Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bil sem zavrnjen (za resne)

Bil sem zavrnjen (za resne)

Do nedavnega me je oviral strah pred ženskami. Takimi, ki so me privlačile. Upravičeno? Verjetno, saj sem predvideval, da bom zavrnjen. S tem se nisem upal soočiti. Danes sem se. No, bil sem zavrnjen. V bistvu se dobro počutim, ker nisem pustil, da bi me hromil strah.
No, to so floskule iz raznih knjig. Bla, bla, bla.
Ne razumem zakaj me privlačijo tupe babe, ki v glavi nimajo kaj dosti, na sebi pa precej?!

to, da padaš na zunanjost, fasado, embalažo ali kakorkoli hočeš, ni problem žensk, ampak TVOJ problem. ker sam nisi dovolj samozavesten in nimaš izdelane predstave o tem, kaj želiš, padaš na to, kar bi ti najbolj nafilalo ego. Žal se nobena tvoja težava, osebni strahovi, dvomi in dileme ne bodo rešile s partnersko zvezo oz. jih ne bo rešila nobena ženska, ampak jih moraš rešiti sam pri sebi. Prevzemi odgovornost za to, kar počneš, kako živiš, kakšne odločitve sprejemaš. To, da za svoj “neuspeh” kriviš ženske (ali sploh veš, iz katerega razloga te je zavrnila – verjetno ima tehtne in upravičene razloge), je jasen pokazatelj nezrelosti, žal, oprosti.

Brez zamere – to je zgolj mnenje na podlagi tvojega zapisa.

Če to zgoraj ni pisal mavro……………

Samo, saj ne krivim ženske. Kje sem to napisal?

To se bolj bere kot izpoved osvajalca (žensk), ki poskusi in če uspe, uspe, če ne, pa gre dalje. Gre za relativno majhen vložek, kjer že en naključni “dobiček” odtehta vse neuspešne vložke.

LEJ! A ZNAŠ TI BRAT?! ZANIMAJO ME RESNI ODGOVORI! PREBERI NASLOV TEME. RAZNE ŠEKULACIJE IPD. SRANJE NIMA TU MESTA.

hm, iz zapisa se zdi, kot da zato, ker te je ena zavrnila, se ti zdijo vse, ki jih osvajaš, tupe…

Če je človek samski in si ŽELI, da bi nekdo stopil v njegovo življenje za kaj več časa, kot le dan, dva…potem je treba malo spustiti kriterije.

Predvsem svetujem,da se človek, ki išče partnerja (oz.si ga želi) odpre in postane dostopen tudi za tak profil ljudi, ki mu načeloma že apriori ne ustrezajo. Govorim seveda o videzu, ki je pač prvi, ki človeka ne pusti hladnega ali obratno.

Recimo ne maraš temnolask, ne maraš žensk s kratkimi prsti, hočeš da ima ženska veliko oprsje, ne preneseš kratkolask…itd itd…. Daj možnost tudi takšnim, ki te na prvi pogled ne interesirajo. Ko se človek z nekom spozna, umiri, gre z njim na pijačo, spregovori par besed, vidi njen / njegov življenski slog…se lahko kriteriji občutno spremenijo.

…in kar naenkrat kratkolaska postane nadvse zanimiva in ženske z malimi joškicami so lahko prav simpa…

Upam,da razumeš kaj sem hotla povedat. Pa srečno.

Ja, imaš prav. Saj to se mi je že zgodilo. Ženska z ne preveč posrečenimi nogami, majhnim oprsjem sicer luškana, a sem se noro zacopal. Imaš prav. Samo, ne vem če bi se čisto strinjal. Saj seks je ful pomemben.

Če je človek samski in si ŽELI, da bi nekdo stopil v njegovo življenje za kaj več časa, kot le dan, dva…potem je treba malo spustiti kriterije.

Saj to je tisto – spustiti kriterije!

Meni se zdi, če bi to naredil, da jaz nisem več jaz.

Ne, ni res. Samo največkrat me zrajcajo ravno take, ki ne vem kolk dajo nase, a če bolje pogledaš so prazne, tupe. Pač manjko je treba nekako nadoknadit. Tupe ga nadoknadijo tako, da navlečejo nase marsikaj, kar jih dela interesantne. Na ta način se odškodujejo za manjko v glavi ali pa značaju. Ni to pravilo, večkrat pa je tako.

Ker sam nisi zrel, si plehek in nedorastel zenskam, ki imajo nekaj v glavi.

Ja, prav zanimivo. Bi se pa kar strinjal.

Ker sam nisi zrel, si plehek in nedorastel zenskam, ki imajo nekaj v glavi.[/quote]

Plehek vsekakor nisem!

Tupe ga nadoknadijo tako, da navlečejo nase marsikaj, kar jih dela interesantne. Na ta način se odškodujejo za manjko v glavi ali pa značaju.

No vidiš, tu se pa razlikujeva. Jaz jih prepoznam na 3000 km, tudi tukaj na forumu. Zaradi mene lahko lažejo, ampak naj kar sami sebi.

Lepa, verna in inteligentna ženska se ne bo nikoli šminkala, mazala, parfumala, dezodorirala, brila (tam) – saj bi vsi, ki znamo gledati s srcem (Mali princ) takoj vedeli, da tako prikriva svoje pomankljivosti.

realno-pac moski si..nic ni narobe s tabo.

Nasprotja se privlačijo, ampak le, dokler se slačijo.
Ne sekiraj se, bab ku žab. 😉

S kriteriji je tako, da pričakuješ, da bodo drugi ustrezali tvojim kriterijem. Ko pa obrneš zadevo, se vprašaj ali ti ustrezaš kriterijem teh tupih žensk. Lahko tudi vztrajaš na svojih kriterijih. S tem ni nič narobe in nikoli ne boš imeli občutka, da izgubljaš svoj jaz.

Kar zadeva “privlačnost tupih bab, ki v glavi nimajo kaj dosti, na sebi pa precej”, gre za racionalno odločitev, ker le stiku s takimi imaš večvrednostni občutek. Če te ne upoštevajo, so tupe, če ti ustrežejo, so sicer še vedno tupe, ti si pa svoje dosegel. Obstaja nevarnost, da boš imel “tupo” partnerico. Kje so potem kriteriji?

Saj jih vidim. Samo pofukal bi jih pa. In to z veseljem.

Tudi mene je tale gornji stavek zmotl…
Res boš moral najprej sam odrasti.
Če tako imenuješ ženske, s katerimi se ne ujameš, boš imel še težave z njimi. A ti si pa najpametnejši in najlepši? In s kakšno pravico druge imenuješ “tupe”… Kdo si ti, da sodiš? Užaljen si zaradi zavrnitve, zdaj pa iščeš razlog v njej, pa je razlog le v tebi, pač nisi njen tip in ti je to jasno pokazala. Živi naprej, brez užaljenosti, bodi vesel, da si dobil iskren odgovor.
Si pa prav ravnal, da si poizkusil. Še mnogokrat boš moral poizkusiti, kaj novega, tako se ljudje učimo … iz lastnih izkušenj.

Zgoraj ena predlaga “znižati” kriterije. NE, pravim jaz, kriterije za partnerstvo nikoli ne zniževati, morda prilagoditi to ja, zniževati pa nikakor ne…

Tudi mene je tale gornji stavek zmotl…
Res boš moral najprej sam odrasti.
Če tako imenuješ ženske, s katerimi se ne ujameš, boš imel še težave z njimi. A ti si pa najpametnejši in najlepši? In s kakšno pravico druge imenuješ “tupe”… Kdo si ti, da sodiš? Užaljen si zaradi zavrnitve, zdaj pa iščeš razlog v njej, pa je razlog le v tebi, pač nisi njen tip in ti je to jasno pokazala. Živi naprej, brez užaljenosti, bodi vesel, da si dobil iskren odgovor.
Si pa prav ravnal, da si poizkusil. Še mnogokrat boš moral poizkusiti, kaj novega, tako se ljudje učimo … iz lastnih izkušenj.

Zgoraj ena predlaga “znižati” kriterije. NE, pravim jaz, kriterije za partnerstvo nikoli ne zniževati, morda prilagoditi to ja, zniževati pa nikakor ne…[/quote]

Jah, jaz zase vem kam sodim in kje sem. Nisem užaljen.

Nasprotja se privlačijo, ampak le, dokler se slačijo.
Ne sekiraj se, bab ku žab. ;)[/quote]

Ja, itak. To je res.

Nikakor ne spusti svojih kriterijev. Partner ti mora biti spolno privlačen in hkrati mora biti oseba, ki bi jo z veseljem imel za prijateljico, ker te duševno privlači.

Daj pa priložnost drugim, ki te ne privlačijo na prvi pogled. Tudi meni se je že zgodilo, da mi je bil fant nekaj povprečen do skoraj neprivlačen, a mi je sčasoma, ko sem ga spoznala, postal najlepši – zato ker sem se zaljubila vanj.

Čestitam ti, ker si si upal, in si izpovedal svoje čustva ženski. In čeprav te sedaj verjetno še malo boli, ker te je zavrnila, je ne smeš obsojat kot da je tupa in neumna. Ker s tem žališ tudi sebe- saj si jo sam izbral. Pač nisi bil njen tip – to pa je tudi vse. Je neumna, zato ker te ne mara?

Ne glej več toliko žensk kot kandidatk za punco – raje se jih potrudi spoznat. Prepričana sem, da se lepota in pamet ne izključujeta… samo najti moraš pravo. Glede na to, da si sedaj gotovo bolj pogumen – potem boš gotovo kmalu spoznal svojo pravo 🙂

tukajle sem se pa iskreno nasmejala:)))) Ker pač nisem enakega mnenja.


A seksa pa pred poroko?

New Report

Close