Avtomobilizem

Odgovarjajo:

samska in kupujem gume ...fantje pomoč ...

Default avatar
potenza ;)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Don't cry, just say "f°ck you" and smile
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
Default avatar
Oli gume
Default avatar
a potem iščeš moža al gume
al moža za na gume
Default avatar
oh, moški, tukaj na forumu torej nič ne bo .-(((... bom morala v realnosti malo pretty face nardit ...
ma iščem tudi kakšnega fajn moškega, samo gume so malo bolj pomembne, trenutno ..
Default avatar
hmm...torej na mnenje ženske pa ne daš nič :((
Default avatar
Sem vulkanizer, močan, natikam gume.
Priponke

42847_Redim se, pa kaj.jpg
0 (67.7 KiB)

Default avatar
Ne, na mnenje ženske ne dam veliko - premalo upanja, da bo ženska znala odgovorit na takšno vprašanje ...
Default avatar
h je napisal/a:
hmmm...zanimivo razmišljanje...in zakaj misliš da ženske ne bi vedele nič o tem
Default avatar
Swan je napisal/a:
Sem mislila vprašati, kak avto, kake dimenzije in kateri razred, pa sem ženska in nimam pojma :))
Default avatar
Barca je napisal/a:
raje ne sprašuj...ker je to debata za moške...očitno ;)
Default avatar
Preglej teste pnevmatik, npr. AMZS. Jaz sem se na podlagi testa odločila za zimske gume za Yarisko. Vzela sem Fuldo, zelo dobro ocenjena, za letne pa Bridgestone in sem zadovoljna.
Default avatar
Jaz prisegam na Michelin.
Default avatar
Na strani, ki si jo navedla jaz ponavadi kupujem gume. Zaenkrat so izkušnje OK. Pri večini gum imaš zraven tudi linke na teste, pa si jih izberi po tem kar ti je pri gumi pomembno.

Če niso kakšni poceni korejski izdelki, prav slabih gum itak skoraj ne moreš kupit. Res pa se razlikujejo po temu čemu je dan največji poudarek.

Predvsem pa - če se želiš vozit varno - bi ti odsvetoval celoletne gume. Te niso prav dobre niti za zimo niti za poletje.

Sam sem si izbral Toyo Proxes in te vozim sedaj že drugi komplet - in sem zelo zadovoljen. Kar dobro držijo na mokrem in zavorno pot imajo prav OK. Pa tudi obraba je zmerna. Hrup pa malo zmanjšaš tako, da jih namesto z zrakom daš napolnit s plinom.
Default avatar
Radoveden je napisal/a:
!!!
Default avatar
Radoveden je napisal/a:

So res tako dobre kot govorijo?? Ali je 30 % cene le plačilo uveljavljene blagovne znamke? Ker je cena tudi za 100 % višja od cen nekih povprečnih znamk.
Default avatar
Odvisno, kaj so za tebe povprečne znamke? Vredenstein, Nokian, Goodyear? Ali Goodride, Sava..?
Default avatar
Koliko pa prevoziš km na leto? živiš kje v hribih ali v mestu?

Jaz živim v LJ in imamo na dveh avtomobilih celoletne gume goodyear vector 4season. Menjamo jih na 3-4 leta odvisno od prevoženih km, čeprav imajo še vedno 5 mm profila.
Obnesejo se super v snegu in dežju, kar je najbolj pomembno. Tudi na testu ADAC so se odlično obnesle.
Default avatar
h je napisal/a:
ha ha..dobra. Ne sodi drugih po sebi! Sem ženska in verjemi, da vem o gumah veliko več od povprečnega moškega. Pa da tudi moški po mojih nasvetih kupujejo.. ampak brez veze, da ti dajem nasvete. Sem samo ženska. :-) :-)

Moderatorji