Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj se čudite, da se odpirajo nove teme…

zakaj se čudite, da se odpirajo nove teme…

Meni je čisto razumljivo, da se odpirajo nove in nove teme na isto tematiko. Če bi se tema, na katero odgovarjaš pomaknila na vrh, tega sploh ne bi bilo ali bistveno manj. Saj če odgovoriš na eno zanimivo temo, ki je že na dnu strani ali celo na drugi strani – ja, kdo jo pa sploh še odpira? In tako se odpirajo nove-iste teme, samo zato, da preberejo naše sporočilo. Saj zato se pa tu oglašamo, da dobimo mnenja na svoje pisanje, mar ne?
In ker je moderatorjem cilj, da je odprtih čim več tem ( s tem se lahko navzven pohvalijo, mar ne?), je pač tako kakor je. Za preglednost bi pa bilo neprimerno bolje, če bi se teme, na katere odgovarjaš samodejno pomikale na vrh.

Kaj se spet kakšna histerična baba oglaša, ker je njena tema poniknila. Jao, jao babe.

Mene tudi ne moti, da se odpirajo nove teme. Je zanimivo, je vedno kaj novega. In če je dobra tema, jo lahko še 1 teden lgleda ob strani.

Ne vem, ene babe je nemogoče zadovoljit. Kaj ko bi si enkrat te nepotešene babe magari plačale enega deca, da bo gmah.

Tako se je začelo pred leti. Z vsakim novim odgovorom, je prišla tema na vrh.
In kaj se je dogajalo?
Monovke ne bi bile mnovke, nekaj se jih je našlo in so vsak dan čvekale in med seboj tekmovale, kdo bo nabil več postov. Koga pa je brigal pogovor med dvema monama.
Na vrhu so bili čveki, spodaj pa prave resne teme

Tako se je potem rodil ta starševski čvek :)))

čvekačica, tako je. jaz se tega zelo spomnim.
vsi ostali forumi na MONu delujejo tako. pa so nezanimivi. saj je obstajal ŽENSKI ČVEk al neki tacga, pa so vsi visel na STARŠEVSKEM ČVEKU, četudi BREZ OTROK.

SŠ je zato tak kot je:
– ker ni treba bit registriran za vpise
– ker niso vedno ena in iste teme zgoraj
– ker to ni RR kjer so same bluzatorke
– ker NI SMAJLIJEV :-)))))))))))))

VŠEČ MI JE

ja, ampak zakaj se pa derete in jezite, če se odpirajo nove teme (npr. o tekmovanju kengurujčka -se je ena spodaj čisto razpizdila na pogostnost teh tem)…

zato, ker je VSAKO LETO ISTO, 100 x odprto na temo kengurujček . odpirajo pa mame sončkov v 1-2-3 razredu, kjer je vse to še brez veze. mi je ful smešno kolk imajo opravt okrog enega tekmovanja….

Kako se delamo bolj papeški od papeža. Če je pa na eni strani vsaka druga tema: ali so že rezultati, zakaj še ni rezultatov, kaki izvem rezultate, kdaj bodo rezultati, ……..kje dobim kodo, kdaj bodo rezultati,……….;-)))))))))))) Tako da ja,je tečno.

Kako se delamo bolj papeški od papeža. Če je pa na eni strani vsaka druga tema: ali so že rezultati, zakaj še ni rezultatov, kaki izvem rezultate, kdaj bodo rezultati, ……..kje dobim kodo, kdaj bodo rezultati,……….;-)))))))))))) Tako da ja,je tečno.[/quote]

jaz to preskočim in me ne moti. mi pa mame teh sončkov delujejo kot, da nimajo dokončane OŠ

Kako se delamo bolj papeški od papeža. Če je pa na eni strani vsaka druga tema: ali so že rezultati, zakaj še ni rezultatov, kaki izvem rezultate, kdaj bodo rezultati, ……..kje dobim kodo, kdaj bodo rezultati,……….;-)))))))))))) Tako da ja,je tečno.[/quote]

jaz to preskočim in me ne moti. mi pa mame teh sončkov delujejo kot, da nimajo dokončane OŠ[/quote]

poskus vrtec in tekmovanje v moja je lepša kot tvoja, moja je boljša kot tvoja….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ene mame se čutijo takoooo pomembne, ker gre sonček na tekmovanje, da samo še za to živijo. Pač nimajo drugega. In potem sprašujejo vse mogoče neumnosti, samo, da obveščajo svetovno javnost, da je sonček na tekmovanju. Moja dva sonca sta tudi danes na tekmovanju, pa mi je figo mar za rezultate. Če bo kaj konkretnega, bom že zvedela, sicer pa … Imam še kaj drugega za mislit in za počet!

New Report

Close