje tri tedne in nato en teden pavze, potem pa spet pitje tri tedne. Kvečjemu se ta kura lahko ponovi, potem pa je potrebno prenehati s pitjem za vsaj pol leta in za to najdaljšo kuro ne rabiš treh lončkov gline ampak je eden več kot dovolj!
Glina sicer res pomaga za marsikaj, ampak če jo predoziraš oz. predolgo piješ potem vnaprej ne deluje več, ker se telo navadi nanjo. Za celulit so pa itak najboljši obkladki iz gline.

Brez skrbi, na lončku so navodila, ki sem se jih držala, pila sem jo s presledki, pričela sem pa res že v septembru, imela dlajšo pavzo v novembru ter februarju…

in glina je očitno delovala in to zelo… se je moje telo očitno ni nič navadilo, da ne bi več delovala…. pol leta bo zdaj seveda pavza, v jeseni pa po novo glino, če bo potrebno…

To, ali se je glina navadila ali ne, boš videla še le pri naslednji kuri :)) Sedaj itak da je delovalo, vprašanje je, če bo tudi naslednjič 🙂

Tole pisanje je ali čist reklama ali pa brezmejna navinost, pa moger tudimalce neodgovorno.

Kdor vsaj malo pozna dejstva ve o celulitu ve,
-da te maščobne celice nastanej v obdobju pubertete, njihovo število pa je kasneje bolj ali manj fiksno
-lahko se spreminja le velikost teh celic (voda, maščoba)
-lahko se spreminja videz (manj napolnjene so seveda manj vide), na zagoreli koži se vidijo manj, telovadba (lahko, ne pa nujno) napne mišice in (z malo sreče) kožo, zato se celice navidezno manjše

Vse ostalo je pa čisti blef in potegavščina, žal

POMLADNA DEKLICA! kako ,to pomeni 3 tedne jo uživaš potem en teden pauze pa spet al kako.prosim piši.

Mi je čisto vseeno, za kaj gre, meni je važno moje počutje in moj izgled…. 🙂

eni bi očitno radi še fotko od moje ta zadnje, da bi bili zadovoljni….

in zraven priporočam pitje Ašičevega čaja proti celulitu in postnega čaja ter pred vsakim obrokom čajno žličko orehovega olja. Z orehovim oljem priporočam tudi masažo, ker deluje tudi površinsko.

Pri meni deluje z upoštevanjem, da se ustrezno prehranjujem ( to ustrezno vsaka ugotovi za sebe )

pozdrav

Kaj pa prebava????

nimam težav s prebavo. Sicer pa glina izloča strupe, orehovo olje preprečuje kislost črevesja in se zaužit skupaj s hrano izloči kot lug. Menim, da je lahko prebava le boljša.

In zdaj bodo vse letele v sanolabor po neko kvazi glino…..pa dajte no malo zdrave pameti. če bi bilo dost da jo vsak dan žličko zaužiješ, na tem svetu že dolgo ne bi bilo več celulitastih riti.

Ja pa res, daj no gor še eno slikco lepe ritke, saj po ritki te ne bo nihče prepoznal :))))
Najboljš bi bilo, če bi imela fotko “pred” in še “potem” :)))

No, pa mejte še fotko, za mojo starost (38 let) in tri zaporedne nosečnosti obožujem mojo ta zadnjo (pa moj dragi tudi)

wow, dobro ti je tole uspelo. si bom še na netu prebrala o uživanju gline, da premislim ali bi se lotila tega podviga.

a ja, črte na levi nogi so od sedenja na stolu, že celo jutro urejam poslovno poročilo za moževo firmo, pa vmes pokukam na MON, namesto čika in kave….

Upsss, po hlačkah sem te prepoznal, morala bi dat gor fotko brez hlačk, po ritki te pa res ne bi prepoznal :))))

Sicer pa: dobre noge in ritka, ni kaj :)))) Celulita pa res ni videt!

Ali se lahko pije tudi v času nosečnosti in dojenja?

po moje ne, ker glede na to da glina veže nase strupe, ti ko jo piješ razstrupljaš. V nosečnosti in ob dojenju je razstrupljanje prepovedano, ker lahko strupi prehajajo na plod in v mleko.

Sicer redno pijem glino (2x letno), ampak v nosečnosti in med dojenjem pa ne. Glina iz telesa potegne strupe in ker bi ti strupi potem lahko prišli do ploda oz. v mleko, nekateri pitje v tem času odsvetujejo.

Ti odsvetujem in hkrati priporočam, da se za to odločiš po končanem dojenju. Odloči se pa seveda sama.

New Report

Close